Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Gość grzesiek

Sam sie dziwię, że mi się chce. Podszedłem taktycznie, upatrzyłem i przymierzyłem kilka rzeczy w P&C i teraz spokojnie czekam na wyprzedaż wiosennej kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie RC Weekend (Royal Collection) - dżinsy i bawełniane o kroju dżinsowym (nie wiem, jaka jest fachowa nazwa), bawełna średniej grubości i cienka, przecenione z 179 zł o 80%. Kolory typowe dla dżinsu (niebieskości) oraz militarne - od beżów przez zielenie do brązów, jest też granat i czarny. Rozmiarów jest sporo. Jakośc ok, zwłaszcza za tę cenę. Chciałem sobie kupic ze 2-3 pary, ale niestety, nie dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie dziwię, że mi się chce. Podszedłem taktycznie, upatrzyłem i przymierzyłem kilka rzeczy w P&C i teraz spokojnie czekam na wyprzedaż wiosennej kolekcji.

Nie znam zasad tam obowiązujących, stąd moje pytanie: kiedy można się spodziewać tej wyprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

w RC w Galerii Mokotów o 90% przecenione są klasyczne buty marki Fraternity. Ręcznie szyte we Włoszech. Przynajmniej sprzedawczyni tak twierdziła. Cena wyjściowa to ok. 1750, która to cena nawiasem mówiąc była trochę śmieszna, biorąc pod uwagę, że obok w tej samej cenie są Crocketty, a jakości nie ma co porównywać. Ale za 170 PLN warto rozważyć.

Buty raczej dla posiadaczy wąskiej stopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w RC w Galerii Mokotów o 90% przecenione są klasyczne buty marki Fraternity. Ręcznie szyte we Włoszech. Przynajmniej sprzedawczyni tak twierdziła. Cena wyjściowa to ok. 1750, która to cena nawiasem mówiąc była trochę śmieszna, biorąc pod uwagę, że obok w tej samej cenie są Crocketty, a jakości nie ma co porównywać. Ale za 170 PLN warto rozważyć.

Ja przyznaję bez bicia, że kila miesięcy temu się rzeczywiście usmiałem w Klifie :) Ale za 178,80 rzeczywiście warto rozwazyć. Z tym, że w "Galmoku" są już tylko pojedyncze egzemplarze - koło południa były jeszcze np. czarne klasyczne półbuty z otwartą przyszwą nr 43. Jakieś lekko ścięte brązowiaki 45. Itd. Z kolei we fraternity w kilfie zostały już tylko loafersy - jak ktoś lubi to na oko całkiem ładne, czarne i brązowe, z - pardon le mot - kutasami lub bez.

pzdr

montalb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu bedę w złotych tarasach. Dawno tam nie zaglądałem więc mam prośbę. Czy możecie polecić jakieś ciekawe sklepy a najlepiej te co są jeszcze w nich jakieś wyprzedaże ?

Chciałbym zakupić:

1. Płaszcz dwurzędowy czarny (do kolan), ze stawianym kołnierzem (zimowy)

2. spodnie wełniane wizytowe (siwe/stalowe)

3. Buty oxfordy brązowe

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Ostatnio byłem w ZT. O oxfordach możesz raczej zapomnieć, bo już nie ma tam RC. Jeżeli chodzi o odzież męską to w zasadzie najrozsądniejszy wybór to będzie przejść się do Van Graffa ;)

Edit: Racja, zapomniałem o Bergu, wynika to z tego ze taką półkę cenową to ja zwyczajnie pomijam w swoim toku myślowym, przynajmniej na razie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.