Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

1. Fan: Fosters Leander, UK8, espresso
2. Artur S.: Alfred Sargent Hunt 109F, UK7, chestnut
3. Bart87:  CHARLES II Black, 5 eyelet, cap, Oxford, UK9,5
4. Denior: AS Drayton UK7 G
5. cichosza: ASBJORN DAGESTAD 20590-12 Black, UK8
6. cichosza: DUCKERS D004 Vintage Cherry, UK8

7. MatC: JCrew UK7.5 F, - 87F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fan: Fosters Leander, UK8, espresso
2. Artur S.: Alfred Sargent Hunt 48F, UK7, chestnut
3. Bart87:  CHARLES II Black, 5 eyelet, cap, Oxford, UK9,5
4. Denior: AS Drayton UK7 G
5. cichosza: ASBJORN DAGESTAD 20590-12 Black, UK8
6. cichosza: DUCKERS D004 Vintage Cherry, UK8

7. MatC: JCrew UK7.5 F, - 87F

8. Fan: Cambridge, UK8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam 2-4 osób chętnych na szybkie grupowe zamówienie w Camiceria Olga. Najchętniej osoby z Warszawy (niestety nie mam czasu na rozsyłanie koszul po miastach), koszule byłyby do odbioru codziennie od 10 do 18/19 w Warszawie obok Ronda ONZ. Pisałem już z Ciro, jeżeli zamówimy ok. 10 koszul wysyłka będzie za darmo (20 euro). Chciałbym złożyć zamówienie do czwartku (29.06) wieczorem, chętnych prosiłbym o wpisanie się poniżej na listę wraz z ilością koszul.

1. zixart – 3

2. kolega – 1/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, zixart napisał:

Szukam 2-4 osób chętnych na szybkie grupowe zamówienie w Camiceria Olga. Najchętniej osoby z Warszawy (niestety nie mam czasu na rozsyłanie koszul po miastach), koszule byłyby do odbioru codziennie od 10 do 18/19 w Warszawie obok Ronda ONZ. Pisałem już z Ciro, jeżeli zamówimy ok. 10 koszul wysyłka będzie za darmo (20 euro). Chciałbym złożyć zamówienie do czwartku (29.06) wieczorem, chętnych prosiłbym o wpisanie się poniżej na listę wraz z ilością koszul.

1. zixart – 3
2. kolega – 1/2
3. cichosza - 1/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupowe zamówienie butów AS - właśnie zrobiłem przelew. W zależności od zaksięgowania funduszy w AS zaczną przygotowywać kartony. Wstępnie zakładam odbiór butów w poniedziałek z fabryki. Jeżeli buty nie dotrą do mnie do końca przyszłego tygodnia, wysyłka w kraju będzie możliwa dopiero po 17 lipca, z powodu mojego wyjazdu służbowego

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś planował zamawiać koszulę z Charles Tyrwhitt to chętnie bym się podłączył. Wolałbym się podłączyć do innego zamówienia, bo sam jeszcze nie zamawiałem, a chcę tylko jedną koszulę w promocyjnej cenie.

W kwestii odbioru, to jestem z Lublina, ale w Warszawie bez problemu może mi odebrać kolega, a sam też będę w najbliższym czasie w Kielcach i Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam.

Po ostatnim zamówieniu grupowym pasków wykonanych przez Skalpela (Niestrój Leatherwork), ze skóry Sedgwick w kolorze Australaian Nut (patrz poniżej):

Pasek.jpg.5d55aa235d6b20a6520a0817ac32e156.jpgPasek1.thumb.jpg.b0d29ffebc861c010bd2861cdd1e1aa0.jpg

 

Proponuję grupowe zamówienia identycznego paska, jednak tym razem w kolorze burgundy z palety Sedgwick Bridle leather.

Skóra w tym kolorze, nie jest w stałej ofercie, więc proponuję się zmobilizować, aby nie została wyprzedana. Należy zaznaczyć, że tym razem paski nie bedą wykonane z kruponu tylko z karku.

Poniżej zdjęcia koloru:

- środkowy pasek

Burg.jpg.3ffd26918341c297aa3d4cb12d89a5fa.jpg

- pasek z lewej

burg1.jpg.87685c72c894c8352b2cd243099d7d22.jpg

bur3.jpg.bbfa4ef35ca11fe4f029f0741fccef73.jpg

 

Oczywiście nie zapominajmy, że każdy kawałek skóry będzie inny.

Cena jak poprzednio 240 PLN.

Proszę dopisywać się na listę:

 

1. Fan dobrego buta

2. Nowoanglik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to jest właściwie projekt @fan_dobrego_buta i skóra też jest jego. Ja jestem tylko wykonawcą  projektu. Jeżeli FDB się zgodzi, to mogą jeszcze inni do projektu dołączyć. Skóra jeszcze do mnie nie dotarła, ale będę się dowiadywał dlaczego. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.