Caporegime

Moderator
 • Zawartość

  4932
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Ostatnia wygrana Caporegime w Rankingu w dniu 12 Maj 2015

Caporegime posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2083

O Caporegime

 • Tytuł
  ლ(ಠ益ಠლ)
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Panowie, gdzie można dostać (lub zamówić wedle wzoru) poszetkę / spinki w barwy narodowe / Powstanie Warszawskie?
 2. Nie jest tajemnicą, że nacje inne poza obywatelami Zjednoczonego Królestwa, przeważnie są na bakier z elegancja - statystycznie. Poznałem Niemców, którzy lubowali się w dopasowanych, ale zabudowanych przeważnie, garniturach w paski. Włochów w garniturach w kolorach, których próżno szukać gdzie indziej. Ale w sumie to statystyczny Anglik z dobrej rodziny, czy to chodził w garniturze w korpo, czy sweterku z krawatem, zawsze jakoś miał ten czar elegancji, że wszystko do siebie pasowało. Z takich obserwacji - Polak jak już założy garnitur i wie, że dobrze wygląda - murowany przeprost kręgosłupa No i szczerze mi osobiście najbardziej podobał się właśnie styl dobrze ubranych Niemców. Mistrzowie powersuit'a
 3. Z marynarką wygląda lepiej, plus po praniu trochę się kurczy realnie. Jednak jak dla mnie to są kroje slim - ściągają się w okolicach talii i bioder.
 4. Mankiet koktajlowy jak sama nazwa wskazuje, nie jest używany w najbardziej formalnych okazjach. Plus lubi się na nim rękaw marynarki blokować (zależy od producenta)
 5. Jeżeli ktoś naprawdę tak się przejmuje reakcją kobiet na takie bokserki, tam samo jak było w przypadku "szelek na skarpety", to może rzeczywiście nie powinien ich nigdy nosić.
 6. Rynek jest taki, że programiści sami z siebie nie będą przecież odpowiadać na ogłoszenia, skoro DZIENNIE dostają parę konkretnych propozycji na maila / linkedin / goldenline - jak już to do jakiś swoich upatrzonych, wymarzonych firm, które koledzy polecali i gdzie jest lodówka z darmowym piwem np. Nawet parę razy widziałem jak oburzona rekruterka biła pianę, że jej "odbiory-kandydaci" nie odpowiadają na masówkę ze zmienionym imieniem - to dopiero jest bezczelne
 7. Czyli nadszedł ten dzień, że i na forum zaczęli rekrutować programistów
 8. Rozmiar mniejszy będzie już za wąski w talii. W udach moich zdaniem nie jest za duży, tylko tył Ci spada. Jest za to za duży w barkach - zapytaj krawca o koszt przeróbki, bo tą jedną operacją zarówno poprawisz pachy, barki jak i rękaw trochę do góry pójdzie.
 9. Tutaj wyłogi są lekko za wąskie i jak sam słusznie zauważyłeś - guziki za blisko. Przesuwanie guzików w dwurzędówce wymaga niestety puszczania po boku - w konfekcyjnym modelu może nie być tam zapasów na taką operację - dlatego jak już lepiej brać z za szerokim rozstawem, niż z za małym. W powyższym już masz jednak o wiele zaokrąglone wyłogi, kozerka bardziej zwrócona ku górze - zobacz, że wygląda dzięki temu całość dynamiczniej. Jest to ważny element.
 10. Niestety musisz poszperać "W co mam dziś na sobie" bo to zależy od sylwetki bardzo, nie ma jednego, słusznego wzorca. Taki urok dwurzędówek - niemniej moim zdaniem w tym modelu, chociażby górne są trochę za nisko, odsunąłbym też je poziomo o 1cm Co do kwadratowości - chodzi o to, że linie kołnierza idą praktycznie prosto, bez zaokrągleń, plus kozerka mogłaby być pod trochę ostrzejszym kątem, zobacz chociażby ten post: Może się okazać, że na Tobie ta marynarka leży jak ulał, jednak kupując przez internet trzeba sobie zważyć ryzyko na bazie takich informacji, że jednak ogólne wrażenie nie będzie takie jakiego się spodziewaliśmy.
 11. Albo szary. Jednak granat do granatu nie pasuje moim zdaniem, jak podobny zestaw zaprzęgałem do roboty.
 12. Nie no, coś nowego wreszcie
 13. A sorry, na koledze guziki się magicznie rozejdą, linie wyłogów zaokrąglą. Tylko telefon musi mieć w Erze
 14. Za krótka marynarka, guziki zbyt blisko siebie i strasznie kwadratowa,