Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się "zabezpieczyłeś", że trudno coś napisać...może to, że chyba jesteś przygarbiony i klatka piersiowa słabo wypełnia marynarkę(...)

Cóż, nie jest to może mój wymarzony debiut na forum, ale stwierdziłem, że warto się pokazać - w pewnym momencie w tym temacie padły słowa, że wypadałoby to zrobić, nim zacznie się oceniać innych ;)

Owszem, jestem odrobinę przygarbiony i, żeby było śmieszniej, przykucnięty (sic!), gdyż osoba robiąca zdjęcie była dużo niższa ode mnie. Jak mówiłem - zdjęcie robione wczoraj na wariata, żeby mieć co wkleić do CV, a okazało się, że w gruncie rzeczy wyszło całkiem nieźle ;) Przynajmniej wg mnie.

krawat wedle uznania dla mnie słaby

Uprzejmie poproszę o rozwinięcie tematu, bo mi się właśnie podoba :D

dla mnie ok!

Dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, jako biznesowy pasuje.

Taka też jest ogólna idea, by wiadomość do potencjalnych pracodawców brzmiała: jestem profesjonalistą godnym Waszego zaufania, zatrudnijcie mnie! ;)

(A do klientów: jestem tym bardziej godny Waszego zaufania, powierzcie mi Wasze pieniądze... :twisted: )

@eye-lip: groźnie! Wypełnienie brustaszy pierwsza klasa, ale mam nadzieję, że nie chodzisz tak na co dzień... :) Pochwalisz się zegarkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godny pochwały sposób przyszycia guzików (na krzyż), rażące ostre klapy do jednorzędówki.

Panie Adamie, cóż za rażąca nieuwaga z Pańskiej strony - jeszcze niedawno chwalił Pan na forum tę właśnie marynarkę za zgodność z zasadami szycia dwurzędówki.

Ostatnio dwoje mistrzów krawiectwa oznajmiło mi, że wszywanie guzików na krzyż ( ozdobne) jest typowo kobiecym..,a po za tym można wyrwać guzik z materiałem, zrobiłem przegląd swoich marynarek i naprawdę niewiele firm wszywa na krzyż, np. Hacket przy rękawie owszem, ale już guziki zapinające marynarkę wszyte są poziomo... przepraszam za dygresję..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ SecondHandDandy

Twój zestaw bardzo podoba mi się technicznie - masz oko do proporcji i wyczucie kolorów. Ubolewam jednak nad tym, że zupełnie zignorowałeś komunikat, który wysyła Twoje ubranie co niestety jednoznacznie pokazuje, że nie przedstawiasz swojego stylu tylko odtwarzasz to co gdzieś widziałeś. Jeśli ubranie nie pokazuje kim jesteś, to jest kłamstwem ... i to na krótkich nogach.

@Styleman

Nie bójmy się powiedzieć, że zestaw jest świetny!

@Eye_lip

Piękny zestaw i doskonałe poczucie humoru :) Czy na JFSstraps można kupić taką poszetkę? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.