Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Nie myślałeś o innym węźle w krawacie? Jakoś ten 4inhand (bo to chyba on) dziwnie się układa na tym krawacie. Chyba półwindsor byłby lepszy. Oczywiście to tylko sugestia. Poza tym bardzo przyjemny dla oka zestaw, choć trudno będzie przebić Ci poprzedni. Generalnie bardzo podobają mi się Twoje zestawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś o innym węźle w krawacie? Jakoś ten 4inhand (bo to chyba on) dziwnie się układa na tym krawacie. Chyba półwindsor byłby lepszy. Oczywiście to tylko sugestia. Poza tym bardzo przyjemny dla oka zestaw, choć trudno będzie przebić Ci poprzedni. Generalnie bardzo podobają mi się Twoje zestawy :)

Może rzeczywiście masz rację, miałem niewiele czasu przed wyjściem, a jak już wszyscy wiedzą z węzłami raczej wychodzę dopiwero z wieku niemowlęcego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolorystyka krawatu ze spodniami jakoś kurde nie jest perfekcyjna chyba.

Niezbyt wartościowa krytyka.

Chodzi o to, że nie zależy mi by kogoś krytykować, tylko żeby ktoś mi powiedział czy mam rację czy nie, bo wiadomo, że mogę mieć swoje widzi mi się i tkwić w tym cały czas, hehe.

e: zresztą ja już nic nie komentuje, chyba, ze mi sie cos nie spodoba, jak z consantine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester spędzę na wrocławskim Rynku, podobnie, jak rok temu. :D

Apaszka: za pośrednictwem Kolegi z forum :D, Dzięki!

Spodnie: opisane gdzieś we właściwym temacie, Marks and Spencer po mocnym zwężeniu w ramach usługi oferowanej przez sklep. :)

Rękawiczki: Jamroziński, zamsz, lico, biała podszewka ;).

Kawiarnia: Borówka, koło Opery Wrocławskiej. Niezwykłe smaki!

Edit: mała korekta merytoryczna ;).

post-2604-13658923929719_thumb.jpg

post-2604-13658923930118_thumb.jpg

post-2604-1365892393055_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawiarnia: Borówka, koło Opery Wrocławskiej. Niezwykłe smaki!

To moja ulubiona wrocławska kawiarnia i od dwóch lat jedyne źródło zaopatrzenia w kawę - raz na parę miesięcy jestem we Wrocławiu i przedtem proszę o wypalenie kilku-kilkunastu opakowań. Polecam szczególnie Papuę Nową Gwineę, Gwatemalę i Meksyk - aromatyczne, intensywne, głębokie i jednocześnie zrównoważone smaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To moj pierwszy post na tym forum, wiec zaczne od przedstawienia siebie. Nazywam sie Jakub, mam 16 lat i od ladnych paru miesiacy interesuje sie w miare klasycznym ubiorem, ale probuje dostosowywac go troche do mojego wieku.

Forum czytuje od okolo miesiaca, dzisiaj zdecydowalem sie zarejestrowac i od razu pokazac sie w CMDS.

Pierwszy stroj byl przeznaczony na spacer po lesie, dlatego tez jest bardziej rustykalny,

drugi to juz sylwester.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.