Jump to content

Łukasz_

Użytkownik
 • Content Count

  446
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

About Łukasz_

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Location
  Katowice
 1. Cło narzucane jest, gdy wartość zakupu dokonywanego poza UE przekracza 150 euro. Oprócz tego bez względu na wartość zakupu doliczany jest VAT. Wiele jednak zależy od celników: zdarzało mi się kupować towar za kilkaset dolarów i nie płacić ani cła ani VATu, a niedawno przy zakupie drobnostek za 20 dolarów musiałem zapłacić VAT. FAQ Izby Celnej w Katowicach str 11-12: http://www.katowice.ic.gov.pl/prawo/podrozni/odp/odp_of.pdf
 2. TMLewin ma zestaw z różnymi długościami: http://www.tmlewin.co.uk/Metal-Collar-B ... ccessories - cena 50 funtów ) W trakcie przeceny jest bodajże po 18 funtów.
 3. Łukasz_

  Co mam dziś na sobie

  @Kyle - w każdej koszuli używam metalowych fiszbinów - w tej na zdjęciu również. Muszę sprawdzić twój sposób i lekko je wygiąć @Secondhand Dandy - tak jest Nie mogłem się jej oprzeć)
 4. Łukasz_

  Wyprzedaże

  Sklep Bytomia w Fashion Factory w Sosnowcu ma całkiem ciekawe wełniane krawaty na wyprzedaży (cena ok. 80zł).
 5. Łukasz_

  Co mam dziś na sobie

  Dzień dobry, koledzy. Poniżej mój dzisiejszy zestaw. Niestety nie potrafiłem zrobić zdjęcia, które oddałoby dobrze kolor marynarki.
 6. Nie w temacie, ale ważne z uwagi na użytkownika "człowiekfinn", a w zasadzie jego awatara, którym jest Amon Goth http://en.wikipedia.org/wiki/Amon_Goeth - (tutaj sportretowany przez Ralpha Fiennes w "Liście Schindlera") nie sądzę, żeby był to odpowiedni awatar na tym forum. Może raczej coś z for neonazi lub rekonstrukcyjnych zbrodniarzy hitlerowskich?
 7. Bardzo lubię takie bransoletki )
 8. Łukasz_

  Jakość polskich butów

  Potwierdzam.
 9. Łukasz_

  Nowe nabytki

  Outlet Mango: http://www.mangooutlet.com/PL/p0/outlet ... 6098300189 Skład: 100% wełny; dobra cena (229zł) i przesyłka for free.
 10. Łukasz_

  Nowe nabytki

  Wełniany cardigan: Bardzo fajnie się go nosi.
 11. Łukasz_

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Skontaktowałem się z pojawiającą się w tamtym temacie firmą szewc24.pl. Bez oglądnięcia butów na żywo niestety nie mogą pomóc. Wstępnie rozmawialiśmy o zelowaniu, ale to ostateczność, bo nie chcę tracić skórzanych podeszw. Druga opcja to wymiana podeszw na nowe. W tym roku przeprowadziłem już taką operację na innych butach z większym uszkodzeniem i z Bexleyami jeszcze trochę wyczekam, zobaczę co się z tym dzieje i wtedy zadecyduję. Zdam relację po wszystkim
 12. Łukasz_

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Guys pomocy! Uszkodziłem sobie podeszwę w lotnikach Bexley. Na fotce widać dwa takie pęknięcia (?). Co z tym zrobić?
 13. Łukasz_

  Co mam dziś na sobie

  Gdyby nie golf ...(nie ciepię ich) Myślę, że zdjęcie całej sylwetki byłoby lepsze. Co to za spodnie i marynarka?
 14. Łukasz_

  Co mam dziś na sobie

  Dziękuję za miłe słowa:)
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.