Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

@NastyKanasta spodnie mają długość idealną , niestety po kilku godz. noszenia "opadły", nie zauważyłem tego "pozując":)marynarka - zgoda..

@static87 zdjęcia robione aparatem fot. a nie telefonem:) biorąc pod uwagę, że ta "sesja" trwała około 3 minut moim zdaniem wyszło poprawnie

@Adam Granville, jeżeli Pańskie "dobre"odnosi się do całokształtu to dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwał było sporo... To ja pozrzędzę. :)

Czerwona ściana - to jest to :)

Moim zdaniem to nie jest "to". Całe zdjęcie robi wrażenie zasnutego czerwoną poświatą. Trudno ocenić naturalne kolory ubioru. Wszystko się zlewa. Brak kontrastu.

http://forum.butwbutonierce.pl/download/file.php?id=6407

4inHand - bardzo się znęcałeś nad tą poszetką. ;)

Wygląda jak zwinięta w kłębek i "na chama" wepchnięta w brustaszę. Wypycha ją. Zlewa się z marynarką i brak w niej chyba nawet lekkiego nawiązania do krawata. Trudno ocenić, bo ledwo ją widać i kolory zdjęcia (jak wspomniałem) pozostawiają wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwał było sporo... To ja pozrzędzę. :)

Czerwona ściana - to jest to :)

Moim zdaniem to nie jest "to". Całe zdjęcie robi wrażenie zasnutego czerwoną poświatą. Trudno ocenić naturalne kolory ubioru. Wszystko się zlewa. Brak kontrastu.

http://forum.butwbutonierce.pl/download/file.php?id=6407

4inHand - bardzo się znęcałeś nad tą poszetką. ;)

Wygląda jak zwinięta w kłębek i "na chama" wepchnięta w brustaszę. Wypycha ją. Zlewa się z marynarką i brak w niej chyba nawet lekkiego nawiązania do krawata. Trudno ocenić, bo ledwo ją widać i kolory zdjęcia (jak wspomniałem) pozostawiają wiele do życzenia.

Moje poszetki już dawno nie nawiązują bezpośrednio do krawatów, bo to strasznie nudne i zbyt łatwe do zrobienia.

Za feedback dot. ściany ... :shock: LOL ... dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do zrzęd: fatalne guziki przy rękawach: trzy a nie cztery i na dodatek nierozpinane, o ile mnie moje stare oczy nie mylą.

Zdjęcie nie pozwala na ocenę jakości guzików. Nie ma też nic złego w 3 guzikach... Z kolei brak rozpinania IMO jest fatalny tylko jeśli marynarkę zrobił krawiec twierdząc, że świadczy usługę wysokiej jakości. W tym wypadku z kilometra widać, że to RTW.

Czy Twoje wszystkie marynarki mają rozpinane guziki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bardzo proszę - na temat i bez czepialstwa. Przepychanka wylądowała w koszu.

Nie przepychanka a kulturalna dyskusja. Przy odrobinie refleksji moglbys ja przeniesc do watku o poszetkach gdyz generalnie krazyla wokol tematu doboru chusteczki.

Brakowalo nam Ciebie przez te kilka dni. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.