Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Panowie,

 

Witamy po świętach, mamy nadzieję udanych!

 

Mały update dotyczący projektu knit 8cm - knity powinny przyjechać w pierwszej połowie maja zatem zmieścimy się w terminie, który przekazywaliśmy w poczatkowej fazie ustaleń (maj). Oczywiście wiemy, że im szybciej tym lepiej i dołożymy starań, aby po ich otrzymaniu jak najszybciej sprawdzić ich jakość i rozesłać do zainteresowanych.

Jeden zostawiam sobie dla siebie:)

Ps. Mamy trwający konkurs - zapraszamy do udziału, post w dziale konkursy. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Panowie,

 

Uprzejmie informuję, iż dotarły:

 

Knity wełniane w pasy o szerokości 8cm, trójkątne zakończenie, w standardowej długości 148.

Knity wełniane granatowe o szerokości 8cm, trójkątne zakończenie, w standardowej długości 148.

 

Knity w pasy są wykonane z wełny o grubszym splocie, w zał fotografia. Niestety nie posiadam jeszcze profesjonalnych fotografii.

 

Odbiory osobiste można rozpocząć od środy, w tym celu proszę o kontakt prive.

Jutro będę rozsyłał informacje do wszystkich osób, które dokonały przedpłat (poza osobami czekającymi na knity w pasy w indywidualnych rozmiarach oraz na knity bordo).

 

 

Kolejną paczką idą do nas i będą jeszcze w maju:

Knity wełniane w pasy o szerokości 8cm, trójkątne zakończenie, w niestandardowych długościach.

Knity wełniane bordowe szerokości 8cm, trójkątne zakończenie, w standardowej długości 148.

O ich przybyciu powiadomię niezwłocznie.

 

Pozdrawiam

Marcin

 

 

2.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FONos

Dziękujemy za informację i cieszymy się, że knit sie podoba!

Tak, kształt knita udało się zrobić w formie zbliżonej do normalnego krawata i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego efektu, mamy nadzieję, że pozostałym kolegom też to przypadnie do gustu.

Dotarła do nas kolejna partia i mamy już wszystkie zamówione w preorder sztuki, będziemy dziś rozsyłać powiadomienia do wszystkich osób via prive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

W załączeniu zdjęcie porównawcze:

- standardowy knit 6 cm,

- knit 8cm zakończenie trójkątne,

- knit 8 cm zakończenie plaskie,

- standardowy knit 6 cm,

 

Druga fota -> nasze knity 8cm od tyłu, jak Wam się podoba takie wykończenie?

 

Przy okazji też fota kilku nowości -> krawat w wilki, nowe kropki, krawat z husarią w szarży, jednolity brąz. Pełna lista 22 nowości:

http://republicofties.com/pl/new

 

 

Knits.png

Knits_2.png

New.png

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem wczoraj zakupy w "Piotrze i Pawle", a tam na takich monitorach nad kasami wyświetla się reklama knitów Replublic of Ties - a to ci ekspansja na nowe rynki :-)

Jakiś czas temu odebrałem knit w pasy, oczywiście wrażenie bardzo dobre, rozmiar domyślny również pasuje idealnie. Fotka na szybko, taki wymięty wygląd ogólny po całym dniu w robocie, samolocie, pociągu, ale do knita to chyba nawet pasuje:

reptiesknit.jpg.d7bf4767fb8293cbc2177dfadf5e4159.jpg

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, FONos napisał:

Jedna uwaga ... te knity trójkątne mają 7 cm a nie 8 (przynajmniej mój jednolity grantowy trójkątny)

 

Przepraszamy! Normalnie zdarza się tolerancja w rozmiarze krawata ok 2mm, czasem 3mm, jednak 10mm to już nie tolerancja, to błąd.

Sprawdzimy na magazynie, jakie są rozmiary pozostałych knitów granatowych (nie mam akurat tego modelu w domu). Jesli mamy na magazynie 8cm i będziesz chciał, aby wymienić Twój ezemplarz, wymienimy. Prosze o info na prive w tej sprawie.

