Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

12 minut temu, Kamil1987 napisał:

Są MEGA ! Czy są jakieś porównywalne modele innych producentów ? Byłbym gotów przysiąc, że ktoś wspominał gdzieś Alfred Sargent, albo Yanko ale nie pamiętam kto i gdzie. 

Dzięki, też mi się podobają :)..

Tutaj propozycja kol. @Krzysiek_W zamówienia grupowego (?) bardzo ładnych Yanko:

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3928-tablica-ogłoszeń-wspólne-zakupy/?do=findComment&comment=274575

Ja już staram się jak najmniej eksperymentować i jestem wierny dwóm markom: Vass i C & J.  Co do split- toe to bardzo fajne ma w ofercie wiele firm, ale moim zdaniem najładniejsze (z tych, które mam przyjemność użytkować) robi Vass:

5a5c75f8a6450_vassx4.jpg.91b9ecec2083dc67b1c6ba102106a27d.jpg5a5c75fb56226_L1120717kopia.thumb.jpg.cfe013b88abd5427d7c4b46f72fe599b.jpg5a5c783b48657_vassszycie.jpg.4e86b267ad1e99b9d0209186a09b07f2.jpg

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zajac Poziomka napisał:

@Tanatos70 świetne buty, gratulacje! Z C&J bardzo ładny jest jeszcze model Hardwick. Natomiast najładniejsze w mojej opinii split toe derby RTW robią Saint Crispin (mod 575 w Russian Calf) oraz Edward Green (Dover). Na trzecim miejscu postawiłbym ex aequo Vass Kaan  oraz J.M. Weston demi-chasse, które akurat dziś mam na sobie:

Dzięki :).

Racja, te które wspomniałeś bardzo ładne, ale nie miałem przyjemności nawet ich przymierzyć, więc nie wiem jak by się na stopach prezentowały. W "rosyjskim" kontekście przypomniał mi się jeszcze jeden model, który kiedyś poważnie rozważałem (jak były jeszcze w 2016 roku w wyprzedażowej ofercie ), ale szczęśliwie (????)  zdrowy rozsądek przeważył.

New and Lingwood- po lewej na zdjęciu. Po prawej- St. Crispin.  

014_zpse41g1usa.thumb.jpg.423068a8987f087ed9deea2cc4820ae9.jpg

 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tanatos70 one lepiej prezentują się na nogach niź na zdjęciach na stronie C&J😜.Podobnie z butami @Zajac Poziomka 👍

Mój Sengreal to Dover od EG. Mierzyłem je jesienią zeszłego roku. Ale okazało się, że jeszcze nie pora na nie (trzewiki były na topie 😉).. Ponadto nie było w sklepie klasyki w brązie i gładkiej skórze. Ostatecznie wolałbym starszą wersję na 202 z zaokrąglona podeszwą na czubku. Obecna linia na 606 mo w zaleźności od użytej skóry, mńiej lub bardzie ścięty nosek. Ale to drobiazg. To co mi się w nich najbardziej podoba, to proporcje. St. Crispin są piękne (ocena ze zdjęć, na żywo nie widziałem) ale nie gra mi linia przeszycia nakładki z opaską. Jest za bardzo cofnięta, co burzy proporcje. Zaprezentowany model New Lingwood ma właśnie to coś, czego szukam w split toe. I jeszcze  jedno - szwy. W Dover to misterna robota, a efekt rewelacyjny. 

Co do krokietów, to mają jeszcze Balfour w linii HG, ale kolor tylko czarny i jasny brąz. 

7E5444D9-0B47-4B35-9A1E-17DD3E9689C5.jpeg.cad1ce633280fcbceb19aace17ae18e1.jpeg

 

 

 

Edytowane przez Egonax
Zapomniałem dodać zdjęcie. Źródło: EG com
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.