Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Może i węzeł pokazany przez Stylemana wygląda fajnie i może wzbudzać zainteresowanie co pokazały to komentarze, ale do mnie to nie przemawia i ma niewiele wspólnego z klasyczną elegancją i sposobami wiązania krwata w ramach tej klasyki. To tak trochę jak modne ostatnio na różnych pokazach skracanie marynarek, gdzie niekiedy marynarka zaczyna sięgać do bioder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja zamknięta niemal zawsze jest zła! Może znaczyć, że jesteśmy pewni siebie i wrogo nastawieni (jak bramkarz przed klubem) albo ewentualnie, że nam zimno (jak facet w trenczu zimą na przystanku), ale zwykle znaczy, że nie czujemy się swobodnie np. przed kamerą, aparatem albo przy ludziach (jak wiele znanych osóB). Analiza tego tematu jest niezwykle ciekawa i gorąco ją polecam :P Sam na szczęście nie mam tego problemu, bo gdybym tak stanął w marynarce, którą zwykle noszę, to chyba by pękłą :D Dzisaj rano pogoda wprowadziła mnie w tak podły nastrój, że aż zdjąłem marynarkę żeby się trochę zamknąć w sobie :P Miłego dnia Panowie!

post-403-13658923584256_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja zamknięta niemal zawsze jest zła! Może znaczyć, że jesteśmy pewni siebie i wrogo nastawieni (jak bramkarz przed klubem) albo ewentualnie, że nam zimno (jak facet w trenczu zimą na przystanku)

Podstawowa zasada analizy mowy ciała. Gesty badamy grupowo i osadzamy w kontekście. Że taki mały offtop, z zawodowej strony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja zamknięta niemal zawsze jest zła! Może znaczyć, że jesteśmy pewni siebie i wrogo nastawieni (jak bramkarz przed klubem) albo ewentualnie, że nam zimno (jak facet w trenczu zimą na przystanku)

Podstawowa zasada analizy mowy ciała. Gesty badamy grupowo i osadzamy w kontekście. Że taki mały offtop, z zawodowej strony. ;)

Biorąc pod uwagę, że właśnie to zrobiłem, rozumiem, że potwierdzasz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mogę zgodzic się co do spodni, faktycznie można by je było trochę zwęźić jednak wrażenie za dużej koszuli powodują skrzyżowane ręce, szelki oraz zegarek który podnosi mankiet. Następnym razem muszę się bardziej postarać żeby koszula była głębiej włożona w spodnie i o wyprostowane ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mogę zgodzic się co do spodni, faktycznie można by je było trochę zwęźić jednak wrażenie za dużej koszuli powodują skrzyżowane ręce, szelki oraz zegarek który podnosi mankiet. Następnym razem muszę się bardziej postarać żeby koszula była głębiej włożona w spodnie i o wyprostowane ręce.

ALE pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Przecież nie wywiesisz sobie na szyi kartki z napisem: zegarek zatrzymuje mi rekaw, a kiedy krzyzuje rece to koszula wydaje sie zbyt duża. Dlatego zestaw super, na zdjęciu nie widać spodni, a koszula do krawcowej z następującym opisem: wyciąć wszystko co jest pod pachami i zwęzić rękawy o 1,5 - 2 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.