Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W końcu pomyślałem i wyciągnąłem swoją starą lustrzankę, jak telefon nie daje rady, to trzeba obejść drania. Rolkę fotnę już przy okazji, razem z moimi pozostałymi. Jest tam między innymi mój najbardziej ozdobny Deep Blue z oświetleniem trytowym, cymesik. Lubię być radioaktywny. A w tej chwili poszedłem w nowoczesność w domu i w lesie i mam na sobie Protreka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji usprawiedliwię się: Timberland to oczywisty dół jeśli chodzi o klasę obuwia, to nie ulega dyskusji, ale saddle są wciąż jednak rzadkością w okolicach mostu Kierbedzia, więc kupiłem je sobie na wyprzedaży (nikt normalny widocznie nie chciał takich DZIWNYCH, DZIADKOWYCH butów). Okazały się wygodnymi, lekkimi nieformalnymi bucikami na lato. Bardzo je lubię. Z beżowymi albo jasnoszarymi spodniami, blezerem i bawełnianą koszulą tworzą sympatyczne, dekadenckie zestawienie. Znoszą również towarzystwo denimu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ataman

W kolejnych Twoich butach widzę bardzo dużą odległość do zejścia się przyszwy, jakieś 2,5-3 cm. Może lepsze by były modele na wyższe podbicie i większej tęgości ( np. H)? Ponieważ szczególnie przy wydłużonym kopycie, nie wygląda moim zdaniem dobrze, jak stopa rozsadza but.

Na zdjęciu tak wygląda, myślałem że mam wysokie, ale w klasycznychbutach okazało się że raczej średnie. W rzeczywistości przyszwa rozchodzi się na 1,5 cm. Pewnie się jeszcze o jakieś 0,5 cm zejdzie.

Wolałbym tak jak piszesz, żeby się zeszła, ale nie mieli takiej tęgości. To kopyto E więc bym z H się nie rozpędzał.

441c0ff90c0af850a24b4e41c0bb8b12.jpg:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ataman zależy jak kto mierzy, mi wychodzą na Twoim zdjęciu co pokazałeś 2 cm do pełnego połączenia. Jak Ty masz średnie podbicie, to ja mam niskie, a buty kupuję na wyższe;-). Tak poważnie to mam średnie, ale wolę w razie czego wkładkę dać pod pięte i po problemie, bo w druga stronę to już sobie stopy nie przytnę.

Z tego co zrozumiałem to buty kupowałeś w siedzibie firmy w Gdańsku? Musiałeś się mocno uprzeć żeby Cię z tak niedopasowanymi butami wypuścić. Nie piszę tego ze złośliwości, bo zakup butów marki Carlos Santos to nie wyjście po bułki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ataman napisał:

Wolałbym tak jak piszesz, żeby się zeszła, ale nie mieli takiej tęgości. To kopyto E więc bym z H się nie rozpędzał.

E jest bardzo wąskie. Skąd taka decyzja? Nie lepiej było poczekać na swój rozmiar?  

To zdecydowanie nie jest kopyto na twoją stopę. Miejsce, w którym mierzysz może poprawiać humor, ale wyglądu tym nie zmienisz.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.