Skocz do zawartości

Produkty Miler Menswear - opinie i dyskusje forumowiczów


Friq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również mam od roku mokasyny Millera, również jestem zadowolony i również nie miałem okazji noszenia ich zbyt często (ogolnie przez ostatni rok mało miałem okazji ubierać się jak człowiek). Pierwsze wrażenie było dobre, jedyne do czego mógłbym się przyczepić to to ze pudełko nie było tak „premium” jak np. Berwick, Bexley czy Patine. Kupiłbym raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Gocławianin said:

Wszystko się zgadza - zabukowałeś zakup wczoraj (do końca dnia była promocja), a opłaciłeś dzisiaj. Dzisiaj promocji już nie ma.

No ok, a co się według Ciebie zgadza, skoro kupiłem wczoraj? W panelu klienta mam inną kwotę i po przejściu do płatności system próbuje ode mnie ściągnąć więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Gocławianin said:

Chyba nie kupiłeś wczoraj. Tak to rozumiem.

Kupiłem wczoraj, przelew mi nie przeszedł. Dziś robię go ponownie i próbuje ode mnie wyciągnąć kwotę jaka jest teraz za produkty na sklepie (nie byłem świadom, że promocja trwała do wczoraj), moje zamówienie opiewa na kwotę x, przy ponawianiu przelewu w ostatnim kroku próbuje ściągnąć x+y - nie spotkałem się jeszcze z czymś takim przy płatnościach elektronicznych, stąd napisałem tu.
image.png.10f119a4ad577bbb9c37b241996fcfb7.png
image.png.f3cf1b000144f72e0e76db04bf2e87fd.png
image.png.361f2cde7cb936bd73b305c5e692f734.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ci przelew nie przeszedł to pewnie na mejla nie dostałeś potwierdzenia złożenia zamówienia i jego przyjęcia do realizacji a co za tym idzie umowa kupna sprzedaży nie została zawarta. Jak nie została zawarta tego dnia, to nie masz możliwości zakupienia w promocji bo promocja była ograniczona czasowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eye_lip interpretacja jest dość dla mnie zaskakująca, nie chciałem jej komentować przed otrzymaniem towaru. Sklep oczywiście uznał to jako błąd po swojej stronie. Zdarzało mi się pracować nie raz przy sklepach internetowych i nie przypominam sobie sytuacji, aby złożenie zamówienia nie było równoznaczne z obowiązkiem zapłaty po stronie kupującego (podejrzewam, że wtedy umowa kupna-sprzedaży jest zawierana). FYI otrzymałem potwierdzenie złożenie zamówienia - tak działa każdy znany nowoczesny mi system sklepu internetowego.

Abstrahując, buty w tej cenie są świetne - na zdjęciach wyglądają dużo gorzej, ale tak długo jak kupuję u Milera tak nigdy nie podobały mi się zdjęcia w sklepie internetowym, każdemu kto może polecam wizytę na ul. Podgórnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy ktoś używa torby weekendowej i może napisać coś na temat suwaków? Dostałem torbę i ogólnie jak za tę cenę dla mnie jest w porządku, natomiast w moim egzemplarzu suwaków nie da się zasunąć jednym płynnym ruchem ręki - zarówno tych bocznych, jak i głównego. Taśma suwaka trochę się faluje i ząbki się blokują. Próbowałem robić to szybko, wolno, delikatnie, zdecydowanie, trzymając za metalową końcówkę jak i skórzane ozdobniki. Efekt - rzadko kiedy się uda zasunąć za jednym razem, niezależnie od techniki :) Czy „ten typ tak ma” czy to może felerny egzemplarz? W sklepie zaproponowali wszycie nowych suwaków u producenta, ale jeśli miałoby być po naprawie tak samo to szkoda zachodu, niestety, bo torbę bym chętnie zostawił. Suwaki które są wszyte to vvk m60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maruniakmam to co ty, tzn. sytuacja nie jest aż tak zła i myślę, że suwak się po paru wyjazdach 'wyrobił'. Torbę mam ponad 2 lata, zamki to YKK. Mam też torbę od Milera i podejrzewam, że taśma suwaka faluje przez to, że 'płat' skóry jest cięższy i znacznie większy niż w przypadku mniejszych toreb (a są wykonane w ten sam sposób).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się czy z czasem problem nie będzie się pogarszał - a któryś ząbek przy takim zacinaniu nie obluzuje się w tej taśmie, a to oznacza konieczność wymiany. Nie wiem czy w nieco droższych torbach (1000-1500zł) te suwaki są dużo lepsze? W torbie od T. Milera wszystko jest na przyzwoitym poziomie, tyko te suwaki…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się czy z czasem problem nie będzie się pogarszał - a któryś ząbek przy takim zacinaniu nie obluzuje się w tej taśmie, a to oznacza konieczność wymiany. Nie wiem czy w nieco droższych torbach (1000-1500zł) te suwaki są dużo lepsze? W torbie od T. Milera wszystko jest na przyzwoitym poziomie, tyko te suwaki…
Będzie się pogarszał, moja byla torba z pierwotnymi zamkami ykk była dwa razy w Poznaniu na gwarancji. Niestety, ale coś tam nie gra. Po drugiej wymianie odsprzedalem torbę i kupiłem coś ciut lepszego.
Zgłoś sprawę do supportu, bez problemu przyjmą ja na naprawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tego, czy zamek/skóra do której jest wyszyty falują, to ja tam bym radził nasmarować suwaki woskiem świecy (oczywiście tak, żeby nie zapaćkać wszystkiego dookoła, a przy pierwszych próbach przesunięcia nawoskowanego zamka torba do góry nogami, żeby ewentualne zręby wosku nie poleciały do środka torby). :)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej potestuję jeszcze trochę i zastanowię się jak ten problem rozwiązać (zwrot czy reklamacja).

