Jump to content

bigbadwoof

Użytkownik
 • Content Count

  604
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

bigbadwoof last won the day on September 19 2013

bigbadwoof had the most liked content!

Community Reputation

94

About bigbadwoof

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy ktoś już szył koszule mtm u Zack Romana?
 2. Macie jakieś doświadczenia z małymi DACami? Szukam czegoś przenośnego czym możnaby podłączyć do ipada albo komputera poważne słuchawki i trochę się pocieszyć jakością. Myślę o denonie da-10 albo dragonfly red... Gram głównie pliki alac zrippowane z cd, strimowane z dysku sieciowego.
 3. Elo Ziomale, wróciłem! Sporo starszy, dużo mądrzejszy, bardziej wyrozumiały, nieco mniej faszystowski jeżeli chodzi o styl z dwoma wyjątkami - poprawne wiązanie krawata i dobre buty (tu wciąż nie uznaje kompromisów) Trochę mi Was brakowało bigbadwoof
 4. Nie ma i nie będzie. It's up to you. Jeżeli czujesz się swobodnie siedząc w zapiętej jednorzędowej marynarce, to siedź. Jeżeli naprawdę będzie to swobodne, to będziesz wyglądał dobrze. Jeżeli czujesz się swobodnie w rozpiętej dwurzędówce siedząc to też ok. Tylko pamiętaj, że wstając masz do zapięcia nie jeden (jak w jednorzędówce) ale co najmniej dwa guziki. Zrobisz to swobodnie i na luzie? Go for it.
 5. Nie wyśmiewałbym stylu "bankierów z Wall Street". Zarówno w NY jak i w Londynie "bankierzy" ubierają się daleko lepiej niż średnia naszego forum. Gordon Gekko w filmie też. Nie widzę też niczego wartego wyśmiania w przytoczonych powyżej zasadach.
 6. W ABW (i AW) tatuaż już nie dyskwalifikuje, i to od dłuższego czasu (dobre kilkanascie lat). W Policji nie wiem.
 7. bigbadwoof

  Trudna decyzja

  Przyznam sie, ze podjąłem bardzo trudną - ale ważną decyzję. Po bardzo długich przemyśleniach. Od dzisiaj noszę tylko loafersy i slippersy. No może jeszcze monksy (będące w sumie odmianą slippersów), Jedynym wyjątkiem będą ekstremalnie formalne/ważne sytuacje gdy jednak podporzadkuje się i założę wiedenki, Po pierwsze wygoda (nie schylasz się. Ważne przy częstych podróżach lotniczych.) Po drugie zdrowie. Od czasu gdy poważnie zainteresowałem się mechaniką ruchu, stałem się zwolennikiem biegania tzw. naturalnego. Niestety klasyczne buty, nad czym ubolewam, są zbyt sztywne (i zazwyczaj zbyt wąskie) by pozwolić na właściwy rozwój mięśni i ścięgien stopy. Loafersy wydają się być kompromisem do zaakceptowania - są zazwyczaj bardziej miękkie, elastyczne i... obiektywnie wygodniejsze. Przy czym nie muszą być dużo mniej eleganckie niż buty sznurowane. To trudna decyzja, ale - postarajcie się uwierzyć - oparta na racjonalnych argumentach... Mam wiele par butów, różnych marek - także bardzo drogich, włączając szyte na zamówienie, i niestety loafersy to to, czego naprawdę potrzebuję. Być może to skutek specyficznej budowy mojej stopy - szerokiej i wysokiej. Porządne... Jeszcze raz: PORZĄDNE loafersy wydają się być właściwym kompromisem. Oferują odpowiednią wygodę będąc jednocześnie wystarczająco eleganckie w zdecydowanej większości sytuacji z jakimi możemy się codziennie spotkać. Wiedeńki, bardzo was lubie. Zostańmy przyjaciółmi...
 8. To trochę jak:Żona myśli, ze jestem w pracy. Szef myśli, że jestem w domu. Kaczki myślą, że jestem zajebisty, bo przyniosłem chleb.
 9. "Design" to tylko część problemu. Do rozwiązania zostaje kwesta jakości półproduktów i technologii. Wciąż za porównywalną cenę (100 gbp) jednak lepszym wyborem jest loake niż vistula
 10. Ja szyję w miarę regularnie i jestem stale zadowolony. Bardzo polecam.
 11. Panowie, juz o tym bylo wielokrotnie. Showbiznes jest bardzo daleko od klasycznej elegancji. Nie ma sensu nad tym ubolewac. To tak troche jakby milosnicy elegancji koniecej komentowali stroje madonny (choc kilka bylo fajnych ) albo lady gagi.
 12. A czy czas brodaczy przypadkiem już nie przemija i znów za chwilę wrócimy do gładko ogolonych efebów? To jak sinusoida. Nie śledzę dokładnie, więc nie wiem w którym miejscu cyklu teraz jesteśmy, ale z zagranicznych wojaży wydaje mi sie, że szczyt drwalomanii na wystawach był jakieś dwa-trzy lata temu...
 13. Heloł? Ludzie również nie odpruwają metek z rękawów by podkreślić markę i cenę garnituru. haftowanie monogramu w celu podkreślania ceny swojej koszuli jest równie tandetne. Bo nie oszukujmy się - to o cenę tu chodzi, a nie o to, że szyta na miarę. Wulgarnie widoczny monogram jest daleko od tego co jest podstawą elegancji, nie tylko ubioru - understatement. Monogram ma cały czas użytkowy sens, nawet jak koszule pierze domowa pralka. Jeżeli nagle pod jednym dachem znajdzie się więcej niż jeden mężczyzna z koszulami szytymi (ojciec i syn na ten przykład), to inaczej mogą swoich łatwo nie znaleźć.
 14. Nie za gorąco było na takie buty i dżinsy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.