Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa serdecznie. Jest to mój pierwszy post na forum i chciałbym zaprezentować się z propozycją zestawu skoordynowanego. Prosiłbym o konstruktywną krytykę, która pozwoli mi udoskonalić mój ubiór.

Marynarka - Vistula

Spodnie - Vistula 100% wełna

Koszula - Calvin Klein 100% bawełna jasny fiolet w prążki

Krawat - grenadyna w kolorze ciemnozielonym

Poszetka - poszetka.com 100% jedwab

Buty - Ryłko

post-5375-13658924042262_thumb.jpg

post-5375-13658924042893_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zdjęcia lepszym sprzętem (choćby cyfrówką) albo przynajmniej przy lepszym oświetleniu (powinno dać lepszy efekt). Bez tego ciężko określić kolory.

Z moich obserwacji ogólnie nieźle, ale 1) czy rękawy marynarki nie są trochę za długie? 2) Fajna poszetka, choć na pierwszym zjdęciu strasznie wypycha brustaszę (mi by to osobiście trochę przeszkadzało). 3) Na drugim zdjęciu krawat wygląda na zawiązany zbyt wysoko + może odrobinkę mniejszy węzeł?

Choć ja się nie znam, ja tu tylko sprzątam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłosć prosiłbym o lepszą jakość zdjęć, bo z powyższych naprawdę ciężko jest wysnuć dalej idace wnioski. W mojej ocenie węzeł krawata mógłby być smuklejszy, ten jest za duży w stosunku do kołnierzyka koszuli. Może to wina pozy, ale kołnierz marynarki zdaje się odstawać, a jej rękawy są zdecydowanie za długie i jak dla mnie zbyt obszerne. Poszetka na pierwszym zdjęciu dziwnie się ułożyła, na drugim zaś prezentuje sie dobrze, przy nakładanej brustaszy łatwo o jej przemieszczenie. Bazując na tych zdjęciach mogę powiedzieć tylko tyle, lepsze zdjęcia pozwoliłyby m.in. ocenić koordynację kolorystyczną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widać na zdjęciach mało puffowaty ten Pański puff. Koszula z normalnym kołnierzem powinna się chować pod klapami marynarki (po prostu ta ma jakiś mały...)

Jeśli chodzi o węzeł to windosor- moim zdaniem nuda :D bardziej by tu pasował 4inhand albo węzeł księcia alberta - obydwa łatwe, przyjemne i efektowne, ponadto moim zdaniem do zestawów koordynowanych windsor w ogóle nie pasuje, a w/w jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.