Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Taki tam grzeczny zestaw :D

:D

Do grzecznego zestawu granatowa marynarka byłaby chyba lepsza.

Dlaczego?
OK.

Zamiast "chyba" będę wstawiał "moim zdaniem".

Odpowiadając na pytanie - bo tak mi się wydaje. Po prostu lubię zasadę :„Orły są szare, a papugi pstrokate”.

Oczywiście inni nie muszą jej lubić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą fajnie byłoby zobaczyć 4inHand'a dokładnie z tymi samymi elementami stroju ale do granatowej marynarki.

@4inHand chciałoby ci się strzelić taką fotkę dla porównania?

@ Sorge :) Tym razem jestem o krok do przodu ponieważ mam już dla Ciebie taką fotkę! Zrobiłem ją wczoraj :D Otóż wyorbaż sobie, że koszulę i krawat zdjąłem z zestawu 'Orły są szare' , który wczoraj pokazałem na FB żeby zachęcić osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z elegancją, do odwiedzania Gentleman's Choice.

post-403-13658923672766_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 4inHand. Szkoda, że nie całość (spodnie i buty), bo to też ma znaczenie w odbiorze ogólnym kompozycji ubioru. Ale i tak coś widać...

1.

http://forum.butwbutonierce.pl/download/file.php?id=6577.

2. http://forum.butwbutonierce.pl/download/file.php?id=6580

Dla mnie zestaw nr 2 lepiej. No i zdecydowanie "grzeczniej". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil.em nie wiem co właściwie mi się nie podoba ale coś mi w tym zdjęciu nie gra... może za grzeczna poszetka do reszty zestawu, może inny krawat wyglądał by lepiej (mimo, że jego faktura w tym zestawie jest jak najbardziej odpowiednia). Zestawienie marynarki i koszuli moim zdaniem super. Sikor, też extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej, nie myślał kolega nad marynarką od sprawdzonego krawca? Patrząc po Twoich zestawach ostatnio element niedopasowania stylu marynarek jest jedynym, głównym zgrzytem :) Aby być pewnym efektu i nie wyrzucić sporych pieniędzy w błoto warto to by uderzyć przy okazji do viewtopic.php?p=88698#p88698

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej, nie myślał kolega nad marynarką od sprawdzonego krawca? Patrząc po Twoich zestawach ostatnio element niedopasowania stylu marynarek jest jedynym, głównym zgrzytem :) Aby być pewnym efektu i nie wyrzucić sporych pieniędzy w błoto warto to by uderzyć przy okazji do viewtopic.php?p=88698#p88698

Dziękuję za opinię, co rozumiesz przez "niedopasowania stylu marynarek" z naciskiem na "styl":)

a co do krawca .. mam jedną uszytą przez Włochów i zadowala mnie do końca, na szczęście do prezent..:) Pokaże wiosną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w Twoich zestawach marynarki są zbyt przytłaczające, przynajmniej te które mam w pamięci kiedy pokazywałeś całość zestawu. Biorąc pod uwagę, że poszedłeś w styl wąskich spodni, góra zbyt daje o sobie znać. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, radzę np. przeanalizować zestawy kolegi proceleusmatyk'a, na pewno wyciągniesz konstruktywne wnioski :)

Ja w pierwszym odruchu miałbym takie spostrzeżenia: minimum konstrukcji ramion, węższe ramiona, większe otwarcie z dołu marynarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w Twoich zestawach marynarki są zbyt przytłaczające, przynajmniej te które mam w pamięci kiedy pokazywałeś całość zestawu. Biorąc pod uwagę, że poszedłeś w styl wąskich spodni, góra zbyt daje o sobie znać. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, radzę np. przeanalizować zestawy kolegi proceleusmatyk'a, na pewno wyciągniesz konstruktywne wnioski :)

Ja w pierwszym odruchu miałbym takie spostrzeżenia: minimum konstrukcji ramion, węższe ramiona, większe otwarcie z dołu marynarki.

ok rozumiem...;) w ostatnim czasie jakoś zmalałem..:) ale marynarka jest dość specyficzna fakt... zresztą to garnitur spodnie z dość wysokim stanem etc...:) Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszym odruchu miałbym takie spostrzeżenia: minimum konstrukcji ramion, węższe ramiona, większe otwarcie z dołu marynarki.

Czy masz na myśli zdjęcia, które były przed chwilą w tym wątku? Przecież na nich nie widać żadnego ze szczegółów, o których piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.