Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Panowie,

pozwolę sobie ponowić pytanie o wełnę od Loro Piana: czy ktokolwiek z Was (a skądinąd wiem, że część forumowiczów ma doskonałe rozeznanie, co i gdzie) może wskazać krawca mającego w ofercie wełny tegoż producenta? Zamierzam zamówić spodnie pasujące do marynarki i nie jest dla mnie istotne, czy krawiec będzie z Warszawy, Radomia czy Szczecina.

Przekopałem eBay, guglowałem i jak dotąd znalazłem jedynie krawca we Francji posiadającego poszukiwany materiał (Tasmanian Super 130's) ale ów winszuje sobie za parę niecałe 1000 Euro, co uważam za nieco wygórowana cenę.

Czy mogę liczyć na Waszą pomoc? Będę niezmiernie wdzięczny.

 

W sklepie na Orlej w Warszawie widziałem jakieś inne ich materiały i chyba próbnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,
poszukuje koszuli (najlepiej białej, albo innej która pasowałaby do kraty PoW) z szeroko rozstawionymi wyłogami kolnierza.

Chcę żeby chowały się pod kamizelkę, a dekolt jest dość mocno wycięty.

 

Ewentualnie gdzie znajdę porządną koszulę z kolnierzem button down.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dostanę bransoletkę z koralików lapis-lazuli wielkości 6-8 mm na wąski nadgarstek (17 cm) w rozsądnej cenie?

 

Wiem, moda już minęła, ale kupiłem zegarek do którego taka bransoletka idealnie pasuje, a poza tym przeczytałem coś-tam o litoterapii i doszedłem do wniosku, że pomóc może nie pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dostanę bransoletkę z koralików lapis-lazuli wielkości 6-8 mm na wąski nadgarstek (17 cm) w rozsądnej cenie?

 

Wiem, moda już minęła, ale kupiłem zegarek do którego taka bransoletka idealnie pasuje, a poza tym przeczytałem coś-tam o litoterapii i doszedłem do wniosku, że pomóc może nie pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi :D

 

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3680-bransoletki-m%C4%99skie-mtm-z-kamieni-p%C3%B3%C5%82szlachetnych/

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję białą lnianą koszulę tylko rozmiar duży kołnierzyk 46, wzrost 188, klatka 130 najlepiej sklep w Polsce.

Zobacz ofertę ThinRedLine - tylko zamowienie przez net, ale przy takich wymiarach powinieneś dobrać pasującą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się głupie pytanie, ale spędziłem już za dużo czasu na przebieraniu w sklepach i przymierzaniu. 

 

Szukam dość tanich bawełnianych koszulek. Najlepiej bez żadnych napisów itd. Mile widziane v-necki ale z małym dekoltem. 

Najtrudniejsze jest to że potrzebuję aby były dość krótkie. Większość jakie przymierzałem, przy moim wzroście (~175), sięgają mi prawie do krocza. 

 

Nie jest to klasyczna męska elegancja, ale tutaj większość osób zwraca uwagę na krój, więc może się ktoś z nimi zetknął. 

 

Potrzebuję je na siłownie, sportowe wypady itd. Dlatego chcę kupić tuzin i nie wydać tysiąca złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.