Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

No to druga próba, tym razem z granatowymi skarpetkami. Chyba tak jest lepiej :) Zdjęcie techniką Whitesnake'a też chyba lepsze niż wczoraj ;)

 

attachicon.gifb.JPGattachicon.gifa.JPG

 

marynarka: Massimo Dutti

koszula: Camiceria Olga

krawat: Embasy of Elegance

poszetka: Poszetka.com

spodnie: Benevento

buty: Herring Shoes (Alfred Sargent)

 

Podejrzewam Zającu, że mamy tą samą marynarkę i chciałem zapytać jak podchodzisz do łączenia jej ze spodniami z gładkiej wełny? Ja mam wrażenie, że faktury za bardzo się kłucą, ale u Ciebie wygląda to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JDC:

Jeżeli to marynarka bez podszewki z mieszanki wełny z jedwabiem, to pewnie ten sam model :) Moim zdaniem przez wyraźną fakturę, nakładane kieszenie, dosyć jasny kolor i jasne, perłowe guziki  ta marynarka jest mocno casualowa. Z kolei spodnie z gładkiej wełny są w moim odczuciu dosyć formalne. Żeby takie połączenie wypaliło to musiałyby być bardzo jasne spodnie. Oczywiście to tylko moja opinia, a ja ekspertem nie jestem, może nie mam racji  :) W sumie najbardziej mi się podoba ta marynarka w połączeniu z kremowymi/białymi chinosami.

 

Hmmm po tym co napisałem zacząłem się zastanawiać, czy nie powinienem był zdjęcia wstawić do "co mam dziś casualowego na sobie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blekit widzę, że mi "podprowadziłeś" poszetkę;-) Jedna z moich ulubionych, szczególnie jeśli chodzi o materiał, połączenie wełny z jedwabiem jest super, poszetka dobrze się układa. Z tymi Berwickami to też przesadziłeś, kiedyś je widziałem na stronie klasycznebuty.pl i mi się podobały, ale jakoś o nich zapomniałem, a teraz mi się podobają jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JDC:

Jeżeli to marynarka bez podszewki z mieszanki wełny z jedwabiem, to pewnie ten sam model :) Moim zdaniem przez wyraźną fakturę, nakładane kieszenie, dosyć jasny kolor i jasne, perłowe guziki  ta marynarka jest mocno casualowa. Z kolei spodnie z gładkiej wełny są w moim odczuciu dosyć formalne. Żeby takie połączenie wypaliło to musiałyby być bardzo jasne spodnie. Oczywiście to tylko moja opinia, a ja ekspertem nie jestem, może nie mam racji  :) W sumie najbardziej mi się podoba ta marynarka w połączeniu z kremowymi/białymi chinosami.

 

Hmmm po tym co napisałem zacząłem się zastanawiać, czy nie powinienem był zdjęcia wstawić do "co mam dziś casualowego na sobie"...

 

o kurcze, to jednak inne marynarki - moja to 100% bawełna. No właśnie mam takie same odczucia jak Ty. Chciałem raz połączyć ją z wełniakami z cienkiej jasnej wełny w PoW, ale gdy zobaczyłem się w lustrze to pobiegłem się przebrać. Muszę zrobić 2 podejście i jakoś odformalnić dodatkami czy coś, bo spodnie faktycznie są bardzo jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już siedze na forum, ale w tym temacie to mój debiut  :)

 

marynarka - Próchnik

koszula - TMLewin

krawat - Wólczanka

poszetka - Bytom

spodnie - LeeCooper

buty - Berwick

 

Jeśli Moderator stwierdzi, że jednak pasuje bardziej do casualu - proszę o przeniesienie.

post-6871-0-42779300-1464268687_thumb.jp

post-6871-0-93206400-1464268692_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.