Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

16 godzin temu, Beny23 napisał:

Tradycyjnie w piątki tylko zamszyk ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fajny zestaw.

Mi nie podobają się skarpety do tassel loaffers. Wolę tzw. baleriny + reszta goła.

Może gdybym częściej widział takie zestawy na ulicy to bym się przekonał.

A jak to wygląda w NY ?

Często spotykany zestaw ?- oczywiście w piątek, choć to też zapewne zależy od branży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA loafersy są dużo bardziej popularne niż w Europie szczególnie wsród finansistów. Większość osób nosi je ze skarpetami i do garnituru. Czasem penny loafers czy tassel loafers są noszone z szortami i wtedy na golą stopę bądź w skarpetkach stópkach.

Pamiętam początek lat 90 w Polsce. Były noszone do dresów-ortalionów. Piękne czasy...

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, xkoziol napisał:

Gdzie z kolei na ulicach widujesz często loafersy bez skarpetek?

W PL ogólnie loafersy nie są popularne choć zmienia się to powoli za sprawą Massimo Dutti. Wprowadzili trochę modeli a na przecenach były dość tanie.

Bez skarpet? We Włoszech...

No i zdjęcia w tym temacie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można robić ładne zdjęcia (w słońcu) bez tła beznadziejnej kostki brukowej? można. Nagle jak ręką odjął, piękne zakątki, piękne tła. Adekwatne do butów, które nosicie. Dziękuję Ataman, Beny, Lupin. Tak trzymać! To, że wybetonowali nam pół Polski nie znaczy, że trzeba robić foty akurat tam, gdzie te wspaniałe buty zupełnie nie pasują. To dla mnie oczywiste i cieszę się, że myśli tak coraz więcej osób. Do oponentów - przecież chwalicie się estetyką swojego cudownego obuwia - zróbcie im stosowne tło, takie, na jakie zasługują. Bo jakoś w autobusie zdjęć nie robicie (bo pewnie nie jeździcie komunikacją miejską z Mokotowa na Żoliborz:) Bez urazy, ale to wątek o BUTACH, nie zaś kostce betonowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Michał Gdańsk napisał:

Bez urazy, ale to wątek o BUTACH, nie zaś kostce betonowej.

Bez urazy, ale jak na razie to Ty jesteś jedyną osobą w tym wątku, która zamiast pisać o butach (a jeszcze lepiej - pokazywać zdjęcia pięknych butów), pisze długie wywody na temat kostki betonowej. Proponuję napisać coś o BUTACH.

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, trochę dystansu. Nie jest moją winą, że w setkach polskich miast zamiast ładnych chodników zagościła paskudna kostka betonowa. Żal mi po prostu tych butów na jej tle i tyle. Żadna filozofia. A do forumowiczów , którzy namawiają mnie do publikacji kolejnych par butów. Po raz kolejny, z szacunkiem - nie kazdy ma takie dochody i może sobie kupować 3 pary butów tygodniowo, jak wynika z częstotliwości zamieszania zdjęć przez niektórych . Pomyśleliście o tym? Buty butami, ale to kosztuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.