Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 minutę temu, Zajac Poziomka napisał:

Jak wszystkie buty, które sprzedają. Herring Shoes ma fatalne zdjęcia :) 

To prawda - wiedziałem, że Ktoś to napisze i w pierwszej trójce stawiałbym na Ciebie! ;-)

Zastosowałem skrót myślowy - kojarzyłem ten konkretny model ze sklepu ale jakoś mnie nie 'urzekał'; po zobaczeniu zdjęcia @Aron wszedłem na stronę Herringa, żeby upewnić się, że to te same... 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, musa19 napisał:

Robię wszystko, żeby ich jednak nie kupować, a Ty swoje... ;-)

Ze wszystkich butów, które mam (a kilka par się już uzbierało...), Tetbury uważam za swój najlepszy zakup. Tylko dobrze je obejrzeć na żywo przed zakupem - nie wszystkim odpowiada dosyć wydłużone kopyto 348. Ale najprawdopodobniej "będzie pan zadowolony".

@Whitesnake

Piękne są te Vassy. Możesz przypomnieć jakie to kopyto?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Whitesnake napisał:

To kopyto U, tylko dzięki MTO i specyficznemu szyciu jest trochę szersze w palcach. 

Dzięki za odpowiedź. Zastanawiam się ostatnio nad tym, jakie kopyto będzie pasować do trzewików... jak patrzę na swoje lotniki to kopyto U wydaje mi się nieco zbyt charakterystyczne, dynamiczne, "ostre" i już byłem zdecydowany na kopyto F. Ale jak teraz zobaczyłem jak ładnie wyglądają Twoje casualowe buty na kopycie U, znów zaczynam mieć wątpliwości :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zajac Poziomka napisał:

Dzięki za odpowiedź. Zastanawiam się ostatnio nad tym, jakie kopyto będzie pasować do trzewików... jak patrzę na swoje lotniki to kopyto U wydaje mi się nieco zbyt charakterystyczne, dynamiczne, "ostre" i już byłem zdecydowany na kopyto F. Ale jak teraz zobaczyłem jak ładnie wyglądają Twoje casualowe buty na kopycie U, znów zaczynam mieć wątpliwości :)  

Miałbym opory przed trzewikami na takim kopycie, jest bardzo charakterystyczne i mocne w formie. Choć, może to tylko tymczasowa opinia, bo ostatnio zauważam u siebie odwrót od tak zdecydowanych kształtów. W tym sezonie jakoś najlepiej się czuję w klasycznych kopytach ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wuj napisał:

Mokre błoto warszawskie i suche - na razie - Kielmany, model Kaszalot.

Jakaś mała była ta kałamarnica, na zdjęciach makro blizny wyglądały gorzej :) 

@Whitesnake dokładnie tak samo myślałem... dopóki nie zobaczyłem Twojego dzisiejszego zdjęcia... i znów mętlik w głowie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.