Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Awopiotr napisał:

Spojrzałem na casualowe koszule HC - co tam ładnego przygotowali na nowy sezon? Po tym co zobaczyłem nie mogę się otrząsnąć po jednym drinku! Konieczne następne!

No casualowe faktycznie słabe, ale Ja będę zamawial twillowe klasyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie na koszule summer polo od Simona Jamesa Cathcarta złożone. Dostawa będzie w połowie czerwca, więc chyba zdążymy na okres wakacyjny. SJC mówi, że w przyszłym tygodniu przedstawi spodnie summer chinos według tego samego kroju co summer flannels (czyli wysoki stan, szeroka nogawka), ale dużo tańsze. Dostawa ma być mniej więcej w tym samym terminie (II połowa czerwca), więc może ktoś będzie zainteresowany....

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NieMy napisał:

Szukam chętnego z Warszawy do zakupu 2 koszul CT w cenie 4 za 100 funtów. Ślijcież PW.

Zapisy skończone, koszule kupione, dziękuję za uwagę.

Aha, jak ktoś chce świetne koszule od ręki to polecam poniższe źródło:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnego do zakupu koszuli w shopmiler.com. Przy zakupie 3 koszul cena najtańszej może być obniżona o 50%. Propozycja jest taka, że wybieramy koszule, obniżamy cenę kodem rabatowym, kwotę finalną dzielimy na 3 i mamy cenę jednej koszuli. Wybrałem 2 koszule jedna za 319 zł, druga za 359 zł. Przy takiej kwocie przesyłka ze sklepu jest darmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na facebookowym live u Tomasza Milera pojawiło się info o nowej kolekcji poszetek (Safari) oraz o kodzie rabatowym na tenże produkt - 10szt. za 899 zamiast 1599. Czy znaleźli by się chętni na wspólny zakup? Podobno kod ten działa również przy wybraniu poszetek ze starszych kolekcji. Uprzedzając pytanie: tak, słyszałem o "aferze poszetkowej" jednakże patrząc na nowe wzory mam wrażenie, że jest trochę więcej miejsca na rollowanie brzegów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, diego1601 napisał:

Uprzedzając pytanie: tak, słyszałem o "aferze poszetkowej" jednakże patrząc na nowe wzory mam wrażenie, że jest trochę więcej miejsca na rollowanie brzegów ;)

Tomek, jak Ty to robisz??:-o:-D

  • Oceniam pozytywnie 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kyle napisał:

Szukam chętnego/chętnych na zakup koszul od CT, sam wezmę dwie lub trzy. Zamówienie w funtach, 4 za 100. Dysponuję kodem na dodatkowy rabat 15%. Najlepiej odbiór w Warszawie.

Jeśli lista nie została zamknięta to też chętnie dołączę do zamówienia (jedna lub dwie koszule).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby zainteresowany zakupem seconds z fabryki Alfred Sargent, proszę o info na priv jaki rozmiar, jaki model (oxfordy, trzewiki czy monki) i jakie kolory was interesują. Pozwoli mi to na sprawdzenie dostępności. Bordzo duża oferta oxfordów w chwili obecnej AS i dla innych marek produkowanych przez AS, np. Fosters & Son, Herring, Asbjorn Dagestad itd.

 

59252ea4ecc32_20590-12soleview.thumb.JPG.696c0a888477215444c171b5158cc1a0.JPG59252ea63d036_ILGAsoleside.thumb.JPG.c9696925638c4a8c0252b2dfb7fff1bd.JPG

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.