Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nie zamawiałem, ale śledziłem uważnie tę Waszą koszulową epopeję z boku i myślałem "chyba tylko cudem uda się coś takiego logistycznie spiąć, raczej to wszystko w pewnej chwili padnie". A tu proszę, normalnie przywracacie wiarę w to, że kooperacja w narodzie jest możliwa - szczere wyrazy szacunku, zwłaszcza dla @swordfishtrombone, za to, że jednak udało się Wam to wszystko ogarnąć :-) Brawo!

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja gorąco wierzę w "peer production" - jeśli się zbierze grupa odpowiednio zmotywowanych ludzi (a tu dobrowolność udziału gwarantuje motywację), to wystarczy hierarchizację ograniczyć do minimum (żeby każdy czuł się w pewnym stopniu odpowiedzialny za projekt -- dlatego też go tak "z bliska" nie monitorowałem), a całość zorganizuje się organicznie. Jak Linux albo Wikipedia. Polecam przetestować.

Zwróćcie uwagę, że ja tylko rzuciłem pomysł i przesłałem listę - nie wiedziałem, jak zorganizować zbiórkę danych do listy, wysyłkę itd. - uczestnicy projektu sami to wymyślili, bo byli zmotywowani i te elementy projektu wchodziły w zakres ich wiedzy i doświadczenia.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu - ku pamięci - dla przyszłych pokoleń, które postanowią tego typu akcję robić. MSZ najwięcej bałaganu wprowadzają różne kanały komunikacji. Grupowicze kontaktują się ze mną mailem (misiaczek17@...) , telefonem (+4860........), przez forum (ZuziaMisia) i SMSem (+4860......) i ja po prostu gubię się kto jest kto. Nie mam logicznego połączenia między "misiaczek@" i "+4860......", a jak ktoś dzwoni to np. "Janek z forum". I ja nie wiem, że "Jasio" odbierze paczkę dziś po 17, bo uzgadniał to ze mną jako "ZuziaMisia", a na koszuli jest imię i nazwisko jeszcze innej osoby, dla której odbiera.

Na szczęście u mnie dziewczyny w pracy ogarniają takie tematy zawodowo :-)

 

No i przepraszam wszystkich, którzy odebrali dziś swoje koszule, że taki straszny deszcz ich zastał.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także bardzo dziękuję kolegom swordfishtrombone i Bacio za całą ogranizację zakupu i odbioru koszul.

Wrocław i Opole zostały dziś wysłane po 12:00. Moja już była przymierzana - lekko przykrótką zrobiłem, ale reszta wymiarów idealna. Też będę myśleć o nowym zamówieniu :)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoT knity trójkątne 8 cm:

Bordo:
1. Santino
2. Beny23
3. Dublekil
4. bart87

Granat:
1. MateuszT.
2. Friedman
3. Nowoanglik

4. Beny23

5. FONos

Pasy:
1. swordfishtrombone
2. Santino
3. TourDePrzem
4.bart87

5. bohuslav
6. JDC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Friday, February 24, 2017 o 17:48, Bacio napisał:

 

Dzień dobry,

Wracam z urlopu a tu akcja kolportażu rozkręcona na całego!

W poniedziałek wybieram się do Kolegi @Bacio po odbiór koszul. Do tej pory o zabranie ich poprosili jeszcze Koledzy: @Friedman, @albinos, @zixart, @PantaRhei. Koszule opisane są imieniem i nazwiskiem. Proszę więc o przesłanie na priv danych umożliwiających mi zidentyfikowanie koszul. Dalszy odbiór w Centrum w Cafe Nero ul. Sienkiewicza 12/14 w poniedziałek lub środę, godz. 18.30- 19.30. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Warszawy może będzie coś kupował na wyprzedaży w Turnbull & Asser (http://turnbullandasser.eu/ zakładka "sale")? Dołączyłbym z drobiazgami do zamówienia, albo też mogę sam zamówić dla siebie i kogoś, by się podzielić kosztami wysyłki.

Aby nie mnożyć postów to jeszcze RoT knity trójkątne:

 

RoT knity trójkątne 8 cm:


Bordo:

1. Santino
2. Beny23
3. Dublekil
4. bart87
 

Granat:

1. MateuszT.
2. Friedman
3. Nowoanglik
4. Beny23
5. FONos

Pasy:


1. swordfishtrombone
2. Santino
3. TourDePrzem
4.bart87
5. bohuslav
6. JDC
7. Blondas
8. dziko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bordo:

1. Santino
2. Beny23
3. Dublekil
4. bart87
 

Granat:

1. MateuszT.
2. Friedman
3. Nowoanglik
4. Beny23
5. FONos

Pasy:


1. swordfishtrombone
2. Santino
3. TourDePrzem
4.bart87
5. bohuslav
6. JDC
7. Blondas
8. dziko

9. Bacio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bordo:

1. Santino
2. Beny23
3. Dublekil
4. bart87

5. Pawkill
 

Granat:

1. MateuszT.
2. Friedman
3. Nowoanglik
4. Beny23
5. FONos

6. Pawkill

Pasy:


1. swordfishtrombone
2. Santino
3. TourDePrzem
4.bart87
5. bohuslav
6. JDC
7. Blondas
8. dziko

9. Bacio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem od @Bacio moje koszule - jeszcze raz dziękuję Koledze za wparcie logistyczne akcji.

Wyrazy wdzięczności dla @swordfishtrombone za perfekcyjne zorganizowanie zamówienia. Podobno powtórka za jakieś 3 miesiące? :-P

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszule dotarły i do Wrocławia :) Wielkie dzięki dla @swordfishtrombone za organizację zamówienia dla @TDab za odebranie i wysyłkę i dla @Bacio za wsparcie logistyczne. Kolegów z Wrocławia proszę o kontakt w sprawie odbioru (napisałem e-maila). O wrażeniach z mojej koszuli napiszę w wątku o Oldze :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2017 o 18:31, dziko napisał:

 

 

Aby nie mnożyć postów to jeszcze RoT knity trójkątne:

RoT knity trójkątne 8 cm

 

 

Rozpoczynamy preorder. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami na naszym wątku, post z dziś z godziny 11:45 i zgłaszanie tam ewentualnych pytań:

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/4100-republic-of-ties/?page=17#comment-246851

 

EDIT. W związku z pytaniami - lista zapisów na preorder jest otwarta i osoby, które nie zgłaszały się wcześniej, mogą także dokonywać wpłat (do 15-03) jeżeli warunki wymienione powyżej są dla nich akceptowalne akceptowalne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
9 godzin temu, jack13th napisał:

Panowie, chciałbym spróbować swoich sił z koszulami CT, jednak mam duże wątpliwości, co do długości rękawów. 
Gdyby ktoś z Krakowa i okolic planował zamówienie, bardzo chętnie bym się dołączył.

Z Krakowa nie jestem, ale na 2 koszule z CT byłbym chętny. Pisz na prv, coś wymyślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.