Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Troche wiecej napisalem o tym juz w poscie o safari na blogu (link)

Trudno powiedziec, musialbym u Zaremby zamowic w ten sam sposob i zobaczyc jak bedzie wygladalo dopasowanie. O to mi najbardziej chodzilo. Standardowe rozmiary RTW u B&Tailor sa zrobione bardziej na rynek azjatycki, dlatego np przy dobrej dlugosci bylyby ciasne w pasie i klatce. Zaremba oferuje len od W. Billa i to wszystkie dostepne kolory, a B&Tailor tylko 3: brazowy, bialy i granat, od Dugdale. Jest wiele drobnych aspektow ktore je roznia i beda mialy wplyw na to czy komus sie spodoba jedna oferta lub druga. Cena jest w sumie ta sama. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tordal, czy mógłbyś napisać skąd  i z czego marynarka? 

Marynarka to 100% len z Massimo Dutti, ale sprzed dwóch lat. Niestety obserwuję, że marynarki robią coraz mniej ciekawe (strasznie dużo "dresów bawełnianych" i coraz ciaśniejsze). To, co najciekawsze idzie teraz przez kolekcje limitowane, a ceny tam są niezachęcające jak na sieciówkę.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowałem połączyć koszulę w granatowe paski, granatową marynarkę i granatowy krawat (podobne odcienie jak tutaj). Nie podobało mi się, a na tym zdjęciu dla mnie jest w porządku. Chyba za bardzo się przyglądam odcieniom granatu przy próbie ich połączenia.

 

Ładna ta poszetka. Chyba nie ma jej już w ofercie - musiałem przegapić, albo na stronie sklepu nie wyglądała tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musa19:

To dobrze, że ich nie widać, o to chodzi. Zielone ostatnio biły po oczach ;)

 

Aron:

Poszetki raczej nie ma jej już w ofercie, kupowałem ją w lipcu zeszłego roku. Mnie również się podoba. Jeżeli chciałbyś się podpytać sklep o to czy jeszcze będzie, to w mojej historii zamówień na stronie sklepu figuruje jako "poszetka jedwabna motyw kwiatowy; kod produktu 2411". 

 

edycja: link http://www.poszetka.com/product-pol-2411-poszetka-jedwabna-motyw-kwiatowy.html?product=2411

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.