Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Pora więc wziąć się za buty ;)

Na razie nie mam tego w planach, ale niczego nie można wykluczać :) Mogę za to ujawnić, że na urodzinach sklepu odbyła się prapremiera ... garnituru Miler Menswear RTW Half-canvas :D, z którego jesteśmy niezwykle dumni. Widziało go już kilku blogerów i wszyscy oceniają bardzo pozytywnie! Wszystko co da się przenieść z bespoke do konfekcji przenieśliśmy (pikowane klapy, guziki z rogu, odpowiednie proporcje klap do ramion, wysokość guzika...) :D Oficjalna premiera we Florencji podczas Pitti. Myślę, że wtedy wpadnie też jakieś foto gdyż do naszego teamu na wyjeździe dołączył Maciej z Wro Street Fashion :D (więc można spodziewać się jakościowej fotorelacji) :) #miler_is_quality :D

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pojawia się nowy skrót (MiMe), a w świetle zapowiedzi garnituru (a może i marynarki się pojawią) w tym wątku zamiast SuSu pojawiać się będzie MiMe :) . Bardzo ciekawy jestem pułapu cenowego, bo chyba o materiały i krój można być spokojnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zając Poziomka, pokusisz się o opisanie wrażeń z użytkowania spodni? Dobrze kojarzę, że to wełna 120s od VBC? Pamiętam, że miałeś (Hargin chyba też?) wątpliwości co do ich trwałości.

Tak, to jasnoszara wełna 120s od VBC. Spodnie bardzo przyjemne, cienka miła w dotyku tkanina - dobra na lato. Jeżeli chodzi o trwałość to od momentu zakupu spodnie są przeze mnie używane dosyć często (2-3 razy w tygodniu) i na razie nic złego z nimi się nie dzieje. Ale kupiłem je niecałe 2 miesiące temu więc chyba jest jeszcze za wcześnie żeby coś powiedzieć. Wciąż się trochę obawiam, bo materiał sprawia wrażenie naprawdę delikatnego. Ogólnie jak na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu, jedyna dotychczas zaobserwowana wada, to że spodnie łatwo się brudzą. No ale tego można się było spodziewać w końcu są bardzo jasne :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta ekstrawagancja? ;)

Jednak nie zawsze zakładam spectatory na koncerty muzyki poważnej :). Tak samo zwykle wybieram garnitur zamiast zestawu koordynowanego. Ale koncert był w południe więc - tak jak napisałem - tylko odrobina ekstrawagancji :).

 

 

tordal: 

Super buty! Naprawdę nie ma żadnego znaczenia ile dziurek jest w ażurowaniu, są po prostu świetne! I bardzo ładnie łączą się kolorystycznie z krawatem i poszetką  :)

Dzięki :) Też się zupełnie tym nie przejmuję!

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jasnoszara wełna 120s od VBC. Spodnie bardzo przyjemne, cienka miła w dotyku tkanina - dobra na lato. Jeżeli chodzi o trwałość to od momentu zakupu spodnie są przeze mnie używane dosyć często (2-3 razy w tygodniu) i na razie nic złego z nimi się nie dzieje. Ale kupiłem je niecałe 2 miesiące temu więc chyba jest jeszcze za wcześnie żeby coś powiedzieć. Wciąż się trochę obawiam, bo materiał sprawia wrażenie naprawdę delikatnego. Ogólnie jak na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu, jedyna dotychczas zaobserwowana wada, to że spodnie łatwo się brudzą. No ale tego można się było spodziewać w końcu są bardzo jasne :)

 

Oj brudzą się, i to nawet od wody, deszczu czy potu (testowałem nad Morzem Śródziemnym), natomiast co do trwałości podobnie jak kolega nie mam póki co zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.