Jump to content

leonid

Użytkownik
 • Content Count

  324
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

leonid last won the day on September 21 2014

leonid had the most liked content!

Community Reputation

79

About leonid

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

809 profile views
 1. Ja nie stwierdziłem autorytarnie, że MiMe kupuje opinie, tylko że tak to w moich oczach wygląda. Co oczywiście nie musi być prawdą.
 2. Zauważyliście wysyp piątkowych opinii o sklepie Miler na Google Maps w ciągu ostatnich kilkunastu tygodni? Niemal wszystkie z kont, które... nie opiniowały nic innego, tj. wystawiły tylko jedną opinię 5 gwiazdek. W krótkim czasie średnia wzrosła z 3,x do 4.4. Szczerze? Mi to wygląda na kupowanie opinii.
 3. Brzmi dobrze! A sam magnes powinien być przyszyty w odpowiednim miejscu czy jak?
 4. Czy macie jakiś sposób na to, by zwykły kołnierz utrzymać w takiej pozycji jak button down? Już zacząłem nawet jakichś mikro rzepow szukać...
 5. @Charles. proszę zapoznaj się z wątkiem. Jeśli chcesz wystartować, wskazuję Ci niszę. Klejone buty (bez kanału w podeszwie) na gumie i w klasycznym designie. Oczywiście w grę wchodzi tylko takie klejenie jak w butach górskich (zwykle nie do zajechania). Nie ma tego na rynku, a nie mam wątpliwości, że cała masa zelujących byłaby chętna na takie rozwiązanie.
 6. Z zelowaniem są 3 problemy. Po pierwsze, jak już kupię buty, to chcę w nich chodzić, a nie jeszcze 2 tygodnie pieprzyć się z kurierami, by to komuś wysłać, było zrobione, i potem odebrać. 100zł w plecy i z 2 godziny, czyli... (niech każdy sam sobie dopisze w zależności ile zarabia). No i kupiłeś buty, a ich dalej nie masz. Po drugie, zelówka nawet bdb zrobiona, dobrej jakości i na dobrym kleju, prędzej czy później nadrywa się na czubie. I znowu muszę tracić czas na wyczyszczenie "rany" i sklejenie ponowne. A jak średnio zrobione to już w ogóle jest dramat. Pomijam już to, że zelówka
 7. Bardzo często oferowane modele na gumowej podeszwie są „dedykowane” na jesień (sztyblety, trzewiki). Czy możecie polecić jakąś markę, która na gumie oferuje wszystkie lub większość modeli? Np. monki. Najlepiej, zeby kanał nie był odsłonięty, a jeśli już, to bardzo głęboki, aby chronić szwy.
 8. Zauważyliście że nie ma już w ofercie zamszowych monkow?
 9. Eye lip Wg opinii na forum uchodzi za dobrej jakości, a i tak jest do zelowania po paru wyjściach. Fizykę ciężko oszukać i skóra nie będzie tak wytrzymała jak nawet tandetna guma. Charles Ja bym w przypadku klejonych butów sugerował gumowe podeszwy. Nie trzeba myśleć o zelowaniu zaraz po zakupie, jest bardziej praktycznie i prawdopodobnie taniej. Co do technologii - postawiłbym na takie klejenie jakie mają buty górskie - tam łączenia są zwykle nie do zajechania.
 10. A co sądzisz o butach Królewski herb? Bo jakby nie patrzeć, mowa o bezpośredniej konkurencji.
 11. Jeśli jest duża szansa, że nie trafisz z rozmiarem, to odpuść, serio. Chyba że nie masz nic przeciwko zostaniu bez marynarki i bez kasy na nią.
 12. To ja mam dla Ciebie dobrą radę. Omijaj markę Miler. Co do jakości produktów niech każdy sam sobie odpowie i oceni czy są warte swojej ceny. Jak dla mnie nie, przynajmniej nie tej wyjściowej, bez żadnej promocji. Ale większy problem to obsługa, zwłaszcza posprzedażowa, to tragedia. Zupełnie serio. I nie że ja źle trafiłem, bo doświadczenia znajomych również kiepskie. A sprawa jest taka, że mijają kolejne tygodnie po uznaniu reklamacji nie mam ani towaru, ani pieniędzy, a sklep unika kontaktu ze mną. Zasłaniają się tym, że nie mają odpowiedzi od producenta tego produktu. A mnie to nie in
 13. Jakby kogoś interesowało - w KH wyprzedaż - buty GYW za 359zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.