Jump to content

RadW

Sympatycy
 • Content Count

  152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24

About RadW

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 04/04/1983

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Tychy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdaję sobie sprawę, że nie odpowiadam wprost na Twoje pytanie, niemniej jednak w zeszłym roku wyprzedaż zaczęła się 14-06. Wydaje mi się, że wystartują z wyprzedażami jeszcze w tym tygodniu.
 2. Jako ciekawostka... ot na co natrafiłem: na stronie ibood.pl - w dzisiejszej ofercie torba weekendowa duńskiej marki " dbramante1928 " - jako że sam ibood.pl ma oferty jednodniowe, tylko dzisiaj cena troby 469,95 PLN + koszt dostawy vs. 219 EUR cena sklepu internetowego. Nie chcę oceniać design'u jako, że znawcą tematu nie jestem, aczkolwiek wydaje się nienajgorsza.
 3. ...efekt finalny = rewelacja!
 4. ...jeżeli o 'małą czarną' chodzi to polecam forum Caffe Prego, którego sam jestem użytkownikiem. Tak, jak to forum jest najlepszym w Polsce nt. męskiej elegancji, tak w/w forum jest encyklopedią dla kawoszy... ...nic innego.
 5. @bugi156: ...oj wciąga forum, wciąga... i co najważniejsze, nie nudzi się i uczy... Witaj!
 6. ...ktoś kiedyś powiedział, że lepiej późno niż wcale
 7. ...a więc, przede wszystkim zdrowia życzę! Cała reszta przyjdzie sama... ...byle do 100-tki!
 8. RadW

  Dr. Martens

  No Panowie, czyli jeszcze jest 'kilku', którzy pamiętają życie koszarowe ...zapach pasy do butów, woreczek z trzema szczotkami - wspomnienia do końca życia
 9. ...jeżeli Tommy'iego do takowych marek można zaliczyć to w Royal Collection w SSC w Katowicach przeceny koszul na 149 - 199 pln.
 10. RadW

  TK Maxx

  ...w TK Maxx w Czeladzi - M1 - koszule PROFUOMO w śmiesznych cenach... ...po 99 pln! Było z dobrych parę sztuk w rozmiarach kołnierzyka: 39, 40, 41.
 11. Super, dzięki wielkie Jakubie!
 12. ...wydawało mi się, że Misza pyta o MD...(?) Co do tych John Spencer to doskonale wiem, że to TA marka ...niemniej jednak, pytałem czy jakow kupował je poprzez sklep online, czy może gdzieś stancjonarnie, w Polsce.
 13. @jakow --> można wiedzieć gdzie je kupowałeś - sklep online...? Wyglądają super, proste, o takie właśnie mi chodzi. ...po tym jak w chukka'ch MD odpadła mi podeszwa, muszę zainwestować w coś nowego (ps. ...buty były użytkowane średnio co drugi dzień przez ok. .........4 m-ce) :/ ...szkoda słów.
 14. RadW

  Humor

  "Klasyczna męska elegencja"...?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.