Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

wyglada to naprawde fantastycznie :)

tylko, czapka wyglada troszke 'nie na miejscu' jezeli na zdjeciu nie widac przy okazji okolo metra sniegu, pary z ust i sopli zwisajacych z brody ;)

I jeszcze, rozumiem generalnie z czego wynika odpiety dolny guzik, ale na moj prosty rozum, posilkujac sie tylko zdjeciem, nieco zaprzecza to idei dosyc dlugiego plaszcza, ktory w zestawieniu z czapka i rekawicami mowi wprost, ze istotna jego rola to zapewnienie ciepla. a tutaj otwor, ktory w ruchu sila rzeczy musi jeszcze bardziej pracowac i wpuszczac chlod pod poly, jakby troche zaprzeczal.

taki dysonans lekki, na gorze zimna rosja, a na dole conajwyzej zimnawe wlochy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Nie jeżdże zaprzęgiem po śniegu i mam w nosie guzik :) Nie noszę też termometru w kieszeni i nie było mi gorąco w głowę, ani zimno w nic innego :P Proszę, nie patrz na ubrania w taki ograniczony sposób! Ubranie to komunikat i sposób na wyrażanie siebie, a nie kilka regułek wykutych na blachę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarka w talii niezbyt leży. Masz długą szyję więc mógłbyś też pomyślec o wyższym kołnierzyku.

Bardzo podoba mi się odważne połączenie butów i spodni!

Spodnie łamią Ci się w połowie golenia. Jeśli to dlatego, że masz spore przeprosty w kolanach, możesz pomyślec o nieznacznie szerszych spodniach, które będą w stanie tolerować taki kształt nóg. W innym wypadku spodnie zawsze będą się łamać w miejscu niepożądanym.

Alternatywną przyczyną takiego łamania się spodni może być ostre wypchanie i zdeformowanie w kolanach (np. jeśli to stare spodnie). Tutaj są oparte o wysoki but więc możliwe, że na niższych butach się tak nie łamią? Jeśli się łamią, to skróciłbym o 1 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarka w talii niezbyt leży. Masz długą szyję więc mógłbyś też pomyślec o wyższym kołnierzyku.

Bardzo podoba mi się odważne połączenie butów i spodni!

Spodnie łamią Ci się w połowie golenia. Jeśli to dlatego, że masz spore przeprosty w kolanach, możesz pomyślec o nieznacznie szerszych spodniach, które będą w stanie tolerować taki kształt nóg. W innym wypadku spodnie zawsze będą się łamać w miejscu niepożądanym.

Alternatywną przyczyną takiego łamania się spodni może być ostre wypchanie i zdeformowanie w kolanach (np. jeśli to stare spodnie). Tutaj są oparte o wysoki but więc możliwe, że na niższych butach się tak nie łamią? Jeśli się łamią, to skróciłbym o 1 cm.

Marynarka zdecydowanie jest za duża i za szeroka,widać tez ze szerokie są rękawy.Kołnierzyk w koszuli tez nie najlepiej się układa.Całość bardzo fajnie skomponowana pod względem kolorystycznym i wzorem tkanin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarka w talii niezbyt leży. Masz długą szyję więc mógłbyś też pomyślec o wyższym kołnierzyku.

Bardzo podoba mi się odważne połączenie butów i spodni!

Spodnie łamią Ci się w połowie golenia. Jeśli to dlatego, że masz spore przeprosty w kolanach, możesz pomyślec o nieznacznie szerszych spodniach, które będą w stanie tolerować taki kształt nóg. W innym wypadku spodnie zawsze będą się łamać w miejscu niepożądanym.

Alternatywną przyczyną takiego łamania się spodni może być ostre wypchanie i zdeformowanie w kolanach (np. jeśli to stare spodnie). Tutaj są oparte o wysoki but więc możliwe, że na niższych butach się tak nie łamią? Jeśli się łamią, to skróciłbym o 1 cm.

Marynarka zdecydowanie jest za duża i za szeroka,widać tez ze szerokie są rękawy.Kołnierzyk w koszuli tez nie najlepiej się układa.Całość bardzo fajnie skomponowana pod względem kolorystycznym i wzorem tkanin.

Panowie! Rzeczywiście marynarka do taliowania:) co dziwne lub mniej w RTW, ale tak! ramiona i rękawy są ok ( to uwaga dla chcących dokonać zakupu przez internet w SuitSupply) a np Strellson ma za długie rękawy...

ze względu na wtorkową długą "ciekawą" naradę, włożyłem koszulę 17, a nie 16,5 i już przy wkładaniu widziałem...ale po kilku godzinach "ciekawych teoretycznych" dysputach szyja mi puchnie...dlatego...17.

Spodnie są nowe, także albo mam przeprosty, albo to "wina" wyższych butów, stawiam na buty, ale kto wie..:)

4inHand, Styleman za uwagi dziękuję i życzę wszystkim udanej środy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarka zdecydowanie jest za duża i za szeroka [...]

Marszczenie materialu przy gornym guziku wydaje sie swiadczyc ze na tej wysokosci marynarka jest wrecz za ciasna. Ostatnio kupilem garnitur z podobnym 'problemem' (choc w moim przypadku moze nie az tak wyraznym), tzn na wysokosci gornego guzika nie ma juz miejsca na zwezanie, zas kilka cm nizej spokojnie mozna byloby ciut podebrac, niestety krawiec u ktorego bylem nie chcial podjac sie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.