Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pomocy w zamówieniu.

Od poniedziałku składam zamówienie. Wysłałem, napisałem że grupowe itp. Odpowiedź przyszła, że nie widać mojego zamówienia. Patrzę, no nie ma. Po wciśnięciu "Save order ,,,," Przekierowuje mnie na ich pustą stronę z komunikatem: order ko1. Wysłałem zapytanie i screen, ale na razie cisza.

Mogę komuś przesłać screen na priv, żeby mi pomógł? Bo ze strony Olgi od 12tej cisza, a nie wiem co robię nie tak, pewnie jakiś pikuś, a nie chciałbym tego przeciągać zbytnio w czasie.

 

Edit

Przyszła odpowiedź, że pierwszy raz mają do czynienia z taką sytuacją. Dwa rozwiązania.

1. Zamówienie ze sreena

2. Skasować konto i działać od nowa.

Tak piszę jakby ktoś miał podobnie.

Edytowane przez Ataman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię zamawiać przez internet (bezobsługowych stacji benzynowych też nie lubię) gdyż nie mogę porozmawiać "na żywo" z obsługującym mnie pracownikiem. I może ta niechęć do mnie wraca. Taka karma - miałem taki problem jak @Ataman. Też dostałem email zwrotny,  że nie widzą zamówienia.

Dla mnie nie było jasne jakie hasło mam podać na pierwszej stronie formularza,  tuż obok okienka na adres email. Drugim błędem było ominięcie odhaczenia,  przed oknem  "Save and Pay Later",  akceptacji regulaminu. 

@Ataman sprawdź czy w powyższych punktach zrobiłeś wszystko co jest wymagane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, FONos said:

Zamówienie złożyłem (dostałem potwierdzenie założenia konta i zamówienie widnieje na koncie) ale jak na razie nie dostałem od Olgi potwierdzenia ani linku do płatności ...

Najlepiej jest napisać im maila z nrem zamówienia, wtedy sprawnie dość odpisują z kwotą do zapłacenia i linkiem do płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Awopiotr napisał:

Dziś mija tydzień od kiedy można składać zamówienia. Do kiedy będzie możliwość ich składania i dokonania płatności? Powinniśmy już chyba zamykać ten etap bo pierwsi zamawiający zaczną się niecierpliwić :-)

Do niedzieli. Niech się nie niecierpliwią, i tak trzeba dwa tygodnie czekać na koszule.

To prawda, że przyjmują płatności tylko przez PayPala? Nie tak żeśmy się umówili... (miało być "credit card or paypal"). Ja paypala nie używam i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, swordfishtrombone napisał:

To prawda, że przyjmują płatności tylko przez PayPala? Nie tak żeśmy się umówili... (miało być "credit card or paypal"). Ja paypala nie używam i już.

Płatności przez Paypal możesz też dokonać zwykłą kartą kredytową, nie musisz mieć tam założonego konta.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, swordfishtrombone napisał:

Do niedzieli. Niech się nie niecierpliwią, i tak trzeba dwa tygodnie czekać na koszule.

To prawda, że przyjmują płatności tylko przez PayPala? Nie tak żeśmy się umówili... (miało być "credit card or paypal"). Ja paypala nie używam i już.

Ja zapłaciłem przelewem bankowym SEPA. Czekam jeszcze na potwierdzenie od nich czy kasa dotarła.

Przy okazji: czy wiadomo może czyje zamówienie mam odebrać z Ursynowa, aby przesłać je dalej w Polskę? Od razu zaznaczę, że w terminie 11-18.02 mnie nie ma, więc będę mógł wysłać przed tym terminem, albo (co bardziej prawdopodobne) po tym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kzmo napisał:

Ja zapłaciłem przelewem bankowym SEPA. Czekam jeszcze na potwierdzenie od nich czy kasa dotarła.

Przy okazji: czy wiadomo może czyje zamówienie mam odebrać z Ursynowa, aby przesłać je dalej w Polskę? Od razu zaznaczę, że w terminie 11-18.02 mnie nie ma, więc będę mógł wysłać przed tym terminem, albo (co bardziej prawdopodobne) po tym terminie.

Jak nikt się do Ciebie nie zgłosił, to dla nikogo nie odbierasz :). Podział na grupy nie jest odgórny, uczestnicy sami wybierają, do kogo się chcą podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko od wykonania płatności kartą przez Paypala opłata zostaje przelana na konto Olgi? Czy w Paypalu mogę podejrzeć na jakim etapie jest płatność? Olga milczy, na moim rachunku nie widzę zablokowanej kwoty, jeżeli dalej będą problemy z płatnością to będę musiał zrezygnować z zamówienia :-( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi właśnie do głowy pewna rzecz, a nie wiem, czy została wyjaśniona (albo mi się pokićkało i próbuję odkryć ponownie Amerykę). Chodzi o to - przychodzi paczka z "n" koszulami do Warszawy, po które zgłaszają się osoby chętne do dalszego rozdysponowania koszul. I teraz pytanie - skąd odbiorca ma wiedzieć, które koszule ma pobrać? Wypadałoby podać swoje imię i nazwisko poprzez PW tu na forum, ale kolejne pytanie brzmi - czy CO oznaczy każdą koszulę imieniem i nazwiskiem (był taki pomysł, ale nie wiem, co na to CO)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.