supratex
Użytkownik-
Postów
25 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez supratex
-
Szukając zamszowych loafersów na ebayu: http://www.ebay.co.uk/itm/Mens-New-Fashion-Fiesso-Suede-Coffee-Brown-Slip-on-Shoes-with-3-Buckles-FI-6234-/331402224738?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item4d291ca462
-
Jakie są koszty wysyłki do Polski? Nie mogę znaleźć na stronie.
-
[Tadeusz Chłopek, Lublin] Trzyczęściowy garnitur
supratex odpowiedział(a) na Arkadyjczyk temat w Bespoke
Bardzo fajny projekt, mam pytania: Jaka jest szerokość spodni dołem? Jak długo trwa wykonanie garnituru u Pana Chłopka? Cena za igłę taka jak była podawana na forum? -
Na stronie Wólczanki dodatkowy rabat 20% na przecenione już koszule.
-
Jak można sprawdzić dostępność rozmiarów Nunes Correa? Mailowo?
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
supratex odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Możesz podać konkretnych producentów. W samym Kowloon w Hong Kongu jest ponad 5000 firm zajmujacych sie szyciem na miare garniturow i koszul,wiec trudno by bylo podac konkretnych producentow.Najlepsza reputacje ma Manu Melwani Sam's Tailor, ceny ma 3lub 4 razy wyzsze od konkurencji, ale i tak jest to tylko frakcja cen u krawcow w UK a jakosc porownywalna.Jest tez kilka bardzo dobrych szwalni miarowych w PRC, ale to sa prawdziwe kombinaty.Dwa lata temu uszylem na miare 3 czesciowy garnitur i 5 koszul w jednej z tych szwalni i jestem bardzo zadowolony z jakosci(zreszta firma ta ubierala reprezentacje Chin na Olimpiade w Pekinie). Ostatnio zamowilem dwa garnitury i 6 koszul w Bangkoku.Na pierwszy rzut oka wyglada to nawet dobrze ,ale nie zaczalem jeszcze tych ubran uzywac, tak ze nie mam do konca wyrobionego zdania o jakosci. Myślałem, że piszesz o szwalniach z ofertą internetową, których jest sporo, ale ciężko stwierdzić jakosć. Mimo wszystko ciekawa opcja. -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
supratex odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Możesz podać konkretnych producentów. -
Biała marynarka - dyskusje i porady
supratex odpowiedział(a) na proceleusmatyk temat w Męska elegancja
-
Proceleusmatyk - zainteresowała mnie koszula, pomimo, że niewiele widać. Fajny kołnierzyk. Co to za marka?
-
Zwrócił bym jeszcze uwagę na rozdzielczość matrycy. Przy 15" rozdzielczość 1366 x 768 (która jest w większości budżetowych laptopów) jest trochę mała. Komfort korzystania z internetu i aplikacji biurowych (szczególnie office ze "wstążką") dla mnie jest słaby. Ja bym celował w jakąś 15" z rozdzielczością 1600 x 900 lub podobną.
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
supratex odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Ktoś miał styczność z koszulami Loding? Ich cena to 260zl. Warte zainteresowania? -
Nie będzie za "ciężki"? Ja myślałem o czymś na pasku parcianym.
-
Jak uważacie, zegarek w jakim stylu pasowałby najlepiej do tego zestawu?
-
[WARSZAWA], Balthazar Private Tailors
supratex odpowiedział(a) na damiance temat w Przewodnik miejski
Czy mieliście styczność z najtańszą linią garniturów Balthazara (od okołó 2500zł)? Pomijam temat wykończenia, chodzi mi głównie o styl - czy są to również lekkie garnitury w stylu neapolitańskim? -
[WARSZAWA], Rynek made-to-measure (MTM)
supratex odpowiedział(a) na Üxküll temat w Przewodnik miejski
Nie jest to Warszawa tylko Ostrów Wlkp., ale wklejam tutaj: http://www.montesuma.pl/ Piszą, że szyją z tkanin Vitale Barberis Canonico, Ermenegildo Zegna, Loro Piana, Drapers, Dormeuil. Czy ktoś miał przyjemność (lub nieprzyjemność) współpracować z tą firmą? -
Z niecierpliwością czekam na zdjęcia, bo sam byłem bliski udania się do zakładu. Elanobawełna - jestem zaskoczony, niemile. Spodnie brałeś 2 pary - wysokim i niskim stanem?
-
Minęło już trochę czasu, jak wygląda efekt końcowy?
-
Oczywiście, że są.
-
Zamszowe mokasyny Massimo Dutti z allegro
-
To są buty zamszowe, więc chyba rozpuszczalnik nie wchodzi w grę, tylko czyszczenie. Mam rację?
-
Potrzebuję przefarbować buty zamszowe z brązu na czarny. Znalazłem 2 preparaty: SAPHIR Tinture Francaise SUEDE DYE Tarrago Który będzie bardziej odpowiedni? Czy są podobnej jakości?
-
Vat jest doliczany w Polsce od ceny z przesylka jaką zapłacisz, więc jeśli sprzedawca podaje pełną wartość na fakturze, lub Ty przekazujesz urzędowi celnemu wyciąg z płatności, to będzie to 660 + 23% i jakieś drobne opłaty. W celu uniknięcia VAT-u można się pokusić o wysyłkę jako "gift" z zadaklarowaną warością do 45 euro. W takim przypadku lepiej wybrać wysyłkę pocztą tradycyjną zamiast kurierem, żeby nie wzbudzać podejrzeć celników co do wartości towaru. Oczywiście trzeba mieć świadomość, że jest to oszustwo i może się nie udać, choć w przypadku niedużych przesyłek jak drobna elektronika, telefony, pojedyncze części garderoby w większości przypadków się udaje.
-
Ciekawostka z Chin: http://www.aliexpress.com/fm-store/7025 ... shoes.html Ręcznie wykonywane buty w Chinach. Producent pisze, że ma ponad 10-letnie doświadczenie w wykonywaniu obuwia i odbiorców w wielu krajach. Ceny już z wysyłką do Polski od 160$ (klejone) do 220$ (Goodyear). Wszystkie buty bazują chyba na 3-4 kopytach. Możliwość wyboru szerokości obuwia. W ofercie są też skóry egzotyczne. Komentarze raczej pozytywne, natomiast nie znalazłem nic na temat tych butów i nie wiem jaka jest ich jakość.
-
Witam wszystkich i pozdrawiam.
