Jump to content

MonsieurMouchoir

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31

About MonsieurMouchoir

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z lekkim opóznieniem, zdjęcia gotowej koszuli.
 2. Marynarka Valentino Koszula Giampaolo Krawat Shibumi Poszetka Charvet Cardigan Smedley Bez zdjęcia: granatowe spodnie z Fresco - bespoke; bordowe full broguesy - Ed Meier; czarne podkolanówki - Falke.
 3. Może powinienem napisać jak Fiorenzo szyję koszulę - najpierw mamy koszulę probną z materiału niskiej jakośći - tą widać na zdjęciach. Dopiero potem jest szyta koszula którą dostaniemy. Lepsze zdjęcia będe mógł wstawić jak dostanę gotową koszule; za około trzy tygodnie.
 4. Punktualnie jak podmiejski PKP załączam zdjęcia.
 5. Okres pierwszej wojny światowej było nieodpowiednim słowem - pradziadek urodził sie w 1913, a zmarł cztery lata temu.
 6. Tak jak ja to rozumiem, prawnie chronione sa aktualne mundury. Pas pochodzi z okresu pierwszej wojny światowej, więc raczej się do tego przedziału nie zalicza.
 7. Mundur też mam, i również nie noszę, ale moim zdaniem sam pas jest ok.
 8. Pasek jest odziedziczony po pradziadku, który tak mi nakazał go nosić - chyba że wstąpię do MW.
 9. U mnie wszytkie zdjęcia leżą tak jak powinny, niestety iPhone czasami sobię z tym nie radzi i wtedy wychodzi galimatias. Krawat jest z wełny.
 10. Z ostatnich dni/tygodni/stuleci. Zestaw 1 Zestaw 2 Zestaw 3
 11. Osobiśćie nie miałem doświadczenia z butami Maftei, ale znam wielu bardzo zadowolonych klientów. Co do szewców, bardzo ciekawie prezentuje się pan Ryota Hayafuji z Monachium, załączam link mojego wywiadu z nim, w języku niemieckim. Dla zainteresowanych mam wersję angielską, ale tylko na PW. www.stilmagazin.com/interview-mit-ryota-hayafuji/
 12. Zamówienie złożyłem w Monachium podczas Trunk Show pana d'Auricchio.
 13. Miesiąc temu zamówiłem u pana Fiorenzo d'Auricchio koszulę z niebieskiego oksfordu, kołnierzem button-down oraz mankietami koktajlowymi. Zdjęcia z pierwszej przymiarki za 3 tygodnie. Pan d'Auricchio bardzo jest dumny ze swoich koszul którę oferuje równiez p.k. Zaremba. Mam nadzieje że koszula będzie jeszcze lepsza niż ostatnio pokazywana koszula od pani Hirtl z Monachium.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.