bart87

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3

O bart87

Informacje o profilu

 • Płeć
 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnie wizyty

150 wyświetleń profilu
 1. Podejrzewam, że w pierwszych paru tygodniach noszenia zmieniłbyś zdanie. Mi swoją parę na szczęście udało się zwrócić w ramach reklamacji (skóra dostała zmarszczek/rozstępów praktycznie na całej powierzchni). Zwróć i więcej do tej marki lepiej nie wracaj.
 2. 1. Fan: Fosters Leander, UK8, espresso 2. Artur S.: Alfred Sargent Hunt 109F, UK7, chestnut 3. Bart87: CHARLES II Black, 5 eyelet, cap, Oxford, UK9,5
 3. Kolego @fan_dobrego_buta, czy to co zostało ustalone via priv również wpisywać na listę?
 4. Tutaj masz podobne pytanie i kilka merytorycznych odpowiedzi: Generalnie jak piszesz o 3 czerwca tego roku to nie masz dużo czasu. Buty na taką okazję, żeby były wygodne muszą się dopasować do stopy a to wymaga ich rozchodzenia. Stacjonarnie w Krakowie czy w Kielcach nie znajdziesz raczej nic z marek polecanych na forum. W tak krótkim czasie polecałbym pomiary stopy (długość, szerokość, obwód przy podstawie podbicia) i przesłanie ich do np. https://klasycznebuty.pl/ żeby zaproponowali Ci odpowiednie modele, które będą pasować na Twoją stopę (nie chodzi tylko o długość buta, ale także o szerokość). Następnie na Twoim miejscu zamówiłbym 2,3 pary i po wstępnych przymiarkach zostawiłbym te które najbardziej będą pasowały.
 5. Też byłbym chętny na jedną sztukę. Potrzebuję sprawdzić inny rozmiar więc chętnie skorzystam przy okazji z rabatu. Koszty przesyłki do Krakowa pokryję.
 6. Bingo! Rzeczywiście regułą jest, że klejone szwy mają koszule z serii non-iron. Przynajmniej w moich kilku egzemplarzach. Jeżeli ma to być pomocne w utrzymaniu koszuli w należytym porządku to nie dyskutuję. Przyjmuję do wiadomości a krawcowa będzie musiała to przeżyć. Dzięki za odpowiedź @dziko!
 7. Panowie, pytanie do posiadaczy koszul od CT choć nie tylko: W jaki celu w/w producent klei szwy (przynajmniej boczne) w niektórych modelach swoich koszul? Sam bym na to nie zwrócił uwagi ale krawcowa do której trafiły koszule do wytaliowania była tym faktem poirytowana. I sam się zacząłem zastanawiać jaki to ma sens. Interesuje mnie również, które koszule mają klejone szwy, a które nie i czy działa tu jakaś zasada. Myślałem do niedawna, że tylko te z serii casual mają klejone szwy, ale ostatnio krawcowa miała w swoich dłoniach również te z serii formal.
 8. No właśnie tak myślałem. W przypadku o jakim pisał @Krzysiek_W czyli z jaśniejszych na ciemniejsze logiczne że łatwiej. Dam sobie zatem spokój. Najwyżej będę używał renovatora w kolorze blue marine, mam nadzieję, że to trochę ożywi kolor tych butów.
 9. A jaki był oryginalny kolor Twoich chukka?
 10. Pasta to taki skrót myślowy w tym przypadku Mam świadomość, że koloru drastycznie nie zmienię. Pytanie czy jest sens wydawać 57 zł żeby raz użyć i ujrzeć jedynie złe skutki działania renovatora na moich butach po czym wyrzucić do kosza (nie mam butów w tym kolorze). A może inaczej. Czy warto samodzielnie próbować farbować takie buty np. takim specyfikiem?
 11. Czy któryś z Szanownych Kolegów używał jaśniejszej i bardziej wyrazistej pasty do zamszaków niż ich oryginalny kolor? Zastanawiam się jak wyjdzie użycie poniższego specyfiku: SAPHIR BDC Suede Renovetine w kolorze: na takich butach: Kolor tych butów jest takie trochę mało ciekawy dlatego kombinuję.
 12. Czy któryś z kolegów z Krakowa byłby chętny na zakup spodni z Benevento w opcji Multibuy? Brakuje tylko jednej pary na rabat 20% !
 13. https://akcesoriameskie.pl/pl/p/Pasek-EM-0639/4512
 14. RoT knity trójkątne 8 cm: Bordo: 1. Santino 2. Beny23 3. Dublekil 4.bart87 Granat: 1. MateuszT. 2. Friedman 3. Nowoanglik 4. Beny23 Pasy: 1. swordfishtrombone 2. Santino 3. TourDePrzem 4.bart87