Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kamizelka napisał:

Debiut w temacie ;) Co prawda obrona była parę dni temu, ale jakoś nie bardzo był czas żeby wrzucić zdjęcie :-)

 

 

Ładny garnitur, ale spodnie sporo do skrócenia. Zdradź źródło proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Hargin napisał:

Przed obroną zostawiasz torbę, a po obronie komisja chodzi i zbiera :D 

Czyli jednak torbówki. A ja do dziś nie posądzałem polskiego szkolnictwa wyższego o skorumpowanie. :-o

1 godzinę temu, kamizelka napisał:

Debiut w temacie ;) Co prawda obrona była parę dni temu, ale jakoś nie bardzo był czas żeby wrzucić zdjęcie :-)

Garnitur bardzo ładny na zdjęciu. Warto o zbliżenie na okolicę kołnierzyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JDC napisał:

Ładny garnitur, ale spodnie sporo do skrócenia. Zdradź źródło proszę

Ogólnie to spodnie były skracane i zwężane zaraz po zakupie, ale możliwe, że mogłem je skrócić trochę mocniej, bo też irytują mnie te marszczenia u dołu nogawek. Problem polega jednak na tym, że już w chwili obecnej przy siadaniu nogawki podnoszą się dosyć wysoko i nie bardzo wiem jak to będzie wyglądać przy jeszcze mocniejszym skróceniu. Co do garnituru to jest to model Madison z SuSu. 

 

1 godzinę temu, Midlife-Crisis napisał:

Czyli jednak torbówki. A ja do dziś nie posądzałem polskiego szkolnictwa wyższego o skorumpowanie. :-o

Garnitur bardzo ładny na zdjęciu. Warto o zbliżenie na okolicę kołnierzyka. 

Dzięki ;) Mam tylko coś takiego:

13582239_1042922529119650_1796880220_o.jpg

Kołnierzyk od koszuli powinien być rozmiar mniejszy, ale niestety wtedy koszula byłaby za wąska w talii, a uparłem się na ten konkretny model.

@Caporegime 

Niestety już nie ;( 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rękawy/nogawki za krótkie/za długie", "za duża w ramionach" to forumowe frazesy, którymi można bezpiecznie szermować. Jak pisałem przy innych okazjach, prawdę można powiedzieć tylko stojąc przed daną osobą, w razie potrzeby prosząc o przyjęcie określonej pozycji lub/i dotykając materiału - tak podejmuje decyzję krawiec przy przeróbkach. Ze zdjęcia to można ewentualnie przy całkiem rozjechanym dopasowaniu a la "mama kupiła na wyrost bo jeszcze rosnę".

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wodzu napisał:

@Kewin, nie wiem jakim cudem na podstawie tego zdjęcia osądziłeś, że rękawy są za krótkie. W przypadku lewego rękawa @kamizelka widać, że rękaw się podwinął.

Dokładnie. Trzeba wziąć pod uwagę, że zdjęcie było robione "w ruchu" i nie było do końca "pozowane" - dopiero potem przeglądając zrobione zdjęcia zauważyłem, że załapałem się na jedno dodatkowe, które spodobało mi się właśnie ze względu na swoja naturalność). 

Co do samego garnituru, to jestem z niego bardzo zadowolony. Wiadomo, że nie leży na mnie idealnie, no ale nie spodziewałem się tego po RTW, tym bardziej, że nie posiadam modelowej sylwetki. Dodatkowo, gdy garnitur do mnie przyszedł nie miałem zbyt wiele czasu na poprawki, także starałem skupić się na najważniejszych elementach, a nad tym co z tego wyszło na pewno popracujemy jeszcze na spokojnie z krawcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.  Bardzo efekciarsko (i zbyt wystudiowanie, przez to sztucznie) to wygląda w okolicy szyi (nie tylko na obronę, a no obronę to się zupełnie nie nadaje wg mnie). Tę efekciarskość tworzą i zestawienie (aż 4 w sumie) kolorów, i stylów kołnierzyka/klap.

I troszkę komicznie...

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.