Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, swordfishtrombone napisał:

Skoro masz doświadczenie z TNT (ja tylko jedną przesyłkę od nich odebrałem, z Olgi właśnie), to jak myślisz, ile może zająć dostawa z Mediolanu do Warszawy? 3-4 dni? Ta informacja (planowana data doręczenia) pojawi się w systemie, gdy system zacznie działać?

Nie wiemy, czy Olga wysyła to jako "Express" czy "Economy Express". Zakładając, że tańszy (=drogowy) wariant to TNT podaje "2 - 5 dni". TNT może jeździć na trasie Mediolan-Warszawa nie codziennie. Stąd bywało czasem nawet "next day", a czasem wyjazd w piątek, a towar docierał w środę.

 

P.S. Mam przesyłkę lotniczą TNT ("Express") 100kg w drodze z Gaziantep (wschodnia Turcja, przy samej granicy z Syrią, strefa "niebezpieczna") odebrana od nadawcy wczoraj (21.02) i planowana dostawa do mnie (już po ocleniu) w Warszawie jest piątek (24.02). Z Włoch musi być i jest łatwiej/szybciej.

 

W skrócie - pożyjemy-zobaczymy, ale na piątek bym nie liczył, a poniedziałek jest całkiem prawdopodobny.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, swordfishtrombone napisał:

Uwaga uwaga,

Firma przewozowa to TNT.

170491525 - numer przesyłki do Krakowa
170488407 - numer przesyłki do Warszawy.

Póki co jeszcze ich nie widzę w systemie, zobaczymy po południu.

Z trackingu wynika, że w piątek koszule powinny być w Waw. 

w takim razie w weekend powinniśmy je mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce odebrać koszulę/e w weekend (sobota/niedziela) to muszę to wiedzieć najpóźniej w piątek do 15:00 (muszę po prostu zabrać tę/e koszulę/e z firmy do domu).

(Oczywiście, pod warunkiem, że TNT dostarczy w piątek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎02‎-‎22 o 20:13, Bacio napisał:

Jeżeli ktoś chce odebrać koszulę/e w weekend (sobota/niedziela) to muszę to wiedzieć najpóźniej w piątek do 15:00 (muszę po prostu zabrać tę/e koszulę/e z firmy do domu).

(Oczywiście, pod warunkiem, że TNT dostarczy w piątek).

Dwa pytania:

1. Czy znasz już godzinę dzisiejszej dostawy?

2. Gdzie jest Twój dom? 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, kormox napisał:

Dwa pytania:

1. Czy znasz już godzinę dzisiejszej dostawy?

2. Gdzie jest Twój dom? 😏

1. Tego to NIKT nie wie. Ale z reguły kurier TNT przyjeżdża do nas około godziny 13.

2. Bardzo blisko firmy, też okolice ul. Kolibrów.

 

Panowie, nie wiem czy i jak będą opisane koszule w pudełku. Liczę, że nazwiskami, ale wyobrażam sobie, że mogą być opisane numerami zamówienia. Stąd wstępna prośba, abyście zapisali sobie numery zamówień - tak "na wszelki wypadek".

Jak tylko przesyłka pojawi się u mnie w firmie powiadomię na forum. Dziękuję za wszystkie SMSy, e-maile, wiadomości na forum, ale na obecną chwilę proszę o jeszcze trochę cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bacio napisał:

TOWAR DOTARŁ! 

Koszule są opisane imionami i nazwiskami.

Zapraszam po odbiór lub informacje o odbiorze w weekend.

IMG_8708.JPG

IMG_8709.JPG

 

Można tak po prostu bez większej zapowiedzi wpaść po nie w poniedziałek między, powiedzmy, 9:00 a 15:00?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kzmo napisał:

Można tak po prostu bez większej zapowiedzi wpaść po nie w poniedziałek między, powiedzmy, 9:00 a 15:00?

Tak, oczywiście można. Bez zapowiedzi w godzinach 08:00 - 16:00.

Powinno jeszcze kilka zostać, bo schodzą jak świeże bułeczki :)

IMG_8711.JPG

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.