Jump to content

WAR

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

About WAR

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 08/05/1970

Kontakt

 • Strona WWW
  www.knives.pl

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Noże, audio, książki, ciuchy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To poszukaj czegoś od Twosuna, przekroczysz trochę budżet, ale dostaniesz nóż o klasę lepiej zaprojektowany i wykonany.
 2. Scyzoryk Victorinox Classic Alox. Albo Bantam Alox. Do garnituru bardziej klasycznie w tej cenie się nie da.
 3. WAR

  Sprzęt audio

  Cóż, mitów w audio to można by na kopy wymieniać, ale akurat zła realizacja nagrań to niekoniecznie jeden z nich. Co do pustosłowia, fakt, gadanie o kompresji jest pustosłowiem, znakomita większość "audiofilów" nie odróżni mp3 320 kbps od nagrania CD.
 4. WAR

  Sprzęt audio

  Tu pozwolę się nie zgodzić, sprzęt ma dawać przyjemność, a słuchawki Pro niestety poprzez ujawnianie słabej realizacji nagrań głównie tę przyjemność odbierają. DT150 powinny być ok, natomiast rzeczywiście warto sprawdzić czy Ifi je napędzi.
 5. Ostrza z kompozytu udające usztywnienie, da się zrobić
 6. Cóż, świeży jestem ale... Nie ma znaczenia z czego będzie kurtka, gdyż deszcz będzie ściekał Wam po niej na spodnie. Czyli albo nieprzemakalny płaszcz, albo parasol. Jeśli parasol, to nie ma potrzeby szukać wymyślnych materiałów tylko włożyć tę kurtkę którą lubicie.
 7. Ilu ludzi, tyle wersji. Mam akurat porównanie, Alphe mam i uzywałem przez ostatnie 14 lat, Helikona również. Po 14 latach Alpha jest w stanie całkiem niezłym, Helikon po 4 latach to szmata. Co do wodoodporności, Alpha prawdopodobnie używa gęściej tkanej tkaniny która raz, że dużo wolniej nasiąka, dwa ładnie się starzeje. Helikon po tym, jak pierwsze zamoczenia wypłukają impregnat przemaka błyskawicznie. Oczywiście, wiem że "dawna Alpha to było coś, a obecnie to tylko znaczek" i "a mój Helikon nie przemaka i jest nie do zdarcia", natomiast następna eMka będzie jednak Alphy. Kwestia zaufania.
 8. Witam wszystkich, być może niektórzy znają mnie z forum Knives.pl Po latach a raczej dekadach chodzenia w bojówkach i tshirtach przyszła chęć na małą odmianę. I tak zawitałem tutaj
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.