Ps. Sprawdziłem natomiast swój prywatny knit trójkątny granatowy w pasy i tam jest równe 8cm.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎06‎-‎08 o 09:55, Republic of Ties napisał:

 

Przepraszamy! Normalnie zdarza się tolerancja w rozmiarze krawata ok 2mm, czasem 3mm, jednak 10mm to już nie tolerancja, to błąd.

Sprawdzimy na magazynie, jakie są rozmiary pozostałych knitów granatowych (nie mam akurat tego modelu w domu). Jesli mamy na magazynie 8cm i będziesz chciał, aby wymienić Twój ezemplarz, wymienimy. Prosze o info na prive w tej sprawie.

Ps. Sprawdziłem natomiast swój prywatny knit trójkątny granatowy w pasy i tam jest równe 8cm.

Nie ma potrzeby go wymieniać mi to nie przeszkadza. W sumie zauważyłem to przypadkiem bo akurat złożył się z innym krawatem (nie Waszym), który miał mieć 8 cm i wyszło że jest węższy o 1 cm. Dziś zmierzyłem dokładnie już centymetrem  i ma jednak dokładnie 7,5 cm ... a ten co miał mieć 8 ma 8,5 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbieram materiał na krótką recenzję krawatów ROT, które miałem przyjemność wygrać w konkursie :)

Na razie przetestowałem dwa - i wrażenia bardzo pozytywne. Jedwabny zielony bardzo dobry:

http://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-w-drobne-kwiaty-zielony/204

Dobrze się wiąże i trzyma. Bardzo dobry kolor do różnych odcieni granatowych marynarek, przy czym ta zieleń jest na tyle "nieinwazyjna", że nie gryzie się nawet z moimi włosami i karnacją jasnego blondyna - a do tej pory żaden ciemno-zielony krawata mi nie zagrał. A ten model przeszedł już dwie próby ogniowe na koncertach muzyki klasycznej - bardzo dobrze się wpisuje w takie formuły :)

Jedwab dobrej jakości, stosunkowo matowy (plus), dobre wypełnienie buduje kształtny, ale nie przesadnie masywny węzeł. Sprawdziłem też jego zdolności "regeneracyjne" - poniżej zdjęcia zaraz po zdjęciu z szyi (węzeł nieco sfatygowany) oraz po ok. 10 godzinach. Jest ok :) Zdjęcia są z fleszem.

5943a6c26d385_zielony1.thumb.jpg.fb13c5a40384ae9ac0b427e7658f2064.jpg

5943a6b1ae324_zielony2.thumb.jpg.b4bb4b37cc7cf91b66eb21a073b1baa7.jpg

5943a6b2ee301_zielony3.jpg.2b098a110b9e4d0fabff3173e9ca88a7.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miro

Dziękujemy za recenzję krawatów i cieszymy sie, że sie podobają!

Jesli chodzi o poszetki ramia, które mamy w sprzedaży to są one z cienkiego materiału. Mam w domu (poza poszetkami Republic of Ties) także kilka poszetek lnianych innych firm (stare zasoby:)) i ramia jest cieńsza zarówno od naszych poszetek jak i od pozostałych. Miałem natomiast w ręku bele lnu, który był cieńszy niż nasz len z którego szyjemy poszetki i niż nasza ramia.

Sztywność - ponownie, miałem w reku bardziej miękki len, natomiast porównując do poszetek, które ma w domu, ramia jest bardziej miękka.

Propozycja - zamów, sprawdź, jeśli nie bedzie pasowało - oddaj, opisz na forum, a my zwrócimy pieniądze. Standardowo sklep ma obowiązek zwrócić koszty produktu wraz z przesyłką w jedną stronę, zwrot jest na koszt Klienta. Ale ponieważ jesteśmy ciekawi jak wypadnie ramia w Twojej opinii, to w przypadku gdybyś zdecydowal się na zwrot,  w tym przypadku oddamy Ci koszt przesyłki w obie strony, słowem pieniędzy nie stracisz a będziesz bogatszy o doświadczenie:)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.