Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

3 godziny temu, McQueen napisał:

@Beny23 wiązałem podwójnie.

Węzeł płaski powinien trzymać wystarczająco mocno w codziennym użytkowaniu - upewnij się, że nie wiążesz babskiego. Jeśli dodatkowo chcesz poradzić sobie z nadmierną długością sznurówek i ustabilizować kokardę, to polecam węzeł Berluti lub jego (imo zgrabniejszy) wariant z pojedynczym przejściem na dole i podwójnym na kokardzie.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Również potwierdzam, iż 2428 dark brown są bardzo ładne, ale rozważając ich zakup trzeba brać pod uwagę np. zdjęcia ze strony 5 tematu o Berwickach. Zdjęcia na stronach sklepów nie oddają rzeczywistości. Dodam, iż te buty mają oznaczenie 2428-K4 sicalf testa. Najlepiej upewnić się przed zakupem, aby oszczędzić sobie odsyłania i wymiany. Do mnie wysłano za pierwszym razem 2428-K3 siclaf gris, ale ich kolor nie ma nic wspólnego z brązem, kolor wpada raczej w szary.

Chciałbym zapytać jaki kolor kremu wybraliście do ich pielęgnacji. Na podstawie zdjęć, w sklepie poradzono mi kolor nr 35 - medium tabacco brown, a na noski pastę nr 5 ciemny brąz, czyli:

http://multirenowacja.pl/saphir-pommadier-50ml-krem-do-obuwia-butow.html

http://multirenowacja.pl/pasta-do-butow-wosk-50ml-puszka-saphir.html

Podpowiedzcie czego używacie do pielęgnacji tych butów.

Pozdrawiam

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24 sierpnia 2016 o 13:35, secondhand_man napisał:

Przyszedłeś z Hype5 ? 

nie, i nie bardzo wiem co to jest. lubię dobrze się czuć, gdy mam na sobie coś co mi się podoba. Czasem są to brogsy, monki, klasyczny garnitur, krawat, a kolejnym razem lniane spodnie ze sportowymi butami, i rozumiem, że nie każdemu się to musi podobać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lolo napisał:

@Jamjest - dziękuje bardzo ale moja zasługa jest najmniejsza, ja tylko wybrałem kolor.

Buty są fantastycznie pomalowane, a ich cały urok i mistrzostwo Andrzeja widać w mocno słoneczne dni. 

Postaram się kiedyś wrzucić jakieś zdjęcia. 

 

Wrzuć. Zdjęć pięknych butów w polskim necie nigdy za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.