Jeszcze jedna rzecz rzuciła mi się w oczy - torba wydawała mi się odrobinę mała w porównaniu z poprzednią weekendową - szmacianą. I faktycznie, pomierzyłem, jest mniejsza. Dł/szer/wys to 48/25/25cm w porównaniu z takim przykładowym Baronem 51/28/33 cm, niby parę centymetrów ale wizualnie odczuwalne. Nie wiem czy tutaj wymiary były dobierane pod bagaż kabinowy w samolocie, natomiast zastanawiam się czy nie jest zbyt mało pojemna. Ktoś ma jakieś odczucia odnośnie praktyczności takiego litrażu? Jak włożę parę eleganckich butów w szmacianym pokrowcu i kosmetyczkę to już się robi trochę mało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy ktoś ma wełniane polo wprowadzone jako nowość w tym roku? Zastanawiam się ile się one skurczą po praniu (czy brać większy rozmiar)? Czy gramatura jest cienka i ‚prześwitująca’ czy bardziej mięsista?

Dla porównania, mam polo bawełniane, fajnie skrojone, z grubego materiału i zaraz po praniu jest skurczone, ale po 1-2 godzinach od ubrania robi się ‚w sam raz’.
 

Nie wiem jak sprawa wygląda z wełną? Mam swetry z wełny i one się kurczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Mój pasek od Miler Menswear dokonał żywota.

Poniżej zdjęcie części składowych tego paska. Widoczne na zdjęciu od dołu: kawałek skóry o grubości może 1,5 mm, który to element pozwala chyba napisać sprzedawcy w opisie produktu, że paski są "szyte" z kruponu (ja tam grama nici nie widzę w tym pasku, ale może klejenie, to takie nowe szycie). Potem jest warstwa chyba mielonki skórzanej, która robi za wypełniacz i poprawia grubość paska. Następnie jest jakiś rodzaj folii/tworzywa pcv, które jest "licem" tego paska. Ponieważ krawędzie są pokryte farbą do krawędzi, nie widać, że pasek został sklejony z trzech warstw. Kupiłem trzy takie paski, ten brązowy padł jako pierwszy. Kolejne też już zaczynają się rozpadać. Oddając sprawiedliwość-paski wytrzymały ponad 3 lata, co uważam za bardzo dobry wynik jak na paski wykonane z tworzywa sztucznego sklejonego ze skórą i wyrobem skóropochodnym. Paski były zakupione w czasach, kiedy na stronie sklepu była informacja, że są wykonane w 100% ze skóry, teraz widzę, że opis jest już dużo bardziej powściągliwy.

Moim zdaniem w cenie regularnej 189 zł w Miler Menswear lub taniej od producenta tych pasków na Allegro nie warto inwestować w tak wykonane paski. 

   

WhatsApp Image 2022-02-23 at 11.31.34.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.