Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj z moim pupilem w biurze .

Odpowiedzi na komentarze: w swoim ubiorze staram się zachować luz,mogę sobie przy moim rodzaju pracy na to pozwolić ,sam swoja osoba reprezentuje swoja firmę.Oczywiście jak każdy szukam inspiracji ,miedzy innymi oglądając zdjęcia z PU, GQ Style ,oraz pokazy mody męskiej . Swoje stroje składam świadomie,wiem również ze wiele osób może tego nie akceptować-bransoletek czy kolczyka w moim uchu. Byc może w moim wieku to nie przystoi.

Ale taki ma styl i z tym się dobrze czuje.Bransoletki które ma na reku częściowo są kupione w Pandorze,gdzie pewnie wiele naszych kobiet kupuje biżuterię.

Pozdrawiam

post-3431-13658924128424_thumb.jpg

post-3431-13658924129008_thumb.jpg

post-3431-13658924129522_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na PU mamy zjazd najlepiej przebranych facetów. Nie oznacza to, że nie są inspirujący.

PU oglądamy oczami fotoreporterów szukających głownie kontrowersji, ekstrawagancji i świecidełek.

To też jest PU http://www.gentlemansgazette.com/pitti- ... gentlemen/

A to jest główny cel, ładnie opisany przez MT http://macaronitomato.blogspot.com/2012 ... 22013.html

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rozsądne spojrzenie. A ten fragment (o Lino Letuzzim i jego koledze) dość dobrze oddaje tez moje odczucia na temat wiekszosci elegantow z PU (ktorych widzialem na zdjeciach).

Last but not least, here are two examples of men who tried to hard to look relaxed. To me, it seems like they spent 2 hours putting together their outfit and they just wait outside to take a call in the hope someone will take a picture of them.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rozsądne spojrzenie. A ten fragment (o Lino Letuzzim i jego koledze) dość dobrze oddaje tez moje odczucia na temat wiekszosci elegantow z PU (ktorych widzialem na zdjeciach).

Last but not least, here are two examples of men who tried to hard to look relaxed. To me, it seems like they spent 2 hours putting together their outfit and they just wait outside to take a call in the hope someone will take a picture of them.

++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bransoletki - jedna kupiona na allegro, druga... Ciężko powiedzieć. Znalazłem kiedyś w szufladzie. Ale lubię rzeczy na nadgarstek, chyba się zdecyduję na któreś koraliki stąd.

Krawat jest jedwabny, w taki śmieszny paisley różniący się od tła teksturą jedynie. Kupiony w secondhandzie za coś pomiędzy 80 a 90 groszy.

Przekażę też pochwały fotografce ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernestson - dzięki za czujność ;) Patrzę na nią, jak sobie wisi na wieszaku i w rzeczywistości nie jest tak źle, jak na zdjęciu. Tak już ma, że się leje i gnie w ruchu, ale muszę przyznać, że nie oszczędzam jej. Ma już z 5 lat.

Haz - dobrze zgrane zestawienie kolorów, choć brakuje ciepłego elementu, to potęguje bladość - może to kwestia zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się również podoba. Podzielam zdanie przedmówców. Koraliki na nadgarstkach jak dla mnie są zdecydowanie na plusie. W dodatku świetne zdjęcie. Capo dobrze prawisz, dobre zdjęcie to połowa sukcesu. Wystarczy zajrzeć na sartorialista :) Proc, niechże ktoś zrobi Ci fajne zdjęcie, marnujesz się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.