Jump to content

Michał Gdańsk

Użytkownik
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

91

About Michał Gdańsk

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

626 profile views
 1. Blekit - co to za piękne obuwie?
 2. Świetna sprawa. Szyłem kilka koszul u P. Stenki w Żukowie pod Gdańskiem (centrala firmy:) i jestem bardzo zadowolony.
 3. Dlaczego tak mało pozytywnych recenzji? Gdyby był to ktoś z "towarzystwa" (warszawskiego?) od razu mielibyśmy zalew pochwalnych opinii. Dodam od siebie z Gdańska - świetne buty, niech noszą się jak najlepiej.
 4. Jak dla mnie koszula i krawat za mało widoczne. Marynarka przypomina płaszcz, a tak być nie powinno.
 5. Ok. Zatem wypowiedziałem się, co sądzę na ten temat.
 6. Nie musiał. Bardzo ciekawe - gdy moje nie były zrobione na lustro - od razu pojawiła się krytyka.
 7. Czy można zakupić przez internet albo w jakiejś hurtowni 2 metry tkaniny koszulowej Sea Island ?
 8. Bardzo proszę. Widzę jak wygląda podeszwa, widzę jak wygląda cholewka - jest po prostu niepielęgnowana. To, że ktoś używa butów często nie jest zarzutem , ale niech nie pisze, że nie jest to częste używanie. Na pewno wszyscy wiemy, jak wyglądają ładnie wypastowane buty - te ze zdjęcia takimi nie są.
 9. Sorry, ale to ostatnie zdjęcie pokazuje, że te buty są mocno używane, a przynajmniej straciły wiele blasku. Jak dla mnie niestety nie są zadbane tak, jak powinny. Ale kto bogatemu zabroni...
 10. Zakład ma przerwę do połowy sierpnia (tradycyjny urlop letni nad morzem). Ciekaw jestem, czy ktoś z Was planuje kolejne zakupy?
 11. doceniam to zróżnicowanie teł na koniec miesiąca. Wszystkim - Do Siego Roku - szalonych projektów - wymarzonego obuwia i ogólnie - szczęścia!
 12. Nie, po prostu stwierdzam, że grono zamieszczających tu posty osób jest mniejsze niż moja klasa z podstawówki. Trochę bida, a jednocześnie mówimy o często bardzo drogich butach. Taka ironia czasów.
 13. wolę w świetle dziennym. Wiem, że nie za wiele, ale zrobiło się po prostu nudnawo:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.