Rumcajsik

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Rumcajsik

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny
 1. Dzięki uprzejmości użytkownika Profumo miałem okazję nabyć buty Loake w korzystnej cenie - w związku z tym obowiązkowo: Duże podziękowania za możliwość takiego zakupu, wsparcie logistyczne, szybki kontakt i ogólną życzliwość oraz bezproblemowość. Mam nadzieję, że nie zrobiłem więcej kłopotu niż było to konieczne - a wszystkim oczywiście szczerze polecam ewentualne wspólne zakupy z Arkiem. Pozdrawiam!
 2. Jako początkujący dołączam się do pytania - "prawidła, rotacja i regularna pielęgnacja" - o czym zapominamy?
 3. http://www.herringshoes.co.uk/ http://klasycznebuty.pl/ Polecam polować tutaj.
 4. https://www.bytom.com.pl/happy-new-suit-garnitury-50-442-k Panowie, poszukuję typowego, budżetowego garnituru roboczego - któryś się Waszym zdaniem nadaje? Z góry dziękuję!
 5. Jeśli w czymś Ci to pomoże - posiadam model Aldwych i szczerze polecam
 6. Wbiegłem do Berga - ale nie mieli zamwszowych Tetbury (moja wina, zapomniałem sprawdzić wcześniej). W sercu żal, za to kasa w kieszeni
 7. http://sklep.prochnik.pl/garnitury/4570-garnitur-jot-s-5.html Jako wół roboczy czy odrzucamy? Jestem w trakcie przeglądania całe oferty wyprzedażowej, jeśli ktoś wypatrzył coś ciekawego to chętnie skorzystam
 8. Tym razem - mam nadzieję - we właściwym temacie. http://sklep.pawo.pl/marynarki/2779-MARYNARKA-GRAF.html W tej cenie warto? Jako codzienna, zwykła marynarka. @down dziękuję!
 9. Korzystając z okazji podłączyłbym się w tym temacie - jakieś doświadczenia / opinie na temat wskasanych portfeli Wittchen?
 10. A ta z H&M? Prezentuje się odpowiednio, więc jeśli chociaż trochę grzeje, to chyba można zaryzykować
 11. Ok, wydaje mi się, że znalazłem moje modele (zrezygnowałem z czarnych brogsów ostatecznie). Prośba o ew. uwagi. Zostawmy na boku stosunek cena / jakość - spokojnie będę czekał na promocje. 1) czarne oksdordy - http://www.shoepassion.pl/eleganckie-buty-meskie/no-543.html 2) brązowe buty do zestawów z jeansami / chinosami - http://www.shoepassion.pl/eleganckie-buty-meskie/no-567.html albo http://www.shoepassion.pl/eleganckie-buty-meskie/no-561.html albo https://www.lepremier.pl/loake-1880-ledbury-brown,3,1253,324 albo https://sklep.klasycznebuty.pl/317,berwick-3577-bordeaux.html (od razu pytanie - jaki w takim wypadku dobrać kolor paska?) 4) trzewiki: https://sklep.klasycznebuty.pl/278,berwick-242-boot.html albo https://www.lepremier.pl/loake-1880-bosworth-dark-brown-grain,3,1253,1406 albo https://www.lepremier.pl/loake-1880-dovedale-tan,3,1253,845 - nie potrafię się zdecydować wizualnie, więc cenowo skłaniam się ku Berwickom.
 12. Bardzo dziękuję - biorę się za lekturę i jeśli zidentyfikuję kolejne modele to pozwolę sobie wrócić. Koniakowe brogsy mam - więc pomyślałem o czarnych żeby nosić do biura zamiennie (np. granatowe dżinsy, czarne brogsy, czarny pasek i biała koszula).
 13. Cześć! Forum śledzę już od długiego czasu i stopniowo staram się wychodzić z dawnej skorupy ignoranta W ramach mozolnego zbierania podstawowych składników ubioru obecnie poszukuję: 1) czarnych brogsów 2) czarnych oksfordów 3) brązowych oksfordów 4) butów na zimę - a) do mocnej eksploatacji i b) ewentualnie klasycznych (trzewiki, sztyblety?). Na każdą z tych par zamierzam przeznaczyć +/- 1000 złotych. Do tej pory zidentyfikowałen: 1. https://www.lepremier.pl/loake-1880-buckingham-black,3,1253,123 - widziałem, że marka nie cieszy się na forum popularnością i w tej cenie nie są tego warte? 2. https://www.sklep.klasycznebuty.pl/441,berwick-3010-black.html - ponieważ będą używane sporadycznie - wydają mi się rozsądną opcją. 3. https://www.crownhillshoes.com/man/shoes-oxford-dar-brown-men-leather-rendembach-sole 4. a) http://galeriamarek.pl/timberland-premium-wp-chukka-meskie-buty-buty-outdoor-timberland,plec,MM,B,BO,40572289.bhtml Ponieważ 1000 zł wydane na jedną pare stanowi pewne obciążenie dla mojego budżetu - uprzejmie proszę o podzielenie się doświadczeniem i wskazanie polecanych zakupów w tych kategoriach. Rozpoczęcie wymiany garderoby od zakup kilku porządnych par butów wydaje się słuszne Za wszelkie uwagi z góry dziękuję - w miarę potrzeby postaram się oczywiście sprecyzować te ogólne kategorie.