Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@lupin Kopyto Olfe, model 102480, dostępne tylko w GMTO. https://meermin.es/articulo.php?idArt=3964 Swoją drogą Linea Maestro Handwelted z Meermina jest w mojej opinii świetnie wykonana, z dbałością o detale i na dodatek ma bardzo dobre i trwałe podeszwy. Na podstawie samego wyglądu nie potrafiłbym chyba odróżnić Meermin LM od marek o jedną/dwie półki cenowe wyżej. Niestety, z jakiegoś powodu nie są aż tak wygodne jak buty droższe.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, piękne macie buty, ale apeluję po raz pierwszy ( i pewnie nie ja jeden), NIE RÓBCIE ZDJĘĆ na tle tej ohydnej polskiej kostki brukowej!!!

Już wolę panele, perski dywan albo płytki podłogowe na klatce schodowej, ale nie da się na to patrzeć! Serio piszę. TAkie buty potrzebują oprawy, a nie beznadziejnego tła, bo chyba nikt mi nie powie, że ta kostka (w setkach odmian - równie beznadziejnych) dobre tło dla nich stanowi. Pozdrawiam z Gdańska.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michał Gdańsk napisał:

Kochani, piękne macie buty, ale apeluję po raz pierwszy ( i pewnie nie ja jeden), NIE RÓBCIE ZDJĘĆ na tle tej ohydnej polskiej kostki brukowej!!!

Już wolę panele, perski dywan albo płytki podłogowe na klatce schodowej, ale nie da się na to patrzeć! Serio piszę. TAkie buty potrzebują oprawy, a nie beznadziejnego tła, bo chyba nikt mi nie powie, że ta kostka (w setkach odmian - równie beznadziejnych) dobre tło dla nich stanowi. Pozdrawiam z Gdańska.

@Michał Gdańsk robimy zdjęcia butom w ich naturalnym środowisku. Przecież buty są do chodzenia. To nie jest sekcja lookbookowa marek z klasycznym męskim obuwiem a wątek Jakie buty mam dzisiaj na sobie.Robimy zatem zdjęcia w drodze do pracy, w przerwie w jej godzinach lub spędzając czas wolny na świeżym powietrzu.  Zgadzam się z kolegą @Zajac Poziomka buty to przedmiot codziennego użytku jak każdy inny. BTW w Gdańsku nie widziałem dywanów na chodnikach. Może na strzeżonych osiedlach takowe są :D

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka granitowa jak najbardziej w porządku:)

Do kolegów z Warszawy - nie chodzi przecież o dosłowne perskie dywany, ani eksponowanie butów na tle arrasów w Wilanowie, ale zwyczajne poczucie estetyki. Nie obraźcie się, ale eksponowanie drogiej skóry na tle zwykłego betonu po prostu mnie razi. Może?

Skoro nie wykładacie podłóg swoich mieszkań taką kostką, to również nie róbcie zdjęć w takim "anturażu". nie odczytajcie mnie źle, piszę to raczej z troską o poziom forum. Wolę bowiem skupić się na detalach butów, aniżeli na trawie pomiędzy kostką.

Buty użytkowe kojarzą mi się bardziej z obuwiem roboczym, tak już mam.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Michał Gdańsk napisał:

Skoro nie wykładacie podłóg swoich mieszkań taką kostką, to również nie róbcie zdjęć w takim "anturażu". 

(...)

Jeżeli wolicie światło dzienne to po prostu wyjdźcie na balkon, wówczas od razu przekonamy się, że tam raczej kostki brukowej nie spotkamy.

Chodzisz po swoim mieszkaniu w butach? Albo na balkonie? Ja na przykład nie. Robię zdjęcia butów w miejscach w których ich używam, o zgrozo leży tam często "kostka". Z góry przepraszam, ale nie będę specjalnie w domu zakładać do zdjęć butów, żeby tylko nie urazić Twojego poczucia estetyki. Dla mnie te wszystkie buty, których zdjęcia tu pokazuję to są właśnie "buty robocze" - chodzę w nich do roboty. Czyli wszystko się zgadza!

Mała porada: w prawym górnym rogu możesz kliknąć na rozwijane menu, wybrać zakładkę "ignorowani użytkownicy" i dodać tam użytkownika "zając poziomka". Problem nieestetycznych zdjęć zniknie!

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Michał Gdańsk napisał:

Kochani, piękne macie buty, ale apeluję po raz pierwszy ( i pewnie nie ja jeden), NIE RÓBCIE ZDJĘĆ na tle tej ohydnej polskiej kostki brukowej!!!

Nie są najpiękniejsze, ale tło jest imho piękne ;-) , idealne na ciepłe dni odchodzącego lata.

 

 

IMG_1568.jpg

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.