Caporegime

Moderator
 • Zawartość

  4810
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Ostatnia wygrana Caporegime w Rankingu w dniu 12 Maj 2015

Caporegime posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1920

O Caporegime

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Ja taka koszule widziałbym głównie jako casual do jaśniejszej marynarki więc 109,111,116
 2. Jest tak jak pisze karub - post forma leci już po https jednak. Widzę jednak tutaj dwa problemy: https nie jest wymuszony przy przeglądaniu strony bez zalogowania - w teorii ktoś może w ten sposób wstrzyknac swoj JS by przechwytywac wpisane dane przed zalogowaniem Kiedy używam normalnego menu, pozostaje przy HTTPS, jednak klikając w tej górnej, niebieskiej belce - powracam na HTTP. Pytanie czy w ogóle warto mieszać tak strony - czasami sklepy dają tylko konkretne akcje i strony po SSL, aby zwiększyć wydajność (szyfrowanie obciąża dodatkowo serwer), ale po pierwsze pytanie czy sklep aż tak jest obciążony - po drugiej jeżeli już chcemy tak robić, warto to jednak ujednolici Kiedy ręcznie wymuszę HTTPS - http://static1.poszetka.com dalej pozostaje bez SSL, przez co przeglądarka zgłasza błąd bezpieczeństwa (np strona krawaty)
 3. Tak dla podpowiedzi konkretnych korzyści (bo bezpieczeństwem większość małych firm się nie przejmuje dopóki nie zapuka do nich prawnik twierdzący, że klientowi ktoś włamał się na inne konto, bo wyciek hasła był z tej konkretnej witryny) - Google pod kątem SEO pozycjonuje witryny po https znacząco wyżej.
 4. Nie potwierdzam, smartwatch tańszy niż spodnie od krawca
 5. To tylko taka nasza forumowa nowa, świecka tradycja, polecać go na śluby, ma się to nijak do jego użycia w innych przypadkach
 6. MTM chyba chcieliście powiedzieć i to dostępnym przez internet piszę się na jedną sztukę
 7. Jak robisz stopkę tak około 0,4cm (a jeżeli nie robisz - zrób) to przy szyciu zamiast np. 2x nici, 4x składaj nić. W sensie przed szyciem wytnij nić, żłoż ją na pół i jeszcze raz, wtedy masz grubszą, ale mocniejszą nić.
 8. Z tymi 5% to bym się nie rozpędzał: http://independenttrader.pl/nieruchomosc-na-wynajem-czy-inwestycja-w-reit-y.html oraz http://independenttrader.pl/dlaczego-nadal-nie-inwestuje-w-nieruchomosci.html Ja raczej widzę to jako inwestycję, gdybyś chciał kupić mieszkanie dla dzieci i częściowo je spłacić z czynszu oraz zamrozić jego "wartość" na parę lat mając na uwadze inflacje.
 9. Eee, odesłać do poprawek, sorry za brak dopisku
 10. Olga przyznali się i przeprosili za błąd i poprosili o odesłanie koszul. Ktoś kto już odsyłał mógłby wskazać jakiegoś taniego, ale sensownego kuriera?
 11. Tak, materiał (w ogóle wszystkie materiały) są naprawdę fantastyczne i bardzo dobrze się prasują, przeważnie koszule w POW są takie typowo zimowe i lekko blachowate, ten jest bardzo miękki. Polecam też ES-0002 (zefir) - na wiosnę / lato będzie idealny.
 12. Niestety pomimo dodania po 3cm zakładek z każdej strony i po wypraniu, koszule niestety nadal są znacząco dalekie od nawet "ujdzie w tłumie" Mail do Olgi poszedł, czekam na odpowiedź
 13. To ja powiem, że znam przynajmniej trzech ludzi, którzy mieli podobne marzenia. Jak się dzieci wyprowadziły, to stwierdzili, że nie mają już sił, za starzy, zbyt się przyzwyczaili do mieszkania w bloku itp. Teraz sami mnie zniechęcają do budowy. Ale racja, że to tego trzeba mieć plus minus elastyczne godziny pracy, bo ja nie wyobrażam sobie dojazdów równo na 8 lub 9 i stania w korkach. W ogóle to forum jak zwykle nie zwiodło i powyższa dyskusja zaowocowała dość ciekawymi uwagami od niektórych kolegów, które wezmę poważnie pod rozwagę.
 14. Hah, właśnie wczoraj tam byłem (Sweet Dreams) i własnie jakaś posucha mnie zastała, tylko pojedyncze sztuki mieszanek (naturalnych w ogóle nie widziałem)