Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie spytam: Tomek dosc masywny ten collar gap na pierwszym zdjeciu. Plaszcz szyty na miare, czy RTW?

Gdyby był od krawca to bym z niego zrezygnował przez ten kołnierz :P Płaszcz jest RTW, ale dotknięty tu i tam. M. in. skróciłem rękawy.

Nie wiem, czy kapkę nie za krótkie, Tom... :? Skoro to RTW to wnoszę, że pacha nie jest idealnie wszyta i jak podnosisz rękę w geście 5. piw ;) to wysuwa się znacznie? Ja również lubię, gdy rękaw płaszcza jest krótki, a dokładnie równy mankietowi marynarki lub 5 mm dłuższy - dzięki temu wystaje kawalątek mankietu koszuli :)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że gdy trzymam torbę w dłoni, to mankiet marynarki/płaszcza sięga dalej (w ręce nośnej ;) ). Ten efekt potęguje się, gdy trzymam teczkę (taką bez rączki). Nie, nie mam zwidów - sprawdzałem w lewej i prawej dłoni :P Może materiał się napina albo sylwetka się przechyla pod ciężarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Otto

Zaskoczyłeś mnie tym pytaniem :) To raczej mój pomysł chociaż Pani, która to robi jest proszona o powstrzymanie mnie kiedy przeginam, bo ta fryzura to tylko prototyp tego co mam w planie :D No i czuję się w niej świetnie bo godzi klasykę i przedziałek z trochę bardziej nowoczesnym wyglądem, który mi odpowiada.

w takim razie więcej fotek prototypu;)

i załóżmy wątek "Jaką dziś mam fryzurę" :P

PS. co do bransoletek. Ja jestem na tak dla męskiej biżuterii w zestawach casualowych:)

Ciekaw będę efektów, i nie ukrywam, że liczę na fotorelację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że gdy trzymam torbę w dłoni, to mankiet marynarki/płaszcza sięga dalej (w ręce nośnej ;) ). Ten efekt potęguje się, gdy trzymam teczkę (taką bez rączki). Nie, nie mam zwidów - sprawdzałem w lewej i prawej dłoni :P Może materiał się napina albo sylwetka się przechyla pod ciężarem.

Ręęęka się wyciąga razem z rękawem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat oczyszczony. Intryguje mnie tylko, jak dużo NICNIEWNOSZĄCYCH postów można na naszym forum w jednym tygodniu spłodzić...

Uprasza się osoby, które dość często edytują swoje posty i wstawiają nowe treści o dodawania np:

"edit: dodano/zmieniono/skasowano to i to..."

I Panowie... jak ktoś przesadzi w osobistych wycieczkach, to z chęcią poświęcę trochę czasu na pisanie PM z przypomnieniem zasad reg. i takimi tam konsekwencjami ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna te usuniety posty wrzucac gdzies na bok forum do tematu smietnik? nigdy nic nie moge przeczytac bo forum sprawdzam w srodku nocy, a cholera chcialbym zobaczyc jak sie kłócą modnisie :-)

Modnisie kłócą się w dzień, a wieczorami zgodnie ze starym obyczajem pojedynkują się na wybraną wcześniej broń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę z ramienia BWB przeprowadziłem szkolenie dla jednej ze studenckich organizacji przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na temat savoir vivre w biznesie. Ubrałem się biznesowo, ale z uwagi na fakt, że był weekend założyłem garnitur w kratkę oraz poszetkę w grochy co lekko złagodziło silnie biznesowy wizerunek.

Poniżej zamieszczam zdjęcie studyjne w bardzo zbliżonej stylizacji celem lepszego ukazania tego samego garnituru dla wszystkich, którzy tego potrzebują :)

Miłego dnia Panowie!

post-403-13658923667606_thumb.jpg

post-403-13658923668196_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.