Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Ad rozmiarów (długość), przekażemy wkrótce informacje.

Jest jeszcze druga kwestia dot. pasów - czy koledzy życzą sobie aby cały knit był w pasy (wówczas pasy będą też na węźle) czy aby pasy kończyły się na odpowiedniej długości knita przez co węzeł będzie wypadał w miejscu gdzie knit jest w kolorze granatowym (chyba, że ktoś go zawiąże tak, aby było widać pasy, co da się zrobić ale  jednak nie zawsze się uda biorąc pod uwagę wzrost danego właściciela).

Osoby, które mają nasz knit w grochy, wiedza dokładnie o co chodzi (tam grochy są do pewnej długości knita a reszta jest jednolita).

 

@pawlik 

Opłacenie preorder planujemy w marcu. Kwiecień to zbyt późno aby krawaty dotarły na maj.

 

Z niedzielnym pozdrowieniem:)

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować za szybką wysyłkę zamówienia.

Krawat http://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-jednolity-brazowy-bordowy/167

wyjątkowo dobrze zgrał się z moimi oczekiwaniami. Obawiałem się że będzie bardziej brązowy niż wpadający w bordo jak wynika z opisu, ale w rzeczywistości jest bardziej bordowy zwłaszcza w dziennym naturalnym świetle. Ciężko to oddać na zdjęciach, zwłaszcza że na rożnych monitorach może to być odwzorowane w różny sposób, ale mimo to zamieszczam bo może pomoże komuś w wyborze. Jeszcze raz wielkie dzieli ekipie RoT za piękny krawat o super kolorze i fakturze, profesjonalną obsługę i  piękne opakowanie.

 

WP_20170224_16_01_37_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcous Dziękujemy za zamówienie i informację zwrotną. Ten krawat prezentuje się inaczej w kazdym świetle, dziennym, sztucznym,  domowym, biurowym, mocnym, słabym etc, trudno to oddać na fotografiach w sklepie, ale jest to też jego duża zaleta:)

 

Kilka informacji nt projektu knity (szerokość 8cm, zakończenie trójkątne, 100% wełna, knit bez podszewki):

1. Chcemy zamknąc proces pre-order do 10 marca (zakończenie wpłat), aby projekt mógl do nas wrócić w postaci zamówionych krawatów w maju.

 

2. Knity jednolite (granat i bordo) - niestety nie ma możliwości indywidualnego wyboru długości knita, standardowa długość to 148cm.

Koszt krawata 89zł + koszt przesyłki (9,50 paczkomat, 11,00 Poczta Polska, 16,20 kurier). Są to koszty przesyłki do Polski. Istnieje możliwośc odbioru osobistego w Warszawie, wówczas należy wpisac w referencjach przelewu dodatkową informację (odbiór osobisty). Koszt przesyłki wówczas = 0.

 

3. Knit w pasy (granatowy z cienkimi [EDIT poziomymi EDIT END] pasami bordo). Pasy bordo będą biegły przez całą długośc krawata. Wizualizacja pojawi się w tym tygodniu.

Oferujemy wybór indywidualnej długości krawata. Natomiast wiąże się to z dopłatą 10zł, krawat będzie więc wówczas kosztował 99zł. Koszt knita w długości standardowej tj. 148cm to 89zł.

Koszt przesyłki (9,50 paczkomat, 11,00 Poczta Polska, 16:,20 kurier). Są to koszty przesyłki do Polski

Istnieje możliwośc odbioru osobistego w Warszawie, wówczas należy wpisac w referencjach przelewu dodatkową informację (odbiór osobisty). Koszt przesyłki wówczas = 0.

 

Do kwot podanych w punktach powyżej, nie mają zastosowania rabaty.

 

4. Wpłaty: 

72 1140 2004 0000 3102 7577 7002

J Clothing Company Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 85/21

02-001 Warszawa

Referencje przelewu: BwB ……., (knit granat / knit bordo / knit w pasy), długość knita w pasy …. cm. Opcjonalnie wpisac "Odbiór osobisty"

W miejsce kropek należy wpisać nick z BwB oraz długość knita w pasy w cm w przyoadku gdy długośc ma być inna niż 148cm, pomocne będzie podanie akceptowalnego przedziału np 140 do 144.

 

5. W celu zrealizowania zamówienia potrzebujemy min 5 chętnych (na każdy wzór). W przypadku braku realizacji zamówienia, wpłacone kwoty zostaną zwrócone bez żadnych potrąceń. 

