Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Panowie, poszukujemy osoby ze stopą w rozmiarze 45, do przetestowania skarpet, proszę o zgłoszenie na prive, z góry dziękuję za pomoc. Oczywiście skarpety po testach można zatrzymać, zaoferujemy też dodatkowy trabat na zakupy w sklepie w ramach odwdzięczenia się za pomoc:)

 

EDIT - zgłosił się chętny forumowicz, bardzo dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie, mamy jeden nadprogramowy krawat knit wełniany bordowy z pre-order, z zakończeniem trójkątnym, szerokość 8cm, długość 148cm.

Nie znajdziecie go na sklepie, ponieważ jednej sztuki nawet nie wystawialiśmy, jesli jest ktoś zainteresowamny proszę o PW. Cena 99zł. Przy braku zainteresowania na forum, wstawimy go do sklepu i niech idzie w świat:)

Miłego dnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Panowie,

Wrócił do nas jeden krawat w bociany ze starej kolekcji. Krawat jest nieużywany (wrócił od fotografa, gdzie się nieco zawieruszył, nie był zawiązywany ani noszony).

Ponieważ aktualnie mamy na stronie w sprzedaży krawaty w bociany w nieco innej odsłonie (inny układ logo), nie będziemy go wystawiać na stronie.

Jeśli znajdzie się chętny, sprzedamy za przysłowiowe pół ceny tj. 49 zł. W Warszawie istnieje możliwość odbioru osobistego.  

 

Skład: 50% jedwab / 50% wełna,

Długość 148cm, szerokość 8,5 cm,

Wypełnienie wełniane, 

 

Zainteresowanych proszę o info na prive:)

Pozdrawiam

Marcin

 

Bocian_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 16.12.2017 o 00:45, Miro napisał:

Czy będzie jeszcze dostępny krawat jedwabny melanżowy - taki wrzosowy z granatem (nie pamiętam dokładnej nazwy koloru) dość jasny? Zwlekałem z kupnem, aż zabrakło :( Okres świąteczny, no i widzę, że wiele wiele modeli się wyprzedało.

Miro, krawaty "melanż" wróciły:)

Dodatkowo, krawat melanż granatowy, będzie wkrótce dostępny w wersji dłuższej 1(60cm) oraz węższej (7cm).

https://republicofties.com/pl/searchquery/melanż/1/phot/5?url=melanż

Zapraszamy!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czołem. Kupiłem ostatnio trzy krawaty, jeden jedwabny, jeden z wełna,  jeden z lnem. Dwa juz przetestowałem w boju. Wiążą się banalnie łatwo, ładna łezka powstaje sama, bez konieczności dodatkowego formowania. Węzeł się trzyma, nie rozluźnia się. Przez caly intensywny dzien praktycznie nie poprawialem krawata, nie dociagalem. Zobaczymy jeszcze jak z trwałością i powrotem krawata do formy po rozwiązaniu,  ale z całą pewnością to produkt wart swojej ceny. Czy w przyszłości firma zamierza rozszerzać ofertę? Niby krawatów jest sporo, ale brakuje mi większego wyboru wzorów.  Mam na myśli kraty, takie jak pow, tartan, czy motywy roślinne, albo krawaty regimental w odwazniejszych polaczeniach kolorystycznych. Szukam różnych odcieni brązu,  bo ładnie komponują się z granatem, niebieskim, brązowy mi butami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Giacomo de Taglia dziękujemy za zakupy i za recenzję oraz  sugestie.

Staramy się pogodzić ofertą wszystkich, co jak zawsze jest możliwe tylko w ograniczonym zakresie... W tej chwili nie planujemy nowych krat, natomiast krawaty klubowe mamy ciągle na uwadze.

Obecnie finalizujemy projekt wprowadzenia do oferty krawatów:

- długich (160cm)

- węższych (7cm w najszerszym miejscu),

na które mielismy zgłoszonych wiele zapotrzebowań od Klientów (także z BwB - w zakresie krawatów długich). Możecie zatem przekazać wszystkim wysokim kolegom, że już niedługo będą mogli nas odwiedzić i nabyć krawat adekwatny do ich wzrostu:)

Miłego dnia

Marcin

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
W dniu 18.03.2019 o 14:32, Republic of Ties napisał:

@domixon

Bardzo nam miło, prosimy o info jak wrażenia. 

Odebrałem dzisiaj (ekspresowo) w przerwie pomiędzy jedną pracą a drugą.
Zdążyłem przymierzyć krawat z lisami - bardzo ładnie się wiąże, powstała moja pierwsza klasyczna łezka wyszła (do tej pory używałem ... krawatów max 5,5 cm szerokości z poliestru...) Więc wszystko przede mną w tej kwestii.
Jestem bardzo zadowolony, pochwalę się jeszcze zdjęciem z jednym z krawatów zastosowanym w praktyce.

 

 

20190319_120658.jpg

20190319_132909_Burst01.jpg


Przepraszam za jakość zdjęcia nr 2 ale nie zdążyłem zrobić lepszego. P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, domixon napisał:

Odebrałem dzisiaj (ekspresowo) w przerwie pomiędzy jedną pracą a drugą.
Zdążyłem przymierzyć krawat z lisami - bardzo ładnie się wiąże, powstała moja pierwsza klasyczna łezka wyszła (do tej pory używałem ... krawatów max 5,5 cm szerokości z poliestru...) Więc wszystko przede mną w tej kwestii.
Jestem bardzo zadowolony, pochwalę się jeszcze zdjęciem z jednym z krawatów zastosowanym w praktyce.

Dziękujemy za opinię, mamy nadzieję, że krawaty będą się doskonale "nosić".:)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, dj3501 napisał:

Czy ten krawat (granatowy gładki jedwabny) https://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-jednolity-granat/86 rzeczywiście ma taki odcień jak na zdjęciach (dużo ciemniejszy niż granatowe krawaty ze wzorami typu kropki itd., i wpadający nieco w fiolet)?

Jest to ciemny granat natomiast nie wpada w fiolet (jeśli taki odcień pojawił się na ekranie, to musi to być kwestia monitora).

Odcień granatu jest w tym krawacie taki sam jak np.:

https://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-w-kropki/43

ale jest ciemniejszy niż:

https://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-lisy-granat/109

 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trzy nowe nabytki z RoT 😃

Jakość, jak zawsze, prima sort 👌🏻 o ekspresowej realizacji nie wspominając! Zamówione środowym wieczorem otrzymałem dziś.

Zielony regimental dokładnie taki, jak miałem nadzieję, więc tu bez komentarza - ale w tym dobrym słowa znaczeniu ☺️

Obawiałem się trochę o czerwony klubowiec - czy owa czerwień nie będzie za jasna lub „płytka” (a’la pomadki na ustach kobiecych gwiazd kina moralnego niepokoju) ale ma szczęście jest soczystsza i głębsza niż na foto. Wolałbym wprawdzie ciemne bordo (jak na trzecim z krawatów), ale narzekać nie będę 😉

No i regimental „patriotyczny”... kusiło mnie nań od dawna, ale miałem (i poniekąd nadal mam) wątpliwości, czy nie jest zbyt ostentacyjny i przywodzący na myśl krawaty politycznej formacji sprzed nie tak dawnych lat. Ale chyba nie, jest zdecydowanie poważniejszy, o głębokiej, dostojnej barwie. Chyba jednak zostanie a do kompletu ( i spokoju sumienia 😅) zamówię jeszcze granat.

Jeśli mógłbym coś zasugerować, to ciekawym uzupełnieniem kolekcji krawatów pułkowych byłby imho zielono-brązowy ze złotą lub żółtą nicią i ew. lilijkami (lub innym motywem) nabrązowych pasach. Brałbym w ciemno!

CF7FE1E0-F084-4736-B0FA-10B01E897BE1.jpeg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎04‎-‎05 o 18:40, O.v.K. napisał:

Trzy nowe nabytki z RoT 😃

Możemy się tylko ucieszyć z takiej informacji zwrotnej:)

Nie ukrywam, że krawaty klubowe to jedne z naszych ulubionych. Nad krawatem patriotycznym  z orłem pracowaliśmy najdłużej ze wszystkich klubowych wzorów i tym bardziej cieszymy się z zadowolenia Klientów.

Na marginesie - z motywów patriotycznych, wraca wkrótce  krawat z husarią w szarży, w nowej kolorystyce. 

Pomysł  na krawat zielono-brązowy ze złotym emblematem jest bardzo ciekawy, wielu Klientów trochę "boi" się "złota", jednak pomyślimy na pewno:)

Tymczasem wprowadzamy krawaty knit (trójkątne) w wersji długiej, na które Klienci czekają od momentu pojawienia się krawatów jedwabnych w takiej wersji. Powinny być na sklepie już w tym tygodniu. 

Będzie też nowy knit granatowy z trójkątnym zakończeniem o szerokości 8cm.

Pozdrawiamy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
W dniu 13.03.2020 o 13:03, Marcous napisał:

 

Marcous, powiem tak, oba są świetne natomiast:

a) krawat jedwabny to "tylko" lub "aż" krawat jedwabny, jest odpowiedni dla osób, które szukają standardowego krawata w dobrej jakości,

b) krawat jedwab/wełna robi zupełnie inne wrażenie na koszuli, jest ciekawszy optycznie (i w dotyku oczywiście też), 

c) krawat jedwab / wełna daje grubszy węzeł, ponieważ sam w sobie jest grubszy z uwagi na skład.

d) krawat jedwab / wełna jest mniej podatny na mechaniczne zaciągnięcia, 100% jedwab jest delikatniejszy (jak to jedwab), 

Osobiście bardzo lubię te krawaty mieszane, ich jedynym dla mnie minusem jest to, że na jedwabno/wełnianym  materiale, nie da się utkać każdego wzoru, który możemy utkać na materiale 100% jedwab.

 

Pozdrawiamy

 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.