Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Razem z @jack13th pokusiliśmy się na zakup w opcji multibuy koszul od CT. Ponieważ zamówienie jeszcze nie jest złożone, zbieram dodatkowych chętnych.

Rabat na zakup będzie wynosił 20%. Dajmy sobie czas do niedzieli do 20:00. Wtedy złożę zamówienie

Proponuję, aby chętni zgłaszali się do mnie na PW, a ja odpowiem na wszelkie pytania.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości użytkownika Profumo miałem okazję nabyć buty Loake w korzystnej cenie - w związku z tym obowiązkowo:

Duże podziękowania za możliwość takiego zakupu, wsparcie logistyczne, szybki kontakt i ogólną życzliwość oraz bezproblemowość. Mam nadzieję, że nie zrobiłem więcej kłopotu niż było to konieczne - a wszystkim oczywiście szczerze polecam ewentualne wspólne zakupy z Arkiem.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję, że zakończył się zakup grupowy koszul Camiceria Olga tzn. ostatnie koszule zostały dziś odebrane.

Jeżeli będzie plan powtórzenia zamówienia to z chęcią podejmę się dystrybucji warszawskiej na warunkach jak przy tym zamówieniu.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga tak odpisała na moją informację o zadowoleniu z koszuli i cen w tej akcji:

Cytuj

Dear Jakub thank you very much for your feedback

Really or prices are already quite low (at least by Italian standard) and we struggle to make discounts….

But if in the future you place a MASSIVE order we can think about it…

Thank you and best regards

Ciro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JakubAnderwald napisał:

Olga tak odpisała na moją informację o zadowoleniu z koszuli i cen w tej akcji:

 

 

Tak naprawdę, to moim zdaniem największa wartość grupowego zamówienia to nawet nie rabaty, a zdecydowane zbicie kosztów przesyłki, które w kwocie wyjściowej wynoszą od 45% do 25-30% ceny koszuli. Sądzę więc, że zamówienie nawet nie musi być MASSIVE, żeby znaleźć na niego chętnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna informacja dla następnych uczestniczących w zakupach grupowych. Męczyłem strasznie (aż mi głupio!) każdego odbierającego koszule o pozostawienie do siebie numeru telefonu "na wszelki wypadek". Zostawili wszyscy prócz jednej osoby (nasze przeoczenie). I właśnie przyszła paczka (zapewne po reklamacji) do tej osoby na mój adres firmowy. 

 

Nauka: spisywać numery telefonów od wszystkich odbierających.

P.S. Na szczęście Olga podał numer telefonu na liście przewozowym :-)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
23 godziny temu, Grafa napisał:

Jeśli CT poza Warszawę dojechałoby, to ja też jestem chętny.

Mogę wysłać zamówienie poza Warszawę, ale po ostatnich podwyżkach PP to nie jest już taka tania zabawa. 

Napiszcie proszę co Was interesuje i w jakich ilościach, bo jeśli się okaże, że zbierzemy w zamówieniu 4 koszule, to już jest max. rabat (20%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, michal. napisał:

Już od jakiegoś czasu nie ma multibuy (a przynajmniej nie widzę żeby coś takiego promowali na stronie). Teraz jest rabat do 20% w zależności od ilości koszul, niestety.

Zerknąłem na stronę i nadal widzę: 4 for 100£ - £25 each or less when you buy any 4 shirts. Czy to jest ograniczone tylko dla UK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, michal. napisał:

Dziwne- ja tego nie widzę, niezależnie czy mam ustawiony kraj wysyłki PL czy GB. Czy możesz zrobić prt sct? 

Jeżeli przy wejściu na stronę wybrałeś Polskę i złotówki, to pozostaniesz na tej stronie z tymi samymi promocjami i zmiana krajów/walut nic nie da. Jeżeli chcesz przejść na stronę angielską z angielskimi promocjami musisz wyczyścić cookies albo odpalić przeglądarkę w trybie incognito, wejść jeszcze raz na stronę CT i wybrać jako walutę GBP - wtedy będziesz mógł robić zakupy na stronie angielskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

Jeżeli przy wejściu na stronę wybrałeś Polskę i złotówki, to pozostaniesz na tej stronie z tymi samymi promocjami i zmiana krajów/walut nic nie da. Jeżeli chcesz przejść na stronę angielską z angielskimi promocjami musisz wyczyścić cookies albo odpalić przeglądarkę w trybie incognito, wejść jeszcze raz na stronę CT i wybrać jako walutę GBP - wtedy będziesz mógł robić zakupy na stronie angielskiej. 

Ok- dzięki za radę. A jeśli przesyłka będzie do polski to promocja wciąż będzie obowiązywała?

Edytowane przez michal.
zjadło wyraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.