Jump to content
Friq

Produkty Miler Menswear - opinie i dyskusje forumowiczów

Recommended Posts

Otrzymałem tę samą wiadomość podczas składania zamówienia - 10 dni roboczych - zakup w sobotę, wysyłka w poniedziałek, u mnie w czwartek (poczta polska).

Nigdy nie miałem problemu z zamówieniami od nich, czy to preordery czy wyprzedaże.

Wiem, że mój komentarz nic nie zmieni bo patrzy się najczęściej tylko na te negatywne, ale mnie nigdy nie zawiedli.

Ja zamówiłem w piątek rano, wysyłka w poniedziałek, dostałem we środę więc czas realizacji jak najbardziej w porządku. Sama koszula również mi pasuje, ładny kołnierzyk włoski. Liczyłem że materiał będzie trochę bardziej mięsisty, ale przyznam, że w ostatnim czasie nie spotkałem się z materiałem w błękitną pepitkę, który miałby taką właściwość. To moja pierwsza koszula od Tomka Milera i moim zdaniem opinie, że koszule są bardziej taliowane niż np. Osovskiego, nie są prawdziwe - przynajmniej w tym modelu. 39 dobrze na mnie leży, natomiast z Osovskim były bardzo na styk albo już były za małe. Mam nadzieję że po praniu też będzie dobrze.

Ja miałem doświadczenia wyłącznie z klasycznymi zamówieniami (w preordery się nie bawiłem) i na trzy zamówienia też nigdy nie miałem problemu z czasem realizacji. Tak na obronę, że chociaż czasem dają ciała, to jednak nie jest to reguła. 

Godzinę temu, WAR napisał:

Zamówienie z 1 grudnia, status "w trakcie kompletowania".

U mnie zamówienie z 30 listopada "w trakcie kompletowania"

Ja z kolei mam bardzo dobre skojarzenia z tą firmą- jakiś czas temat reklamowałem 2 koszule za zniszczone kołnierzyki po dosłownie kilku miesiącach użytkowania - bez najmniejszego problemu otrzymałem nowe egzemplarze. To nie jest reguła dzisiaj

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam pytanie - jeśli Miler prowadzi teraz przedsprzedaż i podaje taką informację "PRZEDSPRZEDAŻ 15.01.-14.02 - Ta koszula jest dostępna w przedsprzedaży, dlatego zostanie wysłana do 14.02." to znaczy, że prawdopodobnie koszula zostałaby wysłana w pobliżu 14.02, czy też zdarza się, że są wcześniej realizowane te zamówienia? Jakie są Wasze doświadczenia z tym?

Raczej później niż wcześniej. Sprzedawca myślę zwykle czeka do ostatniej chwili, bo przecież ktoś może skorzystać jeszcze z tej przedsprzedaży i wydaje mi się, że nieopłacalne jest dla nich wysyłanie "niedobitków" koszul z ostatnich dni jej trwania.

Witam. To mój pierwszy post na forum (mam nadzieje, że pierwszy z bardzo wielu :)). Mam pytanie co sądzicie o krawatach od Milera? Poszukuję uniwersalnego granatowego krawatu i zastanawiam się czy Miler to dobry wybór? Mieliście może z nimi styczność (poza oczywiście wcześniejszymi postami z dyskusji, z nimi się zapoznałem)? 

A ja dziś muszę bardzo pochwalić MiMe. Odebrałem właśnie limitowaną poszetkę Miler blue i jest to najpiękniej obszyta poszetka jaką widziałem. Piękny roll do tego odprasowana. Idealny kwadrat nigdzie niepowyciągany. Oby tak dalej!

• Like 1