Jump to content

Łukasz_

Użytkownik
 • Content Count

  446
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

About Łukasz_

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Location
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cło narzucane jest, gdy wartość zakupu dokonywanego poza UE przekracza 150 euro. Oprócz tego bez względu na wartość zakupu doliczany jest VAT. Wiele jednak zależy od celników: zdarzało mi się kupować towar za kilkaset dolarów i nie płacić ani cła ani VATu, a niedawno przy zakupie drobnostek za 20 dolarów musiałem zapłacić VAT. FAQ Izby Celnej w Katowicach str 11-12: http://www.katowice.ic.gov.pl/prawo/podrozni/odp/odp_of.pdf
 2. TMLewin ma zestaw z różnymi długościami: http://www.tmlewin.co.uk/Metal-Collar-B ... ccessories - cena 50 funtów ) W trakcie przeceny jest bodajże po 18 funtów.
 3. @Kyle - w każdej koszuli używam metalowych fiszbinów - w tej na zdjęciu również. Muszę sprawdzić twój sposób i lekko je wygiąć @Secondhand Dandy - tak jest Nie mogłem się jej oprzeć)
 4. Sklep Bytomia w Fashion Factory w Sosnowcu ma całkiem ciekawe wełniane krawaty na wyprzedaży (cena ok. 80zł).
 5. Dzień dobry, koledzy. Poniżej mój dzisiejszy zestaw. Niestety nie potrafiłem zrobić zdjęcia, które oddałoby dobrze kolor marynarki.
 6. Nie w temacie, ale ważne z uwagi na użytkownika "człowiekfinn", a w zasadzie jego awatara, którym jest Amon Goth http://en.wikipedia.org/wiki/Amon_Goeth - (tutaj sportretowany przez Ralpha Fiennes w "Liście Schindlera") nie sądzę, żeby był to odpowiedni awatar na tym forum. Może raczej coś z for neonazi lub rekonstrukcyjnych zbrodniarzy hitlerowskich?
 7. Outlet Mango: http://www.mangooutlet.com/PL/p0/outlet ... 6098300189 Skład: 100% wełny; dobra cena (229zł) i przesyłka for free.
 8. Wełniany cardigan: Bardzo fajnie się go nosi.
 9. Skontaktowałem się z pojawiającą się w tamtym temacie firmą szewc24.pl. Bez oglądnięcia butów na żywo niestety nie mogą pomóc. Wstępnie rozmawialiśmy o zelowaniu, ale to ostateczność, bo nie chcę tracić skórzanych podeszw. Druga opcja to wymiana podeszw na nowe. W tym roku przeprowadziłem już taką operację na innych butach z większym uszkodzeniem i z Bexleyami jeszcze trochę wyczekam, zobaczę co się z tym dzieje i wtedy zadecyduję. Zdam relację po wszystkim
 10. Guys pomocy! Uszkodziłem sobie podeszwę w lotnikach Bexley. Na fotce widać dwa takie pęknięcia (?). Co z tym zrobić?
 11. Gdyby nie golf ...(nie ciepię ich) Myślę, że zdjęcie całej sylwetki byłoby lepsze. Co to za spodnie i marynarka?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.