 

6. Po otrzymaniu krawatów, zostaną one rozesłane do wszystkich osób objętych preorderem lub udostepnione do odbioru w Warszawie w umówionych terminach..   

 

Proszę o informacje zwrotne czy w/w podane instrukcje są zrozumiałe lub o ewentualne pytania.

 

EDIT. W związku z pytaniami - lista zapisów na preorder jest otwarta i osoby, które nie zgłaszały się wcześniej, mogą także dokonywać wpłat (do 15-03) jeżeli warunki wymienione powyżej są dla nich akceptowalne akceptowalne.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dapi

Tak, przy krawacie  w pasy można wybrac długość, zapraszamy tzn. prosze o wpłatę z podaniem informacji (w przelewie) wskazanych w moim poście powyżej.  

Niektóre wpłaty już dotarły. Wszystkie komentarze w opisach przelewów są jak na razie jasne.

07-03 umieszczę w wątku post ze zbiorczym podsumowaniem wpłat i info kto za co wpłacił. Jeśli będa jakieś nieścisłości, będzie jeszcze czas na to aby do 10-03 to wyjasnić, dopłacić, wycofać wpłatę etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2017 o 11:44, Republic of Ties napisał:

standardowa długość to 148cm.

A mógłbyś jeszcze - tak dla mojego spokoju - podać długość części użytecznej do wykonania węzła?

(chodzi mi o część, która jest tej samej szerokości). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Załączam wizualizację. Kilka informacji:

  1. Nie jest to materiał, który wychodzi od nas do produkcji, a uproszczona wizualizacja w związku z czym kolory nie do końca odpowiadają tym, które zastosujemy, natomiast jest zachowany efekt skali.
  2. Kształt krawata będzie inny, w wizualizacji wrzuciliśmy pasy na krawat standardowy, który zwęża się od razu ku górze a knit ma inny, równy na dole kształt.

Tak na marginesie, krawat w takim tradycyjnym kształcie a w formie knit by mi bardzo odpowiadał (może następnym razem taki zrobimyJ).

  1. Układ pasów w produkcji może być inny i zalezy to od cięcia materiału na konkretny krawat, tzn miejsca w których wypadną pasy bordo, nie będa dokładnie odpowiadać tym miejscom na krawacie, gdzie pasy bordo są na wizualizacji. 
  2. Propozycja – pas bordo 0,5cm w miejsce poprzedniej propozycji 0,8-1cm. Obejrzeliśmy knity tego typu i wg nas pas 0,8-1cm będzie dość gruby, optycznie lepiej prezentuje się 0,5cm.

Proszę o Wasze komentarze, sugestie.

  1. Santino – zgodnie z informacjami jakie wymieniamy w wiadomościach prive, info ointeresujących Cię o wymiarach przekażemy (przed upływem terminu na wpłaty).

 

Knit_Pasy.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.03.2017 o 16:17, Republic of Ties napisał:

Tak na marginesie, krawat w takim tradycyjnym kształcie a w formie knit by mi bardzo odpowiadał (może następnym razem taki zrobimyJ).

Ja właśnie taki kształt miałem na myśli (tradycyjnego krawata), kiedy podrzucałem ten pomysł z "knitem" 8 cm. Swoją drogą wielce żałuję, że moje kolory nie przeszły i nie wezmę udziału w zakupie :( Taki jest los pionierów-pomysłodawców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Miro napisał:

Ja właśnie taki kształt miałem na myśli (tradycyjnego krawata), kiedy podrzucałem ten pomysł z "knitem" 8 cm. Swoją drogą wielce żałuję, że moje kolory nie przeszły i nie wezmę udziału w zakupie :( Taki jest los pionierów-pomysłodawców ;)

Hm, ja też, jest to dla mnie dealbreaker. Smuteczek.

Jak zrobicie "równy na dole" przy 8 cm, to wyjdzie - wybaczcie - łopata, a nie krawat...

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miro

Poczekajmy na kolejną edycję z Twoimi kolorami.

@swordfishtrombone

My możemy zrobić obie wersje, zarówno z krawatem prostym (tradycyjny kształt knita tylko z trójkątnym zakończeniem) jak i w kształcie tradycyjnego krawata (czyli zwężający się równomiernie ku górze). Jak sobie koledzy winszują:)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dołączę się do uwag kolegi @swordfishtrombone - nie przypuszczałem nawet, że krawat przy szerokości 8 cm i z trójkątnym zakończeniem ma mieć kształt bez zwężenia :shock:

@Republic of Ties - zatem czekam na kolejną edycję z moimi kolorami i ze zwężeniem :) Może znajdą się inni chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.