Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

37 minut temu, Whitesnake napisał:

Przygranąłbym właśnie za czerń... ostatnio cierpię na brak czarnych butów do każualu.

Czarny kordowan (nawet ten Aldena) jest jakiś taki "płaski" i bez charakteru. Stosunek ceny do efektu "łał" wypada słabo ;-). Jakość skóry i jej zapach tradycyjnie fenomenalna i to trochę rekompensuje jej plastikowy look :-D. Mając porównanie nie dziwię się, że o kol. no 8 (oxblood) mówi się- "kultowy". O czarnym... się milczy.

Edit: Nasuwa się oczywiste pytanie: dlaczego u diabła je kupiłem ?. O ile pamiętam, to chyba z ciekawości :twisted:.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Tanatos70 napisał:

Czarny kordowan (nawet ten Aldena) jest jakiś taki "płaski" i bez charakteru. [...] Jakość skóry i jej zapach tradycyjnie fenomenalna i to trochę rekompensuje jej plastikowy look :-D. Mając porównanie nie dziwię się, że o kol. no 8 (oxblood) mówi się- "kultowy". O czarnym... się milczy.

Podobają mi się, ale widziałbym je w kontrastowych zestawach, połączone z ciemnymi szarościami, bielą i grafitami. Przy tych spodniach, ja widzę jakiś nieokreślony kolor pastelowy, brakuje im oprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tanatos70 napisał:

Mam jakieś stare zestawienie z szarościami i w wersji kolorowej. Tak mnie przy piątku natchnęło- fajne buty do kiltu by były. Kiltu chwilowo nie posiadam, więc znalazłem uroczy substytut :twisted::

5a6b9986c0fbf_aldencordblack.thumb.jpg.04e6bb22a829c26dbe87c951ebd3445c.jpg5a6b99acf2373_kiltkot.thumb.jpg.089f47cecb487a8fd6e1d85c89600e4b.jpg

Widzę że ktoś tu ma jazdę, żona wyjechała i zakładasz damskie ciuszki? :mrgreen:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzysiek_W napisał:

Widzę że ktoś tu ma jazdę, żona wyjechała i zakładasz damskie ciuszki? :mrgreen:

 

Próbuję zasłużyć na łatkę forumowego transwestyty- zoofila ;-). Żona prosiła tylko nie rozciągnij, czytaj-nie pracuj przeponą (ma o połowę mniejsze gabaryty i choć w biodrach jesteśmy zbliżeni to jednak brzuch mam... hmmm  okazalszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Midlife-Crisis napisał:

@Tanatos70 Mam takie pytanie i przepraszam z góry, jeżeli okaże się zbyt osobiste:  czy podczas pielęgnacji butów raczysz się winem, czy jakimiś mocniejszymi trunkami? :-)

Szczotkowanie kordowanu wymaga sporej dawki energii, pragnienie gaszę bursztynowym płynem o niskiej zawartości alkoholu. Do założenia spódnicy nie trzeba mnie specjalnie namawiać, ale już zatańczyć w niej  np.na stole nie mam śmiałości i potrzebuję czegoś mocniejszego ;-)

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.