Jump to content

Andre

Użytkownik
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12

About Andre

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co do pytania Babicza99 niestety nie wypowiem się. Natomiast dzisiaj utwierdziłem się, że jednak w niedzielę nie przewidziały mi się ceny koszul w MM (większość przecenionych było do około 200 zł). Zostawiłem sobie zakup na poniedziałek i niestety to był błąd, bo ceny w poniedziałek podrosły o średnio 50 zł , albo nawet o 100 zł. Teraz większość przecen na koszule to nie jest już reklamowane -40%. Tego, że mi nie pomyliło mi się dowiodła mi reklama na facebooku, która dalej ma starą cenę (zgodnie z -40%), natomiast jak już wejdzie się przez nią na sklep, to wyskakuje cena 40 zł wyższa. Morał: czasem trzeba śpieszyć się z zakupami
 2. Andre

  Osovski - zwroty, nie polecam

  Miałem bardzo podobną sytuację. Kontakt bardzo słaby i chwilami obraźliwy - po odrzuceniu reklamacji musiałem się dopominać o odesłanie koszul. Z tego też powodu na razie nie będę kupował u nich koszul, bo mam duży uraz - a szkoda, bo koszule bardzo sobie chwalę.
 3. Andre

  Garnitur na ślub - najlepsze value for money

  Moim zdaniem ten materiał traveler słabo nadaje się na taką okazję - też się nad nim zastanawiałem na własny ślub, ale jednak faktura jest bardzo robocza i imho nie dałaby dobrego efektu (w szczególności jak na garnitur - jak dobrze kojarzę - za 1900?).
 4. Polecam drugi krawat, bardzo dobry krawat do formalnego garnituru.
 5. Andre

  Suit Supply

  @Zajac Poziomka - half canvas to wciąż jednak półka wyżej niż klejonka. Co do czasochłonności i trudności wykonania marynarki to nie mam uwag, masz rację. @Enygma - też Mr. Chic mierzyłem, akurat na mnie cała marynarka dobrze leżała, tylko kołnierz odstawał i to był dla mnie deal breaker. Turina nie mierzyłem, chociaż się przymierzałem do tego przed preorderem.
 6. Andre

  Suit Supply

  @Enygma - mi bardzo przypasowała wybrana marynarka, więc trochę ciężko obiektywnie się wypowiedzieć . 1200 zł za samą marynarkę to faktycznie dużo, jednak nie ma za bardzo alternatyw na rynku jeśli chodzi o granatowe marynarki. Można rozważyć jeszcze zakup Mr. Chic od Lancreto (800 zł) lub Turina od Milera (teraz 900 zł, pewnie można by znaleźć rabat żeby zjechać z ceną o 50 czy 100 zł). Jednak obie wspominane marynarki są oparte o klejonkę, a SuSu szyje na płótnie, co niewątpliwie przemawia za SuSu. Ja bym zatem odpowiedział zatem na Twoje pytanie w ten sposób: w porównaniu do alternatywnych marynarek , te marynarki są warte swojej ceny. Inną kwestią jest to, że ceny samych marynarek są z kosmosu niemal we wszystkich firmach.
 7. Andre

  Suit Supply

  Dla innych zainteresowanych - tak wygląda porównanie kolorystyczne marynarek Havana - C 848 - dolna/lewa, C 1130 - środkowa, C 847 - prawa/górna. Zdjęcie rękawów zrobione z lampą, więc kolory są trochę podkręcone. Moje odczucia - C 1130 i C 847 różnią się o jeden odcień, natomiast C 848 od C 1130 jest jaśniejsza o dwa tony. Mi najbardziej przypadła do gustu C 1130 i jej ciemno atramentowy kolor.
 8. Andre

  Suit Supply

  Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi - wiem, że kolory mogą się różnić w zależności od monitora, ale zawsze to jednak jakaś wskazówka @alabuz - bardzo ładna marynarka, ale też mi się wydaje jak @galibart mówi, że to jest trochę jaśniejszy model. Chyba ostatecznie będzie trzeba zamówić z dwie marynarki i je porównać na żywo.
 9. Andre

  Suit Supply

  Koledzy, czy ktoś z Was ma tę marynarkę? Czy kolor na zdjęciach na stronie sklepu oddaje dosyć wiernie faktyczną barwę? Szukam ciemniejszej marynarki od jakiegoś czasu i teraz ta mi wpadła w oko. Za wszelkie opinie/sugestie będę niezmiernie wdzięczny. https://eu.suitsupply.com/pl/jackets/havana-granatowy--marynarka/C1130.html?cgid=Jackets&prefn1=colorID&prefv1=blue&prefn2=size&prefv2=48&srule=SalePriceAsc
 10. Rękojmia u sprzedawcy (2 lata, przy czym domniemanie odpowiedzialności za wadę sprzedawcy 1 rok, chyba) , ewentualne reklamacja w pralni, jeśli powstało to bezpośrednio lub zaraz po praniu.
 11. @Jerzy01 - też kiedyś coś takiego mi się stało, najpierw próbowałem sam to przeprasować, co tylko pogorszyło sprawę. Jest tak jak Wectra pisze, że się odkleiła klejonka. Radziłbym pójść do krawca, bo przynajmniej z tego co mi tłumaczono, to istnieje szansa na sprasowanie tego, ale tylko "profesjonalnym" krawieckim żelazkiem.
 12. @figo - dzięki za podpowiedź, bo dalej szukam takiej marynarki - a jak Twoim zdaniem ta marynarka wypada w klatce - czy jest to w miarę typowa rozmiarówka, czy też są mocne odchylenia?
 13. @4inHand - dzięki za wyjaśnienie! Trochę tak zakładałem, że ta marynarka, to jest Wasz "stały" produkt, który nie podlega zmianom w związku nową kolekcją. Zagadka wyjaśniona
 14. @Nawrot - Omawianej marynarce przyglądałem się przynajmniej od początku zeszłego tygodnia i cały czas była możliwość zamówienia wszystkich rozmiarów, a nawet wskoczyła przecena (taka sama cena jak preorder). Ja nie zdążyłem jej zamówić, więc nic nie dostałem ale stawiam, że dokładnie ten sam model jest sprzedawany teraz jako preorder i przed tygodniem jako wyprzedaż.
 15. Problem został rozwiązany przez producenta - do soboty/niedzieli oferował marynarkę w pełnej swojej rozmiarówce, w niedzielę zdjął ją ze sklepu, a dzisiaj jest dostępna w preorderze z dostawą pod koniec listopada. Zdjęcia marynarki są nowe, ale wydaje mi się, że to ten sam model. Zatem pytanie jest takie: czy w zeszłym tygodniu Miler miał jeszcze całą rozmiarówkę i wrzuca ten sam model jako preorder, czy też już w zeszłym tygodniu były braki i sprzedawany był towar, którego nie było? Tak czy owak, do końca listopada nie chcę czekać, a zatem spróbuję gdzie indziej.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.