Jump to content

sergiusz

Użytkownik
 • Content Count

  433
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About sergiusz

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 09/21/1992

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moim zdaniem wygląda przyzwoicie.
 2. Czy rozmiar kołnierzyka nie jest ciut za duży? Chyba, że tak tylko na zdjęciu wyszło.
 3. Mnie secondhandy odrzucają, chociaż oczywiście widzę po zdjęciach takich osób jak @secondhanddandy, czy @mrvintage, że można tam znaleźć prawdziwe perełki. Niemniej butów albo koszuli z sh bym nie założył .
 4. Czerwony i różowy razem niedopuszczalne? Fiolet i żółty również nie? Skąd się te "zasady" wzięły? To pierwsze połączenie, jest chyba najczęściej stosowanym przez Nigela Farage'a . Tu nie chodzi o politykę, nie chcę w to wnikać. To połączenie jest po prostu ładne, a ten człowiek bardzo mi się z nim kojarzy:
 5. To jest jeden z moich "zestawów" (jak ja nie lubię tego słowa) roboczych. Noszę go stosunkowo często .
 6. Ja nie widzę przeciwskazań do takiego połączenia .
 7. W lesie znalazłem się przez przypadek . Ale łaty podjechały do góry .
 8. Zaprasowanie bym sobie odpuścił . Pełno jest tych marynarek na 2 i 2,5 guzika, 3-guzikowe stają się rzadkością. A rzadkość się ceni . Wytaliowanie - jak najbardziej.
 9. Zestaw byłby bardzo fajny, gdyby nie tak mocne wyeksponowania fulara/szalika .
 10. Jest podpisane, że "senora", jednak jak dla mnie wyglądają jak zwykłe monki .
 11. E tam. Jeśli kołnierzyk koszuli button down jest wystarczająco "duży", że zmieści się pod niego krawat i brzydko się nie odciska, to ja nie mam nic przeciw. Szczególnie, jeśli chodzi o zestawy sportowe i jeśli krawat jest wełniany, czy dziergany. Casual cechuje względna dowolność . Do tego zestawu, o którym mówimy, moim zdaniem taka koszula jak najbardziej pasuje.
 12. Dokładnie, jedyne czego trzeba się uczepić, to krawat. Taki węzeł, w moim odczuciu, wygląda jak wielka "gula" zawieszona u szyi. Porządny four-hand musi być mocno zaciśnięty, asymetryczny i niewielki.
 13. sergiusz

  Dżinsy

  To jest blog Mr. V., i nikogo innego. Ma on bezwzględne prawo wrzucać tam co sobie życzy i pisać o czym chce i nikt nie może mieć "pretensji", że cokolwiek promuje. Jak się nie podoba, nie trzeba odwiedzać. Blog Mr. V = zasady Mr. V.
 14. Bym tylko inaczej ułożył poszetkę, ale to kwestia gustu .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.