Skocz do zawartości

bart87

Użytkownik
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7

O bart87

 • Tytuł
  Zwykły

Informacje o profilu

 • Płeć
 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnie wizyty

304 wyświetleń profilu
 1. Elegancka i ergonomiczna torba

  A wśród realizacji firmy KOGA: Poza tym wystarczy porównać adresy obydwu firm, żeby się przekonać, że KOGA = SOLIER
 2. Forumowa poradnia stylistyczna

  W porządku, po prostu na Twoim zdjęciu wyglądała dziwnie i już się bałem, że Bytom coś nowego wymyślił w tej kwestii. Nie zwróciłeś uwagi jeszcze, że marynarka z Twojego zdjęcia jest za wąska w talii. To tylko, żeby Cię upewnić w podjętej decyzji .
 3. Forumowa poradnia stylistyczna

  @Klucha, Popieram słowa kolegi powyżej. Przeróbki wkładów barkowych to jednak dość skomplikowana operacja i ja osobiście nie zaufałbym "Pani krawcowej z Bytomia". Sam przerabiałem marynarkę, która jednak wyglądała lepiej w linii ramion niż Twoja i nie jestem zadowolony z efektu. A robił to podobno dobry krawiec w mieście. Kolega @mosze przerabiał, tak jak pisze dość sporą liczbę marynarek, a mimo tego nie wszystkie wyszły tak jak trzeba. Podejrzewam, że wraz z doświadczeniem skuteczność przeróbek wzrastała. Więc jeżeli Ty, kolego, nie masz doświadczenia w tym temacie (często trzeba nakierować krawca w obranym przez nas kierunku) raczej odpuść takiego typu przeróbki. P. S. Co jest z kozerką w pokazywanej przez Ciebie marynarce? Wygląda dziwnie, choć to być może wynika z jakości zdjęcia.
 4. Forumowa poradnia stylistyczna

  Już sobie odpowiedziałeś
 5. Nie napisałeś swojego wymiaru w klatce. I zastanów się czy na pewno dobrze zmierzyłeś długość rękawa. Ja przy wzroście ~182 również biorę 36".
 6. Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  @marcinkucharski Pisałem już o tym w innym wątku, ale pokrótce powtórzę: po kontakcie z online service przyznano mi rabat za to, że jednak koszt przesyłki został naliczony. Wszak w regulaminie była mowa o "Standard delivery" a taka opcja również istnieje jeżeli chodzi o przesyłki do naszego kraju. W tym momencie już nie ma dostępnej darmowej przesyłki. Widzę, że CT szybko zmienia zasady
 7. Black Friday 2017

  Przy moim zamówieniu znikała z kolei darmowa przesyłka. Finalnie przez problemy z płatnościami musiałem zamówić bez czarno piątkowego kodu a u konsultanta online dowiedziałem się, że przy okazji zwrotu różnicy między kwotą z kodem a bez mogę również poprosić o zwrot wartości przesyłki.
 8. Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  Darmowa przesyłka ale chyba nie do Polski. Mi przynajmniej kod BLACK powoduje Free Delivery dopóki nie wpiszę adresu przesyłki albo dopóki się nie zaloguje.
 9. Na to wygląda, że wszystkie inne kody rabatowe również nie działają. Szkoda.
 10. Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  @michau Ja kupiłem jedną marynarkę od pierwszego sprzedającego. Brałem rozmiar 46 (normalnie noszę 56) i okazała się około dwa rozmiary za duża. Na szczęście na próbę postanowiłem zamówić dość tanią i wysłużoną marynarkę także nie ma czego wiele żałować.
 11. Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  Taliowanie koszuli to proces zbyt prosty aby szukać wybitnego krawca. Udaj się po prostu tam gdzie Ci pasuje.
 12. Skórzana kurtka

  @The-Bigwig napiszesz coś więcej? Co to za kurtki? Jaka cena? Jaka jakość?
 13. Buty, trochę taniej

  Na 4 zdjęciu w podanej przez Ciebie aukcji widać dość poważne (obszerne) przebarwienie, bo raczej nie jest to kwestia ułożenia "włosków" skóry. Ciężko je będzie Ci zamaskować. Zakupy u w/w sprzedawcy wymagają cierpliwości. Może więc poczekasz na podobną okazje z mniejszym defektem.
 14. Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  Warto zaznaczyć, że minął tydzień od złożenia zamówienia do informacji ze strony CT, że nasze zamówienie (też brałem w nim udział) zostało niezaakceptowane. Mimo wszystko ja mógłbym podjąć próbę kolejnego zamówienia grupowego. Tym bardziej, że ceny z tego co widzę nieco się obniżyły. Także @morte89 napisz wiadomość do mnie jakie koszule Cię interesują. Jakby ktoś chciał dołączyć to zapraszam.
 15. Co mam dziś na sobie

  To nie tylko kwestia dopasowania marynarki do konkretnego modela, ale i to, że po prostu same marynarki są bardzo krótkie. Dzisiaj mierzyłem rozmiar 188 (normalnie noszę i mam 182 cm wzrostu) i była ledwo do zaakceptowania. W tej samej na mój wzrost wyglądałem jak jeden z modeli Vistuli.
×