MateuszT.

Użytkownik
 • Zawartość

  178
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana MateuszT. w Rankingu w dniu 4 Marzec

MateuszT. posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

251

O MateuszT.

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

333 wyświetleń profilu
 1. Założyłem, że ramiona są źle zmierzone i kierowałem się tylko klatką i talią - poprawne zmierzenie ramion na sylwetce jest prawie niemożliwe, przede wszystkim dlatego, że ten wymiar inaczej wygląda na marynarce, tym bardziej gdy ma jakiekolwiek (nawet małe) wypełnienie w ramionach.
 2. Bierz marynarkę 48, w 44 nie masz szans się wcisnąć. Spodnie od tego samego rozmiaru powinny mieć wystarczający zapas do przeróbek.
 3. Brałbym ciemnobrązowe oxfordy. Nie widzę żadnych przeciwskazań - ślub jest wcześnie, Ty jesteś gościem.
 4. Velasca
 5. @swordfishtrombone ja bym wziął jasnoszare. Moim zdaniem najlepiej tu zagrają, będą też letnio wyglądać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 6. Wpadamy we dwóch razem z@Meander, możemy być spóźnieni Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 7. Jeżeli chodzi o tęgość, Berwick jej nie deklaruje, to tylko szacowania sklepów. Ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że 4311 i 3010 nie różnią się wyraźnie od siebie.
 8. String loafers od Meermina
 9. I don't know whether you've already know about TKMaxx, but for good quality chinos in reasonable prices this is a good option. Being a kind of multibrand outlet this shop is always a bit of lottery in terms of what you can find here, but there is always plenty of trousers so you could find something here with ease. I recommend the one on Marszałkowska street. Speaking of tailors, there is no problem with finding them in Warsaw. Just get to know what part of Warsaw you will be living in and somebody will recommend you a local tailor. Greetings from UW student!
 10. W ładnych okolicznościach natury
 11. Nie próbowałem krótszych rozmiarów, bo są zbyt duże - nie ma krótkiego odpowiednika 44. Co do dyskusji na temat sięgania nasady kciuka, obie marynarki według tej metody są dobrej długości, lub nawet (Havana po skróceniu) ciut zbyt krótka - ale nie do końca ufam tej metodzie, mam długie ręce w stosunku do tułowia. Sam też musisz ocenić długość na sobie na oko, bo przy podobnym wzroście możemy mieć zupełnie inne proporcje.
 12. Mam niecałe 170 cm i ok. 91 cm w klatce - z SuSu noszę 44. Jedną marynarkę (Havana, część lnianego garnituru) skracałem o 2 cm, inną (Hudson, odd jacket) mimo teoretycznie tej samej długości zostawiłem w spokoju - na subiektywne odczucie wpłynął kolor, tkanina i to, czy marynarka jest od kompletu. Fabrycznie to były bodajże najdłuższe z moich marynarek. Tak wygląda ich długość (tabaczkowa skrócona Havana, jasnobrązowy Hudson bez tej przeróbki) na mnie: Perspektywa może trochę zaburzać długość, ale te zdjęcia mogą być jakąś wskazówką.
 13. Jeżeli mam być szczery, to te buty wyglądają dość koszmarkowato - szczególnie połączenie tych skór z kształtem noska...
 14. Tym razem loafersy, nie NB
 15. SuSu Havana, len od Spencer Bryson.