Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc, wolałbym coś z opcją przesyłki za pobraniem lub kupna stacjonarnego.

 

Czekaj więc do wyprzedaży w Wólczance/Vistuli. Z budżetem poniżej 150zł za szt. nie znajdziesz nic w lokalnej ofercie. 

 

BTW. jaką różnicę Ci zrobi przesyłka opłacona przy zamówieniu, a pobranie? Przymierzysz wszystkie przy kurierze/listonoszu i zdecydujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje Ci Wolczanka.com.pl i koszule Wólczanka do 7.06 promocja 2 za 1- co można traktować jako normalna cene ponieważ tam są promocje non-stop.

Nie wiem jakich dotychczas używałeś koszul, ale jakość koszul tej marki oscyluje od niskiej średniej do szmaty do podłogi po 2 praniach. Raz zdarzyło mi się wyrzucić różową koszulę po jednym praniu z tego względu że sprała swój róż.

Kupowanie zatem 8 koszul na raz w tym miejscu jest obarczone dużym ryzykiem ich wyrzuceni krótko po zakupie.

Obsługa w tym sklepie zatrzymała się w latach 80 poprzedniego wieku, a rozmiarówka przypomina grę w lotto- w szczególności szerokość pleców i rękawów wraz z mankietami. Szczęście gdy guzik odpadnie w praniu - przynajmniej go znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to widziałem i rozważałem zakup, ale wydaje mi się, że główka nie jest tak płaska, jak w tradycyjnych męskich kanotierach, no i rondko jest mało sztywne, opada. Rozważam ostatecznie zakupienie i najwyżej zwrócenie kapelusza, ale liczę, że jeszcze uda mi się znaleźć jakiś lepszy przed połową lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, powinny. Ale niestety, cywilizacja upadła - ludzie chodzą bez kapeluszy. Byłem we wszystkich chyba sklepach z męskimi nakryciami głowy w stolicy i wciąż bezskutecznie. Jak już się trafiają, to takie, jak z tej strony - albo z większymi jeszcze tymi ,,wadami" - cudzysłów z uwagi na to, że jest to po prostu trochę inny fason, z założenia bardziej damski, albo co najmniej unisex, a nie męski. Tym niemniej dziękuję za wsparcie i dobre chęci, ale cóż- mówi się trudno i szuka dalej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.