Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, na forum się może nie udzielam, jednak śledzę je dosyć pilnie. Mam olbrzymią prośbę, a mianowicie czy jest możliwe znaleźć gdzieś podobny płaszcz jak w załączniku? Jeśli nie to czy ktoś mógłby polecić krawca w Krakowie, który podjąłby się takiego projektu? ca9f01c23918ef496d1dd90925e81612.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój budżet to tak do 1500-1800zl maksymalnie - nie miałem na myśli tez szycia u np. Zaremby :D Raczej nie jest to możliwe, aby płaszcz z dobrej jakości materiału i wykonany w podobny sposób jak na załączonym zdjęciu kosztował mniej niż 1000zł. SuSu nie byłoby problemem, lecz w chwili obecnej jestem na etapie zmieniania kształtu sylwetki (skutki uboczne zaprzyjaźnienia się z ciężarami), przez co pewnie płaszcz posłuży jeden sezon :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam koszuli Pin Collar, najlepiej białej, niebieskiej lub błękitnej, ale mogą być też inne kolory. Koszula Szarmanta niestety jest na mnie za szeroka, Miler ma za krótki kołnierz, JB nie zamierzam próbować z oczywistych powodów. Najbardziej podoba mi się kształt kołnierza w koszuli Szarmanta, mogę powiedzieć że według mnie jest wręcz idealnie proporcjonalny i uznaje go za wzór, jednak może być krótszy jak i trochę dłuższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam spodni z lnu  o dość "klasycznym" kroju (mile widziany podwyższony stan). Zależy mi aby kieszeniówka nie była z tworzyw sztucznych. Raczej dość mały rozmiar (pas 73, biodra 98), ale nogawka dość szeroka (co najmniej 17 cm dołem i 26/27 szer. w udzie). Niestety H&M robi ekstremalnie wąskie nogawki (szer. dołem 15, szer w udzie 24). Budżet: 200 PLN. Kolorystyka dowolna, ale preferowałbym jasne, pastelowe kolory. 

Macie jakieś propozycje? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 10.08.2016 o 16:43, roelegant napisał:

Jakis czas temu w outlecie mango widzialem sporo lnianych spodni lub len z bawelna.

Wysłane z mojego X98 Air II przy użyciu Tapatalka

Kupiłem w końcu w Marksie& , fason dla mnie idelany, wziąłem dwie pary i jedne krótkie, długie len 100 %, krótkie z bawełną, jeszcze jakieś resztki można znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2016 o 09:24, Machiavelli napisał:

Szukam spodni z lnu  o dość "klasycznym" kroju (mile widziany podwyższony stan). Zależy mi aby kieszeniówka nie była z tworzyw sztucznych. Raczej dość mały rozmiar (pas 73, biodra 98), ale nogawka dość szeroka (co najmniej 17 cm dołem i 26/27 szer. w udzie). Niestety H&M robi ekstremalnie wąskie nogawki (szer. dołem 15, szer w udzie 24). Budżet: 200 PLN. Kolorystyka dowolna, ale preferowałbym jasne, pastelowe kolory. 

Macie jakieś propozycje? 

 

 

M&S jak wyżej długie za 99 zł, drugi produkt 50 % taniej z wyprzedaży, mi udało się dopasować do kompletu, ale w ostatnim sklepie już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić takie buty jak na tym zdjęciu:

d211ca12b839e35e52d3a6c76ea7ea4f.jpg

Te konkretne to GRENSON X FOOT THE COACHER z 2013 roku, niestety już niedostępne. Chodzi mi o czarne balmoral boots z metalowymi dziurkami i delikatnym ażurowaniem (quarter brogue). Acha, od razu dodam że Gaziano Girling Canterbury są poza moim zasięgiem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysztof G gdyby było łatwo takie buty znaleźć, to bym nie zawracał głowy na forum. Przed zadaniem pytania przejrzałem ofertę kilku mniej lub bardziej znanych na forum sklepów. Do szewca iść jest o tyle "trudniej", że to dużo kosztuje. Jakbym chciał wydać dużo pieniędzy, to również nie zawracałbym nikomu głowy i kupił G&G Canterbury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.