Jump to content

Weppers

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

About Weppers

 • Rank
  Zwykły
 1. Owszem, oczekiwałem ciemnobrązowej, jednolitej pary, ale powiem szczerze, że chyba Koledzy przekonali mnie do tych „urozmaiceń”. Obawiałem i w zasadzie nadal się obawiam, że nie jestem na tyle doświadczony w pielęgnacji, by sprostać temu efektowi, ale może zmuszą mnie do większej praktyki Buty kupiłem w jednym z warszawskich butików. Dziękuję serdecznie za pomoc!
 2. Panowie, bardzo proszę o poradę! Kupiłem czekoladowe monki, jednak kolor w niektórych miejscach cholewki, co najbardziej widać na noskach, wydaje się być „wytarty”. W związku z tym chciałbym zapytać, czy jest to wada produktu, czy może po prostu efekt patyny, a kolor da się odżywić kremem? Będę bardzo wdzięczny za pomoc!
 3. W ramach trzeciej dyscypliny chciałbym zaprezentować swój projekt. Dobrze się stało, bo już dawno temu brałem ołówek do ręki, a niegdyś lubiłem sobie co nieco naszkicować. Fotografie przedstawiają pudełko wykonane z lekkiego, elastycznego acz wytrzymałego drewna, być może jodła, bądź klon, wyścielone od wewnątrz materiałem, zabezpieczającym przed otarciem skórę butów, przyozdobione grawerowanym inicjałem marki, a także metalowymi elementami, tj. płaskownikami, kątownikami zabezpieczającymi krawędzie, oraz miedzianą tabliczką z nazwą firmy. Bryła pudełka na bokach jest lekko owalna, natomiast krawędzie boczne zostały ścięte. Światło słabo reaguje z ołówkiem, jednak mam nadzieję, że zdjęcia są czytelne, a treść się Państwu spodoba.
 4. Mógłbyś mi wyjaśnić, co jest nie tak ?
 5. Przyjemny zestaw, wyobrażam sobie spojrzenia ludzi przeżuwających pop corn, gdy wchodziłeś na salę. Ja chodzę do liceum i też spotykam się z takimi opiniami: "tak poważnie wyglądasz", "wyglądasz jak student", "ty w jakiejś komisji jesteś, że taki chodzisz odwalony?", a do szkoły chodzę w sweterkach, koszulach i chinosach. To wczorajsze zdjęcie z imprezy (przepraszam za słabą jakość i za wiadro z mopem w tle ;d):
 6. Mhm, dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu. W wyżej wymienionych polskich szkołach już zwykła koszula z krótkim rękawkiem jest "elegancka", dlatego nie mam się na kim wzorować Cieszę się, że miałem okazję trafić na to forum i co za tym idzie na blog Pana, Panie Doktorze. Bardzo podobają mi się historyczne standardy elegancji, z czego najbardziej żakiet. Cóż ... szkoda ;d
 7. Piszę z zapytaniem, mianowicie jestem jeszcze uczniem liceum, czy ośmieszyłbym się przychodząc na maturę w żakiecie ?
 8. Według mnie wzór muchy i swetra lekko się gryzą, poza tym jest super, podobają mi się te mankiety Pozdrawiam
 9. Bardzo ładny zestaw, szczególnie podobają mi się spodnie, można prosić o szczegóły na ich temat